Studio Models4models Bucuresti

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Care studio este mai bun Heylux sau Nightprowl?

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Fiecare face cum crede ca e ma bine si alege ce studio i se potriveste, zic eu . Indiferent daca este NightProwl sau Heylux. Cea mai buna varianta este ca sa mergeti la interviu la ambele studiouri. Doar asa o sa poti face diferente si asemanari intre cele doua studouri de videochat din Iasi si normal a la final alegi ce iti place.

Comentariu

Postat în original de AlexandraD Vezi post
      Colega mea de apartament colaboreazacu Heylux d ceva timp. Magandesc ca ii este bine acolo, imi mai povesteste asa cand ne intalnim. Din ce mi-a zis mie si avand in vedere ca este in continuare acolo, pare foarte multumita de tot ce i se ofera.
      Colega mea este machiaza la Heylux modelele. Mi-a spus ca sunt o multime de fete acolo si inca tot vin. Au bonusri mari fata de alte studiouri, au make si transport gratuit, sedinte foto gratuite, pe cand la NightProwl din ce stiu le platesti. Mi-a sugerat sa vin si eu, iar daca nu ma simt ok pot sa plec oricand. Poate am sa ma duc macar sa il vizitez, am inteles ca este posibil.

Comentariu

Pare cam dubioasa treaba pe la NightProwl! Parerea mea !

Comentariu

Nighprowl este in Galati , Constanta si Iasi . Studio-ul din Galati este primul aparut in urma cu ceva ani , dupa care s-a dat franciza in Constanta si ultimul , cel din Iasi , i s-a dat franciza unui model care a lucrat la studio-ul din Galati . Regulile sunt in principal facute de patronul din Galati , cel care a dat francizele . Ai un minim de ore pe perioada pe care trebuie sa-l faci , din ce stiam este de minim 90 ore , dar e posibil sa fi crescut la 100 ore pe perioada . Daca scazi sub 90 h pe perioada , iti scade si comisionul considerabil de mult , la fel si cand iti iei concediu :) . Concediul se da in anumite conditii si el , timp de 5 perioada sa ai un minim de 90 h pe perioada , consecutive aceste perioade. Esti in permanenta urmarita in privat , adminii pot vedea totul ,si aici nu ma refer ca vad doar ce vorbesti tu cu membrul , ci si camera ta si a membrului ( in caz ca iti da ), ai 0 intimitate . Comision mai mare de 55 % nu cred ca exista . Sunt cateva modele care fac bani acolo, vreo 5-6 numarate , restul .. stau cu acelasi album foto de la Craciun 2018 :), nu investeste nimeni prea mult in sedinte foto,( decat celor cateva fete care deja fac bani ) sau sa nu crezi ca vei primi altceva de la ei . Nu stiu nimic despre Heylux , dar stiu destule despre Nightprowl - pe care nu ti-l recomand :)

Comentariu

Lovense

Adună
          Procesare...
          X