Studio Models4models Bucuresti

Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Care studio este mai bun Heylux sau Nightprowl?

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Reny113
    a răspuns
    Poti sa faci bani din videochat daca esti serioasa, asta este clar. Insa pentru o fata incepatoare e mai greu sa aleaga. Sincer nici nu stiu pe ce site-uri lucreaza, cat de serios este Nightprowl si daca e legal in primul rand. Parerea mea este sa aveti grija, sa nu va treziti ca munciti si la final sa nu vedeti nimic. Am mai avut si eu experiente de genul.

Lasă un comentariu:

• Smaranda
    a răspuns
    Parerea mea e ca ce se deschide peste noapte in Iasi ca studiouri noi, nu este de calitate. in primul rand daca au cateva fete este bine. Nu stiu unde mai au sedii sau daca mai au, insa in Iasi e cam mare concurenta.

Lasă un comentariu:

• AlexandraD
    a răspuns
    Postat īn original de Smaranda Vezi post

Nu sti daca ii reprezinta, insa clar nu. Sunt mana in mana cu Studio 20. Am avut o prietena care a lucrat cu Studio 20. Apoi a mers la interviu la NightProwl, insa cum a iesit din interviu, cei la NightProwl i-au informat pe cei de la Studio 20. Ce confidentialitate este aceasta ? Daca nici o opinie nu poti sa spui si te afla tot Iasul? Penibil!
    Magarii mari si la NightProwl si la Studio 20. Foarte urat din partea lor.

Lasă un comentariu:

• Smaranda
    a răspuns
    Postat īn original de AlexandraD Vezi post
    Sincer nu am idee dar nici nu-mi inspira incredere.
    Nu sti daca ii reprezinta, insa clar nu. Sunt mana in mana cu Studio 20. Am avut o prietena care a lucrat cu Studio 20. Apoi a mers la interviu la NightProwl, insa cum a iesit din interviu, cei la NightProwl i-au informat pe cei de la Studio 20. Ce confidentialitate este aceasta ? Daca nici o opinie nu poti sa spui si te afla tot Iasul? Penibil!

Lasă un comentariu:

• AlexandraD
    a răspuns
    Sincer nu am idee dar nici nu-mi inspira incredere.

Lasă un comentariu:

• Elyss
    a răspuns
    Un studio dubios unde lumea se comporta si mai dubios.

Lasă un comentariu:

• Smaranda
    a răspuns
    Nightprowl, mult succes in alt oras! :)) In Iasi deja sunt suficiente studiouri :)))

Lasă un comentariu:

• FlaviaC
    a răspuns
    Postat īn original de Elyss Vezi post

Eh.. Nightprowl si-a incercat norocul ca sa zic asa.. nu prea i-a iesit, dar e partea a 2-a.
    Se poate spune si asa ...

Lasă un comentariu:

• Elyss
    a răspuns
    Da, parerea mea este ca nu prea ofera credibilitate studiourile aste deschise asa. Acum nu stiu..
    Eh.. Nightprowl si-a incercat norocul ca sa zic asa.. nu prea i-a iesit, dar e partea a 2-a.

Lasă un comentariu:

• Smaranda
    a răspuns
    Da, parerea mea este ca nu prea ofera credibilitate studiourile aste deschise asa. Acum nu stiu..

Lasă un comentariu:

• Ancagy
    a răspuns
    Eu prefer sa ma duc undeva la sigur si nu la studiouri care se deschid peste noapte in Iasi. Sincer nici eu nu stiu mai nimic despre acest studio. Na.. bafta fetelor care se duc acolo si au incredere.

Lasă un comentariu:

• Eliza313
    a răspuns
    Eu una nimic! Mi se pare dubios..sincer

Lasă un comentariu:

• FlaviaC
    a răspuns
    Ce mai stiti de acest studio nightProwl? Cred ca ar ajuta cateva detalii...Cum e lumea acolo? Au fete sau e mai mult gol ?

Lasă un comentariu:

• Smaranda
    a răspuns
    Da, posibil :)) ea asa mi-a zis sau cred ca a incurcat studiourile :))

Lasă un comentariu:

• Anonim1111
    a răspuns

Eu una nu stiu ce sa zic..Eu am avut o prietenacare a stat 3 zile la ei. Zicea ca a lucrat pe Xlove, chaturbate si Mfc. Dupa 3 zile a plecat pentru ca nu se simtea confortabil.
    NightProwl lucreaza exclusiv cu Jasminul :)

Lasă un comentariu:

Lovense

Adună
Procesare...
X