Studio Models4models Bucuresti

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Care studio este mai bun Heylux sau Nightprowl?

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Plus ca majoritatea fetelor care vor sa faca videochat in Iasi, cauta ceva cu un program flexibil. Spre exemplu am vazut ca la NightProwl sunt doar 2 ture ( dimineata si seara), pe cand la Heylux sunt 3 ture. Program flexibil nu inseamana ca vin cand vreau si plec cand vreau .. de asta suntem constienti, dar eu cred ca e mai bine cu 3 ture. Poate intr-o zi ai ceva de rezolvat.nu poti vni dimineata, vii dupa amiaza si tot asa. Mi se pare ca ai mai multe optiuni decat la NightProwl.

Comentariu

Postat în original de Ellya Vezi post
      Plus ca majoritatea fetelor care vor sa faca videochat in Iasi, cauta ceva cu un program flexibil. Spre exemplu am vazut ca la NightProwl sunt doar 2 ture ( dimineata si seara), pe cand la Heylux sunt 3 ture. Program flexibil nu inseamana ca vin cand vreau si plec cand vreau .. de asta suntem constienti, dar eu cred ca e mai bine cu 3 ture. Poate intr-o zi ai ceva de rezolvat.nu poti vni dimineata, vii dupa amiaza si tot asa. Mi se pare ca ai mai multe optiuni decat la NightProwl.
      Intr-adevar au doua ture atat : 07-19:00 si 19-07:00, mmm...nu stiu cat de flexibil e..si daca incerci sa vii mai putine ore iti da 35%, practic mai nimic.

Comentariu

Postat în original de EricaK Vezi post

Intr-adevar au doua ture atat : 07-19:00 si 19-07:00, mmm...nu stiu cat de flexibil e..si daca incerci sa vii mai putine ore iti da 35%, practic mai nimic.
        Nu pot sa zic ca au un program super flexibil si chiar si la full time, procentajul tot mic e in comparatie cu Heylux...Din ce am vazut la Heylux bonusurile sunt mai mari iar asta inseamna ca poti atinge niste procentaje mai mari, dar nah.. fiecare cum stie.

Comentariu

Mie mi se pare mult mai elegant Heylux, este mai pe gustul meu ...chiar vazusem un anunt in ziar precum ca un model de la ei a castigat in 5 ore pe nu stiu ce site 80.000 si ceva dolari. Deci clar se vede o perfromanta. La NightPrwol am vazut ca au niste incasari atasate acolo..insa nu se compara performanta de 5 h cu 2 saptamani..zic si eu.

Comentariu

Postat în original de Adela Vezi post

Nu pot sa zic ca au un program super flexibil si chiar si la full time, procentajul tot mic e in comparatie cu Heylux...Din ce am vazut la Heylux bonusurile sunt mai mari iar asta inseamna ca poti atinge niste procentaje mai mari, dar nah.. fiecare cum stie.
            La Heylux am vazut ca au un program diferit, bonusuri mai mari, procentaje mai mari, make up, transport....si cel mai important lucreaza femei, nu barbati.

Comentariu

Postat în original de Ancagy Vezi post

La Heylux am vazut ca au un program diferit, bonusuri mai mari, procentaje mai mari, make up, transport....si cel mai important lucreaza femei, nu barbati.

In ceea ce priveste make-up-ul si transportul, eu stiu sigur ca la Heylux exista asa ceva si ca sunt numai femei. Am o prietena care este make-up-ista la Heylux si lucreaza de multi ani cu ei. Desi nu eeste model..mi-a zis ca se simte foarte bine si ca este o atmodfera degajata. Mereu le pune muzica la modele in timp ce le machiaza sau chiar fredoneaza si ea :)))) mi se pare super ok asa..cat despre NightProwl nu stiu ce sa zic ..nu stiu daca este acceasi atmosfera fiind si barbati.

Comentariu

Am vazut ca cei de la NightProwl spun ca se axeaza doar pe Jasmin si au cateva printuri cu incasrile lor. Mmm.. chiar am mai rasfiot forumul de videochat si vasuzem un print de la Heylux cu aceeasi suma de pe print castigata intr-o zi. Mi se pare o diferenta mare intre a castiga banii aia in 2 saptamani la NightProwl si a castiga banii intr-o zi la Heylux. Asta e parerea mea...acum daca voi credeti altceva.. e ok :D

Comentariu

Eu nu tin cu nimeni, insa am vazut un articol in ziar precum ca la Heylux un model a castigat pe nu stiu ce site, in doar 5 ore 85.000 $ sau ceva in genul...Eu nu am crezut, insa aveau toate detaliile si statisticile adaugate ...Eu cred pe langa faptul ca a fost meritul ei, studioul a sustinut-o si a avut parte de tot suportul necesar. Bravo ei , bravo lor!!!

Comentariu

Postat în original de FlaviaC Vezi post
                    Eu nu tin cu nimeni, insa am vazut un articol in ziar precum ca la Heylux un model a castigat pe nu stiu ce site, in doar 5 ore 85.000 $ sau ceva in genul...Eu nu am crezut, insa aveau toate detaliile si statisticile adaugate ...Eu cred pe langa faptul ca a fost meritul ei, studioul a sustinut-o si a avut parte de tot suportul necesar. Bravo ei , bravo lor!!!
                    Si eu am vazut articolul ala, plus ca am mai vazut chiar si aici pe Forum diverse postari in care sfatuieste modelele indiferent ca sunt independente sau mai stiu eu ce ..cum pot sa faca mai multi bani. Pentru mine conteaza mult ca un studio sa se implice si sa aiba totusi experienta. Nu doresc sa imi pierd timpul mergand la un studio nou si unde poate sa nu-mi placa si apoi iar sa stau sa caut. Sper sa intelegeti ce spun :D

Comentariu

Eu cred ca NightProwl nhu o sa reziste mult. Parerea mea! Sunt multe studiouri in Iasi care au incercat sa intre pe piata videochat-ului din Iasi si nu au rezistat mult...maxim cateva luni. Spre exemplu Heylux, mi se pare ca a ivestit mult in reclama si in multe altele de aceea se spune ca este cel mai bun din Iasi. Studiouri de genul precum NightProwl care promit marea cu sarea au tot aparut si tot asa au si disparut.

Comentariu

Eu nu stiu despre voi, insa pe site -ul Heylux primesti mai multe detalii decat la NightProwl. nu mai zic cata reclama au. La NightProwl au un video pe youtube si acolo se chinuie sa vobeasca in engleza ca sa para mai nu stiu cum... Mnah..Nu mai zic ca au si admini barbati, ceea ce nu mi se pare ok. Mi se pare mult mai profi Heylux, decor mai spectaculos.. la NightProwl zici ca sunt camere de hotel :)))

Comentariu

Am foarte multe prietene care lucreaza la Heylux de ani buni si au ajuns sa fie independente. Au un program flexibil, bonusuri avantajoase, make-up transport. La NightProwl am vazut ca enumera ceva doar de make-up, insa cred ca nici asta nu e sigur. Decat sa ai un site in care sa spui ca le oferi si ca faci si cand ajungi acvolo vezi ca defapt nu e asa, nu e ok.

Comentariu

La Heylux mi se mai mult mai echitabil, adica cu toate bonusurile oferite poti sa ajungi la un procentaj chiar si de 80%, pe cand la NightProwl incepi cu 35%.

Comentariu

Best Studios

Postat în original de TaniaT Vezi post
                              La Heylux mi se mai mult mai echitabil, adica cu toate bonusurile oferite poti sa ajungi la un procentaj chiar si de 80%, pe cand la NightProwl incepi cu 35%.
                              Si eu a vazut asta pe site-ul lor. Acum fiecare cum stie.

Comentariu

Colega mea de apartament colaboreazacu Heylux d ceva timp. Magandesc ca ii este bine acolo, imi mai povesteste asa cand ne intalnim. Din ce mi-a zis mie si avand in vedere ca este in continuare acolo, pare foarte multumita de tot ce i se ofera.

Comentariu

Lovense

Adună
                                Procesare...
                                X