Studio Models4models Bucuresti

Announcement

Collapse
No announcement yet.

ePayments are probleme, conturile sunt înghețate.

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• ePayments are probleme, conturile sunt înghețate.

Buna seara. Am primit un email de la ePayments unde spune ca toate tranzacțiile sunt blocate pentru un moment. Intrebarea mea este urmatoarea: Unde sa imi fac un cont nou, paxum sau cosmo pay, alte optiuni mai sanatoase nu vad, dar din ce am citit pe forum nici aceste 2 banci nu sunt chiar lăudate. Cu ePayments nu am avut niciodata probleme si mi-as dori in continuare sa nu am. Ce sfaturi imi puteti da, ce sa aleg? M-ar interesa sa imi intre banii la timp, sa ajunga cardul cat mai repede, sa am un comision decent cand scot din bancomat si sa nu existe limitari mici la card. Va rog sa-mi oferiti o mana de ajutor.

Realistic vorbind cea mai sigura solutie e wire transfer trebuie doar sa gasesti banca potrivita care sa nu aiba nimic impotriva activitatii noastre. Eu am Paxum primesc banii prin Paxum dupa care ii transfer prin wire in contul meu bancar! Asta pentru ca ies mai ieftin asa. Un lucru este cert nu te poti increde in nici una din metodele astea de plata cum primesti banii cum ii transferi rapid de acolo.

ePayments nu sunt primii si nici ultimii care se inchid totul a inceput acum 10 ani circa cu epassporte cand multa lume a pierdut bani, acum doi ani a cazut Firstchoicepay si cine stie cine e urmatorul! Totusi eu asi merge cu Paxum care deocandata este o companie solida .... deoacamdata.
    Live Cams | Live Sex |

Comment

Originally posted by Nord View Post
      Realistic vorbind cea mai sigura solutie e wire transfer trebuie doar sa gasesti banca potrivita care sa nu aiba nimic impotriva activitatii noastre. Eu am Paxum primesc banii prin Paxum dupa care ii transfer prin wire in contul meu bancar! Asta pentru ca ies mai ieftin asa. Un lucru este cert nu te poti increde in nici una din metodele astea de plata cum primesti banii cum ii transferi rapid de acolo.

ePayments nu sunt primii si nici ultimii care se inchid totul a inceput acum 10 ani circa cu epassporte cand multa lume a pierdut bani, acum doi ani a cazut Firstchoicepay si cine stie cine e urmatorul! Totusi eu asi merge cu Paxum care deocandata este o companie solida .... deoacamdata.
      Hey, Nord! Ai putea sa imi spui, te rog, cat platesti comision la transferurile din Paxum in contul bancar? Si la ce banca ai contul? In lei sau euro?

Comment

wire transfer este la fel de riscant,nu este nici o diferenta ca,daca se inchide si paxum nu mai poti umbla la bani sub nici o forma ,nici sai transferi pe card nici pe altceva

Comment

Originally posted by Ella123 View Post

wire transfer este la fel de riscant,nu este nici o diferenta ca,daca se inchide si paxum nu mai poti umbla la bani sub nici o forma ,nici sai transferi pe card nici pe altceva
          Wire transfer direct de la site la banca la asta m-am referit nu la wire din contul de Paxum! E mai costisitor dar e cel mai sigur!
          Last edited by Nord; 14-02-2020, 19:42.
          Live Cams | Live Sex |

Comment

Originally posted by rhea View Post

Hey, Nord! Ai putea sa imi spui, te rog, cat platesti comision la transferurile din Paxum in contul bancar? Si la ce banca ai contul? In lei sau euro?
            25$ pentru wire transfer, sau 5$ pentru EFT acum au marit suma pentru EFT la 8000$ asa ca de obicei fac EFT, wire mai rar doar cand depasesc suma. Momentan am cont la Raiffeisen pana luna trecuta am avut la Transilvania dar nu mai accepta plati de la Paxum sau orice altfel de site adult asa ca m-am transferat. Deocamdata e ok!
            Live Cams | Live Sex |

Comment

Care este limita de a pune si scoate de pe card la paxum? Cati bani imi ia pe retragere? Stie cineva? La epayment scoteai cat vroiai si costa 4, 5$/tranzactie

Comment

Wire transfer direct de la site la banca la asta m-am referit nu la wire din contul de Paxum! E mai costisitor dar e cel mai sigur!
                asa da scuze am inteles eu gresit

Comment

Lovense

Collapse
                Working...
                X