Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Charm studio , Gloria si Best Studio sunt cele mai degeaba studiouri din Bucuresti

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Charm studio , Gloria si Best Studio sunt cele mai degeaba studiouri din Bucuresti

Experiente mai aiurea ca la Charm Studio si Gloria greu de gasit. Cam cele mai penibile studiouri de videochat din Bucuresti. Numai reclama ca vai ce frumos si bine e acolo si cati bani o sa mai castig. Si am castigat pe naiba cu orele lor cu tot si cu ce mare training fac. de fapt zero training sau aproape zero si implicare lipsa parca eram invizibila La Best parca e toat lumea apucata si seamana a secta nu a videochat. La ailalti nu se fac bani la Best studio e ciudat rau. Cine a mai avut experiente din astea ar trebui sa le dea pe fata.

Oricum sigur o sa dispara postarea cum a disparut aia in care ziceam doar de Charm Studio si ce panarama de studio e asta. Deci pareri?

Buna, "Geaninush". Ne pare rau ca ai avut o experienta neplacuta la noi. Intalnindu-ne atat de rar cu astfel de situatii, te rugam sa ne spui care este numele tau (o poti face printr-un mesaj privat), ca sa identificam unde a fost problema si sa o putem remedia.

Multumim!

Sa avem un an mai bun decat cel care a trecut! >:D<

Charm Group - The Heart Of LiveChat - Charm Studios

Comentariu

Postat în original de geaninush Vezi post
      Experiente mai aiurea ca la Charm Studio si Gloria greu de gasit. Cam cele mai penibile studiouri de videochat din Bucuresti. Numai reclama ca vai ce frumos si bine e acolo si cati bani o sa mai castig. Si am castigat pe naiba cu orele lor cu tot si cu ce mare training fac. de fapt zero training sau aproape zero si implicare lipsa parca eram invizibila La Best parca e toat lumea apucata si seamana a secta nu a videochat. La ailalti nu se fac bani la Best studio e ciudat rau. Cine a mai avut experiente din astea ar trebui sa le dea pe fata.

Oricum sigur o sa dispara postarea cum a disparut aia in care ziceam doar de Charm Studio si ce panarama de studio e asta. Deci pareri?
      Ultima parere care am citit o cu referire la Best Studios era povestita de o fata care a lucrat acolo si sincer mi s a zbarlit pielea pe mine...practic am realizat cat de departe se poate merge si exploata un model. Cum era indrumata sau mai mult fortata sa isi faca operatii estetice desi fata nu era de acord, cum lucra cate 16 ore si abia reusea sa doarma cateva ore pe noapte din pricina faptului ca dupa program era obligata sa mearga la sedinte, sa citeasca carti, ba chiar povestea ca nu mai reusea sa aiba viata personala si a capatat o ''frumusete'' de anxietate si depresie. De la program de mers la sala, la diete, totul era condus de ei. Cred ca isi doreau sa atinga idealul modelului dar chiar imi pare un gen de secta. Nu toate modelele isi doresc asta, ba mai mult unele fete au familie si copii, viata unui model de videochat nu este egala cu a unui model de podium. Imi pare chiar rau sa aud genul astfel de experiente dar pana nu o sa se faca un site cu experintele prin care ati trecut acolo (identic cu cel care s a facut pentru Studio20) , mi e teama ca vor trece multe prin situatia asta.
      PE SCURT.Universul rasplateste efortul, nu scuzele

Comentariu

Lovense

Adună
      Procesare...
      X