Studio Models4models Bucuresti

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mai lucram pe Chaturbate ?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Mai lucram pe Chaturbate ?

Niciun model de videochat din iasi serios nu mai lucreaza pe MFC, Chaturbate, Stripchat. De ce? Nu se fac bani suficienti?
    Ne quid nimis.

Iti vine sau nu sa crezi, sunt o groaza de studiouri care inca lucreaza pe Chaturbate si e de cacao :( Cum naiba sa faci bani daca acolo in free se intampla toate minunile pamantului? Uite, de exemplu la studioul unde lucrez acum nu lucreaza cu chaturbate, sunt bazati pe siteuri jen Jasmin si Flirt si asta se cunoaste in incasari.

Comment

hahaha... Chaturbate ? Pe bune? Trebuie sa fii nebun sa lucrezi pe un site ca acesta :))))) Cum poti avea incasari pe un astfel de site unde nu mai poti sa faci bani in privat, unde stai in free chat dezbracata cu 100 de useri dintre care 3 sunt membrii cu bani si restul guests? Si nu e doar asta!!! Stai in free, pe langa faptul ca esti dezbracata, trebuie sa ai si jucarii si primesti 1 token :))) Cum vi se pare asta?

Comment

Eu, sincer, am incercat sa lucrez pe Chaturbate. Contul mi-a fost creat de catre un tip care nu prea m-a informat despre el, nici nu stiam cat este 1 token...Sa va zic prima impresie? Avand in vedere ca eram la inceput si nu prea stiam ce inseamna videochat...vreau sa iti spun ca am ramas socata de interfata site-ului :O Totul mocaa! Indiferent ca faci de acasa sau din studio, acest site trebuie sa iasa din lista voastra, va pierdeti timpul ... nu mai zic de probleme tehnice si de cate ori se blocheaza si te delogheaza.

Comment

Asta e o gluma, nu? Cand nu erau delimitarile astea dintre site-uri asa clare, mai ziceam ca e lumea nestiutoare si mai lucrau fetele pe Chaturbate, dar acum ce motiv sa ai pe fata pamantului sa lucrezi acolo? Site-ul asta cade intr-una, pierzi o groaza de bani cand se tot delogheaza, nu ca ai face oricum prea multi acolo. Mie una imi pare genul de platforma lasata a nimanui. Nu se ocupa nici naiba de problemele cu interfata? Asta ca nu ma mai leg de partea ca un site de free ramane un site de free, deci banii sunt putini si facuti greu :(((( Eu am renuntat de vreo 2 ani la Chaturbate si asta le sfatuiesc si pe fetele care inca se mai logheaza acolo, in speranta zilelor mai bune.

Comment

Originally posted by Reny113 View Post
            hahaha... Chaturbate ? Pe bune? Trebuie sa fii nebun sa lucrezi pe un site ca acesta :))))) Cum poti avea incasari pe un astfel de site unde nu mai poti sa faci bani in privat, unde stai in free chat dezbracata cu 100 de useri dintre care 3 sunt membrii cu bani si restul guests? Si nu e doar asta!!! Stai in free, pe langa faptul ca esti dezbracata, trebuie sa ai si jucarii si primesti 1 token :))) Cum vi se pare asta?
            Ma bucur ca nu sunt singura care gandeste asa!!! Uite cu site-uri de genul se spune despre chat ca e nu stiu cum :))) Nu zic, am incercat si eu cand eram mai tinerica si naiva, ca m-au pus de la studioul unde lucram sa stau pe chaturbate, dar acum mi se pare super aiurea sa stai in free cu jucarii, in conditiile in care ai site-uri unde primesti tipsuri ca zambesti dragut! Se poate si altfel, asta e clar!

Comment

Ma-ți facut sa zambesc un pic :)
              ca pe orice alt site,daca nu lucrezi,nu ai incasari...
              asa ca,daca ai intrat cand cum e normal sa te pozitioneze pe pag10+ si asta clar se vede la incasari,adica nimic...
              Cine crede ca vorbesc din filme sa imi scrie in pvt,si am sa'i arat incasari pe ultimele 3 luni,din care mai mult de jumate in vacanta :)
              Daca mergem mai departe,arat si incasarile pe primele 6 luni dar atunci trebuie sa se aseze bine pe scaun :)
              Sunt model independent de 6 ani pe Cb,si nu sunt in primele 20 de pe pag1,doar spre sfarsitul sesiunii.
              Asa ca nu mai vorbiti in necunostinta de cauza.
              O sesiune plina tuturor

Comment

Originally posted by pregnant87 View Post
                asa ca,daca ai intrat cand cum e normal sa te pozitioneze pe pag10+ si asta clar se vede la incasari,adica nimic...
                Cine crede ca vorbesc din filme sa imi scrie in pvt,si am sa'i arat incasari pe ultimele 3 luni,din care mai mult de jumate in vacanta :)
                Daca mergem mai departe,arat si incasarile pe primele 6 luni dar atunci trebuie sa se aseze bine pe scaun :)
                Sunt model independent de 6 ani pe Cb,si nu sunt in primele 20 de pe pag1,doar spre sfarsitul sesiunii.
                O sesiune plina tuturor
                Scuza-ma ca iti spun, insa ai o experienta in spate pe acest site, probabil...defapt cu siguranta ai membrii fideli care sunt prezenti tot timpul cand esti online. Te provoc sa faci un lucru! Iti poti crea un nou cont si sa o iei de la 0 fara a lua legatura cu membrii tai fideli.Chiar as vrea sa stiu cum iti va merge atunci ? Plus de asta fara sa stai dezbracata in free si sa folosesti jucarii ;D
                Poate nu iti dai seama insa pentru un model nou este foarte dificil sa lucreaza pe un astfel de site de cacao :)
                Parerea mea, dupa cum am spus mai sus, acest site ar trebui sa dispara din lista voastra. ESTE O PIERDERE DE TIMP SI DE BANI!! :(

Comment

Originally posted by Reny113 View Post

Scuza-ma ca iti spun, insa ai o experienta in spate pe acest site, probabil...defapt cu siguranta ai membrii fideli care sunt prezenti tot timpul cand esti online. Te provoc sa faci un lucru! Iti poti crea un nou cont si sa o iei de la 0 fara a lua legatura cu membrii tai fideli.Chiar as vrea sa stiu cum iti va merge atunci ? Plus de asta fara sa stai dezbracata in free si sa folosesti jucarii ;D
                  Poate nu iti dai seama insa pentru un model nou este foarte dificil sa lucreaza pe un astfel de site de cacao :)
                  Parerea mea, dupa cum am spus mai sus, acest site ar trebui sa dispara din lista voastra. ESTE O PIERDERE DE TIMP SI DE BANI!! :(
                  Exact, O PIERDERE DE TIMP, BANI SI MODELE !! Poate modelele vechi mai au o sansa deoarece au membrii insa cele noi? Cum Dumnezeu sa faca un model bani pe acest site ??
                  Daca nu accepti sa faci ceva in free, pleaca din camera ta pentru ca au ce vedea in alta parte :))))

Comment

Originally posted by pregnant87 View Post
                    O sesiune plina tuturor
                    Aici este vorba de o anumita experienta si multi membrii fideli, deci se schimba situatia.Exclusivitatea iti da in mod clar un boos, indiferent de situl pe care o ai. Dar un model incepator sau unul care a lucrat pe situri gen Flirt sa il pui cu un cont nou in chaturbate e jale!!

Comment

Daca nimeni nu lucreaza pe ele si nimeni nu face bani atunci cum se face ca sunt mereu mii de modele online in fiecare moment din zi, zeci de mii de useri in primele room-uri, sute de mii de membrii logati in fiecare moment? Doar intreb si eu!
                      Live Cams | Live Sex |

Comment

Originally posted by Nord View Post
                        Daca nimeni nu lucreaza pe ele si nimeni nu face bani atunci cum se face ca sunt mereu mii de modele online in fiecare moment din zi, zeci de mii de useri in primele room-uri, sute de mii de membrii logati in fiecare moment? Doar intreb si eu!
                        Si HI5-ul era plini de oameni cand brusc a clacat :D

Comment

Am renuntat la chaturbate de vreo 2ani siiii.... never again. Nu-i ok deloc ce se intampla acolo. Iar cele care spuneti ca se fac bani acolo, ati incercat sa lucrati pe siteuri de privat, sa aveti termen de comparatie? Show ca show, ca toate facem, dar ce vad pe acolo deja e prea mult. Peace!

Comment

Live cam fetish

Eu sincer te-as sfatui sa te indrepti spre un site mai serios... Cu chaturbate sau MFC nu prea se face treaba, eu sunt pe live jasmin si e super ok. Seara faina

Comment

Imi cer sincer scuze,nu am stiut ca este vorba de un model la inceput(acum am vazut)Mea culpa..
                              o seara plina tuturor

Comment

Lovense

Collapse
                              Working...
                              X