Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Numai mie mi se strica Lush asa des?

Adună
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Numai mie mi se strica Lush asa des?

Buna!

Am schimbat in ultimii 3 ani vreo 4-5 jucarii Lovense Lush. In aprilie am trimit unul in garantie si mi-a fost inlocuit. Acum, la cateva luni distanta, Lush 2 s-a stricat si el. S-a rupt sarmulita inauntru si in loc sa se conecteze, vibra continuu atunci cand apasam pe buton. Mi s-a intamplat pana acum sa se tot strice jucariile la 5-8luni.

Oare gresesc eu undeva sau de au de se strica asa des? Vi se intampla si voua?

Postat în original de ladybluecat Vezi post
    Buna!

Am schimbat in ultimii 3 ani vreo 4-5 jucarii Lovense Lush. In aprilie am trimit unul in garantie si mi-a fost inlocuit. Acum, la cateva luni distanta, Lush 2 s-a stricat si el. S-a rupt sarmulita inauntru si in loc sa se conecteze, vibra continuu atunci cand apasam pe buton. Mi s-a intamplat pana acum sa se tot strice jucariile la 5-8luni.

Oare gresesc eu undeva sau de au de se strica asa des? Vi se intampla si voua?
    Cauza stricaciuni asa des ca tragi de el .

Comentariu

Postat în original de alexa90 Vezi post

Cauza stricaciuni asa des ca tragi de el .
      Nu trag de el si am si grija sa nu stau pe codita si mama lui, se tot strica

Comentariu

Si mie mi sa intamplat dar iti dau o idee ca sa nul mai rupi asa des,conecteaza-l pe cel care inca functioneazasi pune-l pe pat undeva langa usb si baga-l pe cel care nu mai functioneaza ,si asa nu te mai radiezi si nici nu rupi jucaria asa des ,asa fac eu

Comentariu

Lovense

Adună
        Procesare...
        X