Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CB Incest

Adună
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• CB Incest

Buna ziua , va rog sa mai ma ajutati cu inca un raspuns la aceasta problema ce nu ma lasa sa dorm.Ieri am fost deconectat de pe cb si mi-a aparut un paragraf ca un advertisment in care mi s-a spus ca persoana cu care difuzez are numele de familie ca si al meu si asta poate fi considerat drept incest. Tocmai primesem de la cineva mai multi tokeni si ii dadusem parola de la camera asa ca le-am raspuns rapid celor de la cb scriind ca este doar o coincidenta de nume .Dupa ce am terminat acel privat,le-am trimis mail si le-am spus daca-i nevoie le fac poza la certificatele te nastere sa vada ca este doar o coincidenta (asta dovedeste doar ca nu suntem frati). Acum au trecut peste 12 ore in care am trimis 3 mail-uri pentru a-mi spune daca este totul in regula pentru a intra linistita sa difuzez, insa nu am primit nici un raspuns de la ei! Acum va intreb pe voi daca sunt sanse sa-mi blocheze contul pentru aceasta coincidenta si cum pot dovedi eu ca nu suntem rude .Daca era sa-mi blocheze contul ,il bloca dupa ce primeam acel avertisment sau cum se procedeza?Pe langa asta mai sunt si 2 zile pana la.plata si am destui tokeni pe cont si nu vreau sa am o surpriza neplacuta .Sper ca o sa ma lamuriti inca o data si cu aceasta problema .Va multumesc !

in weekend nu raspund la emailuri pentru ca nu lucreaza nimeni. ai rabdare pana maine dupa masa si o sa raspunda

Comentariu

Lovense

Adună
    Procesare...
    X