Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cum să faci cei mai mulți bani ca și model de videochat?

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Cei mai multi bani din videochat in Iasi sau oriunde se castiga pe Jasmin si Flirt4Free. Acolo lucreaza toate fetele profesioniste care stiu care-i treaba cu jobul asta. Pe Chaturbate si altele din astea stau numai amatoarele. De asta modelele incepatoare, care se duc la interviuri la studiourile de videochat din Iasi ar trebui sa intrebe pe ce site-uri de videochat va lucra. Si daca aude Jasmin, Flirt4Free, atunci e ok. Daca nu, sa se duca la alt studio ca nu e seriozitate acolo. Intrebati orice model de videochat din Iasi ci experienta si va va spune la fel. Si prezentarea lor si site-ul lor e la un cu totul alt nivel. Am cautat i o poza de pe Jasmin ca sa vedeti diferenta. Asta imi place la ei.

    Comentariu


    • #17
      Cu multe ore online e fac bani in videochat in Iasi ca model. Cred ca asta conteaza cel mai mult. Daca vrei sa treci de 500 lei pe zi in mod constant ai nevoie de program de 8 h sau chiar sa stai si mai mult online . Eu asa fac cand am trafic si se simte. SIgur ca conteaza si ce zic trainerele de aici dar orele online aduc cei mai multi bani . Asta e important i cand te angajezi in videochat si cand ai deja 6 luni-1 an de videochat in Iasi. E la fel ca aduc bani dar umele usnt mai mari.....

      Comentariu


      • #18
        Am observat și eu ca cei mai mulți bani se fac atunci când stai online mai mult de 8 ore chiar, pe mine ma ajutat asta, ma bucur ca trainerul meu ma ajutat sa înțeleg asta. Eu lucrez pe Jasmin, îmi place mai mult, stau și 12 ore online acuma .. îmi doresc sa îmi cumpăr apartamentul cât mai repede pentru a asta ... sper sa rezist!

        Comentariu


        • #19
          Am invatat de cand am inceput jobul de model de videochat sa ma pretuiesc mai mult, adica prefer sa lucrez intr-un studio unde sunt respectata si unde am primit suportul pentru a creste, acum lucrez cu contract de munca, programul meu acum este de 10 ore online pe zi si chiar nu imi pare rau ... dupa ce am mai citit recomandari pe aici m-am gandit sa merg la Lucky Studio. Cel mai bun studio de videochat din Iasi. Multuumesc!

          Comentariu


          • #20
            Conteaza foarte mult ca intr-un studio camera sa fie impecabila, imi place sa lucrez intr-o camera curata, colorata, sa ma faca sa ma simt pretioasa, banii ii primesc in fiecare zi, la sfarsitul turei, exact procentul care a fost stabilit, verific singura cand vreau, stiu ce i-au.. ma bucur ca nu sunt presata, programul este flexibil, pot schimba tura daca cumva am ceva de rezolvat in cealalta parte a zilei, asta si aveam nevoie!

            Comentariu


            • #21
              Hello girls, este prima data cand postez aici un comentariu... si eu lucrez la Heylux pe Jasmin si Flirt4free, sunt site-urile care mi se potrivesc, imi plac membrii, sunt mai ok si plateste si site-ul foarte bine, de cand incepe perioada ma zbat sa ajung repede la procentul de 60%, stau cate 12 ore online si am parte de tot suportul de care am nevoie. :)

              Comentariu


              • #22
                Hello girls! Consider ca studioul care iti ofera securitate, discretie si bani la zi este studioul care trebuie sa il alegi! Atat timp cat lucrezi cu contract de munca si primesti suportul din partea trainerilor cu sfaturi de cum sa stai in camera, cu ar trebui sa aduci cate ceva nou in fiecare zi, importanta orelor online! Ma bucur ca fac parte din echipa Heylux! :)

                Comentariu


                • #23
                  Hello! Lucky Studio respecta discretia si preverile legale obligatorii:
                  • Activitatea noastra se desfasoara intr-o cladire de birouri, inregistrata, adica nimeni nu stie ca aici este studio de videochat.
                  • Poti alege ca colaborarea noastra sa fie prin :

                  -- Contract individual de munca, pentru care modelul plateste : 870 lei ( fara studii superioare)
                  1080 lei ( cu studii superioare ). Primele 2 luni sunt achitate de noi.:2
                  -- PFA, la care se plateste 10% impoziti pe profit si 5.5% sanatate.

                  -- SRL, la care se plateste 3% impozit venit ( trimetrial ) si 5% dividente.
                  • Toate site-urile cu care noi colaboram asigura confidentialitatea modelelor.
                  • Toata activitatea noastra este condusa de femei care asigura o atmosfera minunata de lucru.
                  • Iti poti alege singura locul de desfasurare a activitati: in studio sau de acasa.
                  • Lucrezi in camera aleasa de tine, singura in camera, din aceasta rezulta ca respectam intimitatea si discretia ta.
                  Pupicei girls! :2
                  Ultima editare de Trainer Lucky; 29.iun.2019, 15:07.

                  Comentariu


                  • #24
                    Dap, orele online fac diferenta. Mereu orele online. Stiu si modele de videochat din Iasi care nu arata cine stie ce si fac banuti buni cu ore onine. Stau si 10-11 ore cand e trafic in zilele bune si isi fac banutii. Am tot respectul pentru ele si incerc sa fac la fel. Cand imi gasesc ritmul si am grija sa vin linistita la program, trec binisor de medie si eu. Deci orele si engleza, ca si acolo intotdeauna e locc de mai bine cel putin pentru mine. Recunosc, aici sunt cam lenesa, dar invat incetul cu incetul si se simte la sfarsitul zilei.

                    Comentariu


                    • #25
                      Am observat ca majoritatea sunteti din Iasi, dar cred ca subiectul este interesant pentru orice model, de oriunde din tara. Eu sunt din Ploiesti si sunt model la Studio20.

                      Ceea ce spuneti voi cu mai multe ore online este ceea ce ajuta cel mai mult. Eu la inceput stateam 8h, dar cu timpul am inceput sa stau 10 si imediat s-a simtit diferenta. Bineinteles, ca nu putem sa stam logate 10h pe zi 5 zile pe saptamana mereu, dar incerc cat mai mult.

                      De atfel parerea mea este ca trebuie sa ne indepartam cat mai mult de imaginea unui model de videochat. Adica nu sta doar in lenjerie, intinsa in pat asteptand ca membrii sa vina la tine.
                      Imbaracate cu ceva fain, poate ceva care sa ii trezeasca membrului cheful de a face un role-play, sau deschide discutii interesante despre chestii care se intampla in lume. E mult mai ok sa iti umpli camera prin discutii si sa-i atragi pein comportament decat sa devi un iepuras cu baterii care danseaza tot timpul( acum, nu zic sa nu dansam:D)

                      Plus ca fiecare fata e diferita si asta inseamna ca trebuie sa gasim ceva care sa fie doar al nostru, sa facem asa un studiu si sa vedem cu ce ii atragem pe membrii cel mai mult. Dar asta inseamna sa fim implicate si chiar sa ne dorim sa fim acolo, online, si sa nu tratam totul ca pe un job unde mergi, stai 8h si apoi ai plecat acasa si nu te mai intereseaza nimic.

                      Comentariu


                      • #26
                        Timpul petrecut online este extrem de important pentru a face cat mai multi bani ca model de videochat. De asemenea, un aspect fizic ingrijit si placut vor contribui la cresterea incasarilor :)

                        Comentariu


                        • #27
                          Banii multi in videochat in Iasi se fac cu program full time. Adica macar 8-9 ore de videochat zilnic ca sa iti faci relatii cu membrii. Daca membrii te vad azi si maine nu mai esti sau stai doar 4 ore si esti offline pe urma degeaba. Tot secretul e sa stai mult cu membrii si sa incerci sa-i faci sa se indragosteasca de tine. Abia atunci intra in privat si iti iei banii. Normal, daca esti pe Jasmin sau Flirt banii pe minutul de privat sunt si mai multi decat in free, ca pe Chaturbate sau celelalte. Zic asta din experienta adica stiu ce zic si am mai vazut si la alte modele de videochat din Iasi de succes.

                          Comentariu


                          • #28
                            Cel mai important lucru in fata camerei este zambetul si atitudinea ta. Iti poti da seama ca cei care frecventeaza astfel de site-uri nu au o viata pre fericita dincolo de camera. Nu cred ca doresc sa intre in camera unui model care este plictisit. Cred ca un alt lucru important este sa le raspunzi la mesajele lasate de ei pe contul tau, sa pari interesata de viata lor si sa empatizezi.

                            Comentariu


                            • #29
                              Am auzit multe pareri pe tema asta. De cate ori vorbesc cu un model de videochat din Iasi chiar incerc sa vad ce crede fiecare. Ma mira ca putine fete zic ce important e machiajul si cum arata camera in spatele tau cand se uita membrii. Stiu fete care arata f bine si care nu se ingrijesc prea bine sau se imbraca nepotrivit si nu fac atatia bani. daca lucrezi in videochat in Iasi sau in orice alt oras faci bani daca esti profesionista. Adica vii la program cu gandul sa faci bani si iti bati capul cu asta. Parerea mea.

                              Comentariu


                              • #30
                                Invatati bine limba engleza si veniti la program in mod regulat. Pe mine asa ma gasesc membrii si mi-am facut o baza. Castigurile se simt bine de tot daca ai ore si stii sa vorbesti cu membrii. Toate modelele de videochat din Iasi care fac bani cu mai mult de un membru fac la fel. E singurul mod in care sa-ti maresti castigurile. Si as fi vrut sa aplica asta mai repede. Adica chiar cand mi s-a zis la angajare. Dar na, inveti facand cum te duce ccapul pana iti dai seama cum se castiga bani.

                                Comentariu

                                #2 Charm Studio - Banner

                                Adună

                                Lovense

                                Adună
                                Procesare...
                                X