Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cum să faci cei mai mulți bani ca și model de videochat?

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Cum să faci cei mai mulți bani ca și model de videochat?

"Esti libera sa faci bani!"

Noi suntem cel mai bun studio de videochat din Iași și din țară. Din 2008 și până astăzi, am rămas o companie exclusiv feminină. Suntem bucuroase să îți putem oferi cele mai mari câștiguri și condiții de lucru excepționale.

Ai cel mai flexibil program de lucru în videochat. Poți lucra oricâte zile iți dorești pe săptămână, chiar și o singură zi pe săptămână! De asemenea, poți alege oricare din aceste 3 ture (dimineaţa, după-amiaza sau noaptea):
    • Tura de dimineață: 06:00 – 13:50;
    • Tura de dupa-amiază: 14:00 – 21:50;
    • Tura de noapte: 22:00 – 05:50.

Pentru a câștiga cei mai mulți bani, îți recomandăm să lucrezi 5 zile sau 6 zile pe săptămână.

Dacă ești din afara Iașului și vrei să vii să lucrezi la noi, îți asigurăm cazare gratuită 2 luni.

În cazul în care vrei să rămâi cazată la vila noastră și după primele 2 luni, costul chiriei este de 125 de Euro pe lună.

Poți avea 2 luni de cazare gratuită chiar dacă dorești să lucrezi de acasă și vii în Iași doar pentru a face training la noi.

Lucky Studio respectă toate cele 7 prevederi legale obligatorii în videochat:
    1. Activitatea noastră se desfăşoară într-o clădire de birouri, înregistrată ca Sediu Social.
    2. Lucrezi în camera aleasă de tine, singură în cameră, în condiţii de intimitate, discreţie şi curăţenie perfectă.
    3. Poți alege între Contract Individual de Muncă (Carte de Muncă) sau de Contract de Colaborare.
    4. Ambele tipuri de contracte au la bază Noul Cod Civil şi Principiul Liberului Consimţământ al Părţilor.
    5. Îți poți alege singură locul de desfăşurare a activităţii de videochat: din studio sau de acasă.
    6. Toate site-urile de videochat cu care colaborăm asigură confidenţialitatea informaţiilor.
    7. Studioul nostru are angajate 2 doamne expert-contabil şi o doamnă avocat care îți oferă consultanţă dacă dorești să afli mai multe despre aspectele legale ale activităţii de videochat

Te asteptam in echipa noastra!

"Iubim discretia"
    Lucrezi în videochat în condiții de siguranță 100%!

Toate colegele noastre cred că Preziosa este cel mai bun studio de videochat din Iași pentru un motiv simplu: câștigă aici foarte mulți bani zilnic în condiții de maximă? discreție. Din primul moment, te ajutăm să câștigi tot mai mult. Asta înseamnă că-ți oferim training specializat pentru cele mai mari site-uri de videochat din lume. Pe lângă aceasta, primești transport gratuit non-stop, ședințe de make-up gratuite, camere superbe de lucru, o atmosferă plăcută în studio. Noi ne ocupăm de tot doar pentru ca tu să te bucuri de bani și să fii foarte mulțumită. Iar cum la Preziosa te angajăm imediat, fără perioadă de probă, câștigi mulți bani încă din prima zi.

Beneficiezi de toate aceste lucruri într-un studio de videochat intim. Colegele tale îți văd de activitatea lor și nimeni nu te deranjează cu nimic. La fel, doamnele de la management sunt serioase și știu cât de mult înseamnă discreția pentru tine. În acest fel, activitatea de model de videochat rămâne secretul tău, fără ca nimeni dintre cunoscuții sau familia ta să afle vreodată.

Pentru că îți respectăm pe deplin libertatea, îți oferim posibilitatea să lucrezi și în varianta de videochat non-adult. Așadar, dacă nu vrei să te dezbraci în fața unei camere video sau ești timidă, poți totuși să colaborezi cu noi. Pentru a câștiga bani în acest fel, e important să știi foarte bine engleza sau franceza, să fii isteață și să comunici într-un mod interesant cu membrii de pe site-uri. În același timp, e bine să te îngrijești ca femeie și să fii o prezență plăcută, îndrăgită de admiratorii tăi. În acest fel, poți avea succes doar prin felul tău de a fi, câștigând bani din discuții pe net, fără să te dezbraci la programul de videochat.

Așa cum ești liberă să faci videochat non-adult, la fel ai posibilitatea să treci oricând vrei tu la videochatul adult sau invers. Totul e la alegerea ta, pentru că tu știi cel mai bine cum te simți confortabil la noi la studio. Orice variantă ai alege însă, noi te sprijinim oricând cu training de specialitate. În acest fel, te ajutăm să îți îndeplinești toate visele în cel mai plăcut mod posibil, astfel încât tu să fii mereu mulțumită de colaborarea noastră.

Ai cel mai flexibil program de lucru în videochat. Poți lucra oricâte zile iți dorești pe săptămână, chiar și o singură zi pe săptămână! De asemenea, poți alege oricare din aceste 3 ture (dimineaţa, după-amiaza sau noaptea):
    Cu mare drag te asteptam la noi !

Comment

Heylux este cel mai luxos studio de videochat din Iași, fiind condus de aceeași echipă de femei care are succes la cunoscutul Lucky Studio. Heylux este ideal pentru tine dacă ai peste 18 ani si cunoștinţe ok de limbă engleză sau franceză.

O fată simpatică și ambițioasă, așa cum ești tu, poate să câștige la noi între 400 lei şi 6.500 de lei pe zi. Banii aceștia înseamnă comisionul zilnic de 50% pe care îl primeşti de pe toate site-urile cu care noi colaborăm. Ai incredere in noi ca si tu poti castiga la fel de multi bani ca si colegele noastre ?

Comment

Buna! Eu sunt Nicoleta, am 20 de ani, sunt la facultate in Iasi ... nu prea ma descurc cu banii... nu sunt sigura inca daca as putea face asta... imi este frica ca ar putea afla cineva .. voi ce ma sfatuiti ?

Originally posted by Trainer Lucky View Post
        "Esti libera sa faci bani!"

Noi suntem cel mai bun studio de videochat din Iași și din țară. Din 2008 și până astăzi, am rămas o companie exclusiv feminină. Suntem bucuroase să îți putem oferi cele mai mari câștiguri și condiții de lucru excepționale.

Pentru a câștiga cei mai mulți bani, îți recomandăm să lucrezi 5 zile sau 6 zile pe săptămână.

Dacă ești din afara Iașului și vrei să vii să lucrezi la noi, îți asigurăm cazare gratuită 2 luni.

În cazul în care vrei să rămâi cazată la vila noastră și după primele 2 luni, costul chiriei este de 125 de Euro pe lună.

Poți avea 2 luni de cazare gratuită chiar dacă dorești să lucrezi de acasă și vii în Iași doar pentru a face training la noi.

Lucky Studio respectă toate cele 7 prevederi legale obligatorii în videochat:
        1. Activitatea noastră se desfăşoară într-o clădire de birouri, înregistrată ca Sediu Social.
        2. Lucrezi în camera aleasă de tine, singură în cameră, în condiţii de intimitate, discreţie şi curăţenie perfectă.
        3. Poți alege între Contract Individual de Muncă (Carte de Muncă) sau de Contract de Colaborare.
        4. Ambele tipuri de contracte au la bază Noul Cod Civil şi Principiul Liberului Consimţământ al Părţilor.
        5. Îți poți alege singură locul de desfăşurare a activităţii de videochat: din studio sau de acasă.
        6. Toate site-urile de videochat cu care colaborăm asigură confidenţialitatea informaţiilor.
        7. Studioul nostru are angajate 2 doamne expert-contabil şi o doamnă avocat care îți oferă consultanţă dacă dorești să afli mai multe despre aspectele legale ale activităţii de videochat

Te asteptam in echipa noastra!

Comment

Originally posted by NicoleT View Post
          Buna! Eu sunt Nicoleta, am 20 de ani, sunt la facultate in Iasi ... nu prea ma descurc cu banii... nu sunt sigura inca daca as putea face asta... imi este frica ca ar putea afla cineva .. voi ce ma sfatuiti ?

Daca iti e teama ca se afla poate ar trebui sa te orientezi spre alt domeniu , doar fetele deschise fara inhibitii o sa reuseasca sa faca bani cu adevarat.

Comment

Abia te-ai logat în tură pe XLove?

Xlove este unul din principalele site-uri cu care noi colaborăm. Putem spune cu mandrie ca suntem locul Intai in Romania la incasari pe Xlove! Pentru ca avem o relatie foarte apropiata cu managerii Xlove, am primit recomandarea de a ne face cat mai multe selfiuri si snapshot-uri!
            Pentru că ne pasă de modelele noastre, colegele mele trainer merg la sediul lor în training și, de asemenea, si ei ne viziteaza studioul de videochat

Fiecare selfie îți aduce mai mulți bani pe XLove! Fă-ți imediat 3 (trei) snapshot-uri direct pe site!
            Acesta e un tool folosit cu mult succes de colegele tale de pe XLove.
            De asemenea, in fiecare zi uploadeaza cel putin 2 selfie-uri din timpul tău liber:
            • cand merge la mare,
            • mergi la munte,
            • iesi in oras,
            • mananci o inghetata,
            • te dai cu bicicleta, rolele,
            • mananci o felie de pizza,
            • propezi o palarie sau un costum de baie,
            • dupa ce iesi de la dus,
            • cand faci clatite,
            • savurezi o acadea sau o cafea.

Fă poze asa cum faci pentru conturile tale de Facebook sau Instagram.

Te ajută super-bine ca să-ți aduci mai multi membri in camera.
            Iar tu știi bine: mai multi membri = mai mulți bani!

Te asteptam sa ne distram impreuna!
            Last edited by Trainer Heylux; 22-04-2019, 17:13.

Comment

În cadrul summit-ului din 2016 de la Barcelona, summit in care Lucky Studio a câștigat premiul de Most Innovative Studio, iar Heylux a fost nominalizat la categoria Best Emerging Studio!
              Little Red Bunny, unul dintre cele mai bune modele de videochat din întreaga lume a avut bunăvoința de a ajuta trainerii Lucky Studio și Heylux cu o serie de sfaturi
              Rolul de model trebuie sa devină lifestyle-ul tău!
              Jobul de model de succes, jobul de model excelent înseamnă să te simți extraordinar de bine în propria piele și să îți iubești feminitatea, senzualitatea și sexualitatea!
              A fi model excelent înseamnă să nu fii model doar pentru bani!
              Nu trebuie sa te uiti la bani, trebuie sa te uiti la tine.
              Nu trebuie sa te gândești la facturile pe care le ai de plătit, trebuie sa o faci pentru "fun", pur și simplu pentru distracția ta.
              Esti mult mai "enjoyable to watch" pentru membri dacă o faci mai mult pt distracție decât pentru bani.
              Trebuie sa te gândești la ceea ce percepe un membru când se uită la tine.
              Trebuie sa iti înregistrezi în mod permanent și organizat show-urile (cel puțin 1 dată pe lună)
              Apoi, ar trebui să-ți adresezi singură următoarele întrebări, să-ți dai singură note, iar trainerul tău să noteze răspunsurile:
              1: Sunt distractivă?
              2: M-aș plăti pe mine dacă aș fi un membru?
              3: Rămân în amintirea fiecărui membru după primul privat?
              Dacă da, prin ce anume?

Comment

Hello girls!
                Eu lucrez la Heylux de 1 an si sunt mandra de asta! Am inceput inca din liceu, nu am avut o viata foarte usoara, parintii mei erau tot timpul plecati pentru ca isi doreau sa imi ofere totul. I-am vazut cat de greu se descurca, atunci m-am hotarat sa incep jobul de model. Acum mi-am cumparat singura apartamentul in care locuiesc si sunt o femeie idependenta!

Lucrez pe Jasmin!
                Am minim 80h la perioada!
                Am inceput cu un pret mic, 1,99/min!
                Trimit mesaje personalizate membrilor!
                Imi afisez programul in notes!
                Fac cel putin 2 sedinte foto la fiecare 2 saptamani!
                In fiecare zi fac cel putin un selfie zambind! :D
                Cu 92 de ore online castig acum si 8607 $.

Have fun!

Originally posted by Trainer Heylux View Post
                În cadrul summit-ului din 2016 de la Barcelona, summit in care Lucky Studio a câștigat premiul de Most Innovative Studio, iar Heylux a fost nominalizat la categoria Best Emerging Studio!
                Little Red Bunny, unul dintre cele mai bune modele de videochat din întreaga lume a avut bunăvoința de a ajuta trainerii Lucky Studio și Heylux cu o serie de sfaturi
                Rolul de model trebuie sa devină lifestyle-ul tău!
                Jobul de model de succes, jobul de model excelent înseamnă să te simți extraordinar de bine în propria piele și să îți iubești feminitatea, senzualitatea și sexualitatea!
                A fi model excelent înseamnă să nu fii model doar pentru bani!
                Nu trebuie sa te uiti la bani, trebuie sa te uiti la tine.
                Nu trebuie sa te gândești la facturile pe care le ai de plătit, trebuie sa o faci pentru "fun", pur și simplu pentru distracția ta.
                Esti mult mai "enjoyable to watch" pentru membri dacă o faci mai mult pt distracție decât pentru bani.
                Trebuie sa te gândești la ceea ce percepe un membru când se uită la tine.
                Trebuie sa iti înregistrezi în mod permanent și organizat show-urile (cel puțin 1 dată pe lună)
                Apoi, ar trebui să-ți adresezi singură următoarele întrebări, să-ți dai singură note, iar trainerul tău să noteze răspunsurile:
                1: Sunt distractivă?
                2: M-aș plăti pe mine dacă aș fi un membru?
                3: Rămân în amintirea fiecărui membru după primul privat?
                Dacă da, prin ce anume?
                Last edited by Elisa D; 02-05-2019, 14:03.

Comment

"You have to enjoy people watching you enjoying yourself. :)
                  Watch yourself!!!!!! :)
                  You should as real, as sensual, as feminine as you can!
                  You should be your biggest fan!"

E bine sa iti schimbi tura in prima lună în studio sa vezi cărui stil de oameni din care zona a Globului Pământesc ai succes mai mare. Poti să lucrezi 2 săptămâni pe tura de dimineață, apoi 2 săptămâni pe tura de noapte și 2 săptămâni pe tura de după-amiază. Apoi, te focusezi doar pe acea tură. Nu iti mai schimbi tura niciodată tura. Nu lucrezi niciodată mai puțin de 7 ore pe zi, indiferent de motive. De preferat, 6 zile pe săptămână, 8-9-10 ore pe zi online.

"Cheia succesul nu sunt membrii, cheia succesului sunt eu. Trebuie sa fiu eu happy pentru a fi ei happy. This is the reason why you have to work yourself emotionally in order to become happy." "You have to explore yourself.
                  It is very important to be self- disciplined. You have to enjoy yourself daily."
                  "Freechat is the key to success: if you are a member or a guest and you like that model's profile photo, that model gets a click.
                  If that member or guest likes the free-chat, the model gets a private!

It's as simple as that. :) "

"The members need models for friendship and for therapy: this is the reason why they need to trust the models. So, put in your photo gallery a lot of photos with you about day to day life." "Write something interesting about yourself in your bio- this leads to very nice conversation in freechat! "
                  "Be different: put a smiley face on the bottom of the dildo ;) "
                  "If your members don't speak with you, this is because they like you so much and they admire you!"
                  "After sex, we will enjoy relaxation. Men love compliments, also. Men want to find out the reality of a model. Men want to socialize with models." "Send messages to all members and guests after every interaction: privates, tips or compliments."

"Have fun and earn money in the same time!"

Comment

"Hey! Ai un stil foarte ingrijit si nu iti plac mediile haotice si aglomeratia?

Iti place sa te aventurezi din punct de vedere vestimentar si sa te imbraci dupa ultimele tendinte avangardiste sau preferi alegerile clasice?
                    Stilul elegant spune despre tine ca esti o persoana matura, cu capul pe umeri, care stie intotdeauna cum sa se poarte si cum sa rezolve problemele. .
                    Prietenii, de obicei, se raporteaza la tine cand vine vorba de un exemplu de stil impecabil si de integritate.
                    In timpul liber, preferi activitatile culturale, petrecerile mondene si iesirile linistite, cu prietenii, la cafea.
                    Tii foarte mult la moralitate, esti cumpatata si sincera?
                    Intotdeauna ai spus verde-n fata ce ai simtit si te astepti la aceleasi lucruri din partea celor din jurul tau?
                    Stilul elegant se muleaza perfect personalitatii tale si nu vei transmite niciodata mesajul gresit prin vestimentatie, deoarece vei avea mereu grija de aparitiile tale publice.
                    Un decolteu prea mare sugereaza faptul ca femeia respectiva doreste sa aiba putere si sa detina mereu controlul.
                    In schimb, femeile care incheie si ultimul nasture al camasii transmit indirect membrului mesajul ca feminitatea este de fapt o slabiciune, nu o putere.
                    Tocurile foarte inalte pot face o femeie sa para mai putin inteligenta, dar in acelasi timp pot inspira incredere, prin simplul fapt ca aduc femeia la aceeasi inaltime cu barbatul.
                    Daca o femeie se imbraca foarte des in blugi si adidasi si poarta parul neingrijit poate fi asociata cu imaginea unei mame.
                    O tânăra domnișoara care alege sa poarte o fusta scurta este in cautare deatentie însă o femeie mai in varsta care face acelasi lucru arata ca are dificultati in a accepta ca este adult

"Vocea... o mare arta a seductiei
                    Un alt aspect pe care trebuie sa-l ai in vedere este vocea ta si aici ne referim atat la ton, cat si la accent. Este ideal sa ai o voce cat mai clara, mai rezonanta si mai vibranta, astfel incat sa atragi atentia la fiecare cuvant rostit. Vocea o folosim pentru a-ti accentua si mai mult sex-appealul, l-ai putea tachina cu o gluma sau l-ai putea intriga cu un joc de cuvinte, astfel incat sa-i lasi impresia ca il doresti, dar nu te lasi usor."

"Parfumul – arma a seductiei
                    Parfumul in sine este o adevarata arma de seductie, asa ca foloseste-l cu incredere."

cu siguranță ajută modelele sa își crească încrederea in sine în fața camerei video.
                    Last edited by Trainer Lucky; 16-05-2019, 17:11.

Comment

Hello girls! Va scriu aici cateva sfaturi legate de par

Cum să-ți aranjezi părul în funcție de forma feței.

Fata Ovala
                      Femeile care au o față ovală știu că această formă le permite să aibă aproape orice tunsoare și coafură pe care și-o doresc. Că au părul lung, scurt, drept, ondulat, nu contează pentru că totul se potrivește pentru că trăsăturile feței tale sunt foarte bine echilibrate. Pentru a-ți scoate și mai bine în evidență această formă frumoasă, încearcă coafurile care să nu îți acopere fața. O tunsoare potrivită ar fi bob-ul ascuțit. De asemenea, poți opta pentru coafurile clasice cu păr lung și cărare pe mijloc, drept sau ondulat ușor. Nici tunsorile în scări nu îți stau rău. La fel de potrivit este să avem și părul strâns în diferite feluri în funcție și de vestimentația pe care o adoptăm dar la fel de importante sunt și accesoriile. Este recomandat să eviți coafurile care îți acoperă fața pentru că nu îți vei mai scoate în evidență forma frumoasă a feței. De asemenea, evită și onduleurile mari pentru că vor distrage atenția de la fața ta.

Fața rotundă
                      Trebuie să optezi pentru coafuri cu un volum redus pentru a reduce impresia de rotunjime a feței. O tunsoare potrivită ar fi una care să treacă de bărbie (pentru a face față să pară mai îngustă) și în scări. Părul scurt are mult volum și face fața să pără și mai rotundă. E recomandat să ai un volum mare în zona creștetului capului, dar nu în părți. Volumul în zona urechilor și a obrajilor accentuează rotunjimea pentru că ele alcătuiesc cea mai lată zonă a feței. Foarte important este să urmărim coafuri care merg cu linia mandibulei. Un chip rotund cere o tunsoare care să creeze iluzia de alungire a feței, iar aceeași regulă se aplică și pentru cărare. Cea mai recomandată variantă este să alegi o cărare laterală, începută din dreptul cozii ochiului, care îți va echilibra trăsăturile. La fel de eficientă este și cărarea pe mijloc, al cărei efect vizual este exact acela de alungire.

Fața în formă de inimă
                      Acestei forme i se potrivesc tunsorile până la bărbie dar și cele mai lungi care dau senzația de volum în zona bărbiei. Bobul până la bărbie este o tunsoare potrivită acestui tip de față pentru că ea creează volum acolo unde e nevoie. De asemenea, poți opta pentru tunsori scurte, dar ai grijă la volumul creat în partea de sus.
                      Evită tunsorile care îți evidențiază numai partea superioară a feței. De asemenea, stai departe de stilurile rigide în care să ai părul întins pe spate pentru că îți vor scoate în evidență fruntea. Foarte important este să dăm atenție la toate detaliile, atât la accesorii, cât și la vestimentație. Fața în formă de inimă, se face remarcată prin bărbia în formă de V. Încearcă să optezi pentru următoarele opțiuni, pentru a scoate în evidență ochii și pomeții.

Fata Patrata
                      Trăsăturile unei persoane cu față pătrată sunt mai aspre, așa că trebuie să găsești o varianta de hairstyle care să le mai îndulcească. Cărarea cea mai potrivită pentru tine este cea pe diagonală, începută din dreptul centrului frunții. Ceea ce ajută și mai mult la echilibrarea trăsăturilor este bretonul lateral lung, deoarece aduce un plus de rotunjime. Mai poți apela cu încredere la o cărare laterală începută din dreptul arcului sprâncenei. Foarte important este să optezi pentru nuanța părului în culori mai calde. Recomandarea ar fi să îndulcim trăsăturile prin bucle lejere și sprâncene discrete.Dacă ai fața pătrată, ar trebui să te îndrepți către niște coafuri care să îți îmblânzească puțin trăsăturile feței. Tunsorile în trepte pot fi de mare ajutor. Părul scurt sau mediu te avantajează. Buclele te pot ajută foarte mult pentru că dau impresia de rotunjime și un aspect mai feminin. Creează volum în partea de sus pentru că astfel vei distrage atenția de la colțuri și îți vei lungi fața.

O zi frumoasa!

Comment

Corpul ideal, perfect, este considerat cel de clepsidră. Talia îngustă, șoldurile egale cu umerii, dacă se poate, totul cu un iz rotunjit, de voluptate și feminitate pură. De exemplu Marilyn Monroe.

Trebuie să țineți minte doar un lucru: creierul nostru caută armonia. El funcționează după codurile perfecțiunii. De aceea, vede întotdeauna partea care este mai mare, cea care excede. Pentru a fi mulțumite atunci când ne uităm în oglindă trebuie să reglăm proporțiile astfel încât să creăm un echilibru perfect. În vestimentație, totul este un joc al balansului.

Dacă ai forma corpului de clepsidră, poți să consideri că ai un avantaj competitiv. Ție îți va fi mult mai ușor să îți alegi ținutele, pentru că nu trebuie să lucrezi atât de mult la a le corecta, cât trebuie să scoți în evidență ceea ce deja există. Încearcă să nu pui accent prea mult nici pe umeri nici pe șolduri pentru că vei strica imaginea de clepsidră și îți vei fura din feminitate.
                        Evidențiază talia! Fie prin croiala hainelor pe care le alegi, fie prin accesoriile pe care le porți, scoate-ți talia în evidență! Este potențialul maxim al feminității tale!
                        Păstrează distanța! Pe cât posibil încearcă să eviți să porți haine prea mulate. O clepsidră este prin definiție sexy, iar dacă mai adaugi și haine cu același leitmotiv, mesajul devine prea evident.
                        Recomandări:
                        fusta creion, talia înaltă, hainele pe măsură (nu prea mari și nici prea mici).

Comment

Cred ca cel mai bine e sa sculti de trainer. Eu abia am inceput sa fac videochat in Iasi la Heylux si am noroc ca aici sunt cred cele mai bune fete la training din tot orasul. Asta ma ajuta mult si imi da curaj ca se poate. Ca atunci cand ma descurajez dupa o zi mai slaba, trainerele imi arata cat castiga celelalte modele de videochat de la Heylux care au inceput ca mine. Si normalc a ma ambitionez. Sunt tot felul de detalii la care singrua n-as da atentie. Plus ca trebuie sa stiic at mai bine siteurile si asa mai departe. De engleza nu mai zic. EU primesc lectii rgatuite la studio si asta ma ajuta tot asa. Cam asta e. Sper sava fie de folos comentariul meu :) Multu!

Comment

Hello! V-ati gandit vreodata cat de important este sa aveti in fata camerei un par cat mai curat si cum se vede acesta ?
                            Va scriu aici cateva reguli principale pentru un par curat care va ajuta sa fiti in fata camerei cat mai atragatoare!

Reguli pentru ingrijirea parului:
                            1. Spălarea părului ori de câte ori este nevoie;
                            2. Utilizarea unui șampon pentru spălări frecvente;
                            3. Folosirea balsamului de păr după fiecare spălare;
                            4. Folosirea unei măști de păr o dată pe săptămână;
                            5. Pieptănarea părului corect după uscare, nici într-un caz pe părul umed pentru că acesta se rupe;
                            6. Evitarea utilizării plăcilor de păr sau a uscătorului de păr fără un ulei sau spray de protecție antitermic;
                            7. Un păr îngrijit și un machiaj adecvat poate fi un plus pentru imaginea ta.

Sper ca va sunt de folos aceste sfaturi si ca o sa tineti cont de ele
                            Multumesc!

Comment

Asta ma intereseaza si pe mine. Foarte bun topicul ca sunt incepatoare. Din ce imi spun trainerele mele la Heylux secretul e sa stau cat mai multe ore online si sa am grija sa respect indicatiile celor de la Jasmin. Ca eu lucrez doar pe Jasmin ca mi-au spus ca am potential si sunt sigura ca asa e. Deja vad rezultate adica am ajuns si la 300 de lei pe zi si pentru mine cel putin asta e wow. Sigur ca modelele de videochat din Iasi cu experienta fac mai mult ca mine dar cu multe ore online, cu ingrijire, lenjerie frumaosa si restul poate oricine sa ajunga sus. Si engleza sa stii bine e important, era sa uit.

Comment

Lovense

Collapse
                              Working...
                              X