Studio Models4models Bucuresti

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Paradiz sau Preziosa? Care credeti ca e cel mai bun studio de videochat in Iasi?

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Paradiz sau Preziosa? Care credeti ca e cel mai bun studio de videochat in Iasi?

Hey eu sunt mai noua pe aici. Vreau sa incerc sa ma angajez in videochat in Iasi si ma intereseaza ce credeti despre Paradiz si Preziosa. Cunoasteti studiourile astea? Am dat cautare dupa videochat Iasi si mi-au aparut si Paradiz Studio si Preziosa. Am intrat pe siteurile lor si mi se par interesante.

Voi ce ati alege sau cum sa-mi dau seama care e mai bun?!? Toate detaliile m-ar interesa dar in principal daca la Paradiz si Preziosa e seriozitate si cat se castiga asa in general cam chirie de platit si am mare nevoie de bani cat mai repede. Multumesc anticipat!!!!

salut, Smaranda. la Videochat Paradiz si Preziosa am intrat doar pe site la ele. la Preziosa se spune ca e in aceeasi firma cu Heylux si Lucky Studio. de astea am auzit ca e reclama peste tot. si de Paradiz stiu ca am vazut si de la ei niste masini mari in oras. pe site sunt parca mai putine informatii dar probabil ca trebuie sa ma duc si la unul si la celalalt la inetrviu ca sa-mi fac o impresie. daca ma hotarasc sa fac pasul asta Preziosa si videochat Paradiz sunt pe lista. sunt curioasa ce impresie o sa ai si tu/

Comment

Imi suna cunoscute si Paradiz Studio si Preziosa studio. Cred ca si mie mi-au aparut reclame pe Facebook sau cand dadeam cautare pe net dupa ceva. Cred ca amandoua sunt studiouri mai mici de videochat din Iasi ca de obicei sunt mai cunsocute Lucky Studio, Vixen sau Heylux. Dar din ce am mai auzit pe la fete se fac bani si la Preziosa si la Paradiz Studio. Cred ca a mai zis cineva pe aici oriunde te angajezi in videochat in Iasi daca e cat de cat ok studioul si nu te pacaleste nimeni la bani poti sa castigi ok daca iti vezi de treaba ta si iti faci orele online. Ca oricine te primeste bine ..fie ca e Preziosa sau Paradiz daca tu castigi si studioul castiga si toata lumea e multumita.

Comment

aceeasi comparatie am mai vazut-o si intre alte studiouri pe forum. repet---ce inseamna cel mai buns tudio de videochat din Iasi? e aproape imposibil sa zici daca Paradiz sau Preziosa e mai bun unul ca altul. fiecare se simte mai bine intr-o parte sau in alat sau se adapteaza mai bine. stiu modele care se simt mai ok cand le fac poze barbatii. deci poate s-ar simti mai bine sa faca videochat la Paradiz. alte modele se simt in siguranta cand lucreaza la studio doar cu personal feminin. deci probabil ca Preziosa ar fi mai bun pentru ele---deci...vedeti, comparati decide fiecare pe urma ce e bun pentru ea

Comment

Da am auzit si de Paradiz si de Preziosa. E adevarat ca Preziosa e tot in firma cu Heylux si Lucky Studio ca eu sunt la Heylux si doamnele de aici au treaba si la Preziosa. Paradiz e si el in videochat in Iasi de mai multi ani. Recomandarea mea e ca daca nu esti hotarata inca poti sa te duci si la Preziosa si la Paradiz la interviu ca nu te costa nimic si vezi care-i treaba. Cel mai simplu.

Comment

Cred ca ai dreptate Elena intr-un fel. E greu de exemplu sa zic ca e mai bine la Heylux de exemplu decat la Paradiz ca n-am fost acolo. Parerea ema e ca e important sa te simti ok sa fii ajutata tot timpul de traineri si sa-ti primesti banii la timp. SI sa castigi mult, normal, ca de asta muncim pana la urma.Topurile le stabileste fiecare.

Comment

Originally posted by ElenaMaria View Post
              aceeasi comparatie am mai vazut-o si intre alte studiouri pe forum. repet---ce inseamna cel mai buns tudio de videochat din Iasi? e aproape imposibil sa zici daca Paradiz sau Preziosa e mai bun unul ca altul. fiecare se simte mai bine intr-o parte sau in alat sau se adapteaza mai bine. stiu modele care se simt mai ok cand le fac poze barbatii. deci poate s-ar simti mai bine sa faca videochat la Paradiz. alte modele se simt in siguranta cand lucreaza la studio doar cu personal feminin. deci probabil ca Preziosa ar fi mai bun pentru ele---deci...vedeti, comparati decide fiecare pe urma ce e bun pentru ea
              De asta cu pozele facute de barbati nu stiu ce sa zic. Eu nu m-as dezbraca sa-mi faca un barbat pozele ca sigur n-am incredere ca poate arata ala pozele la prieteni sa se aldue cu ele. E si aiurea. Poate alte modele de videochat la Paradiz n-au o problema cu asta. Fiecare alege pana la urma ce crede ca-i mai bine pentru ea. La Preziosa stiu ca-s numai fete deci si fotografele sunt doar femei.

Comment

Eu am ales sa lucrez la un studio unde sunt numai femei. Asta e unul dintre motivele pentru care imi place la Lucky Studio. Acum mi se pare normal sa lucrez numai cu femei poate si pentru ca m-am obisnuit eu. Cum ar fi sa stai dezbracata vreo ora in fatza unuia care e din Iasi si se stie cu atatia alti baieti? Nu e mai ok cu fete fotograf? Ma rog, fiecare face cum crede ca e mai bine.

Comment

Originally posted by Smaranda View Post
                  Hey eu sunt mai noua pe aici. Vreau sa incerc sa ma angajez in videochat in Iasi si ma intereseaza ce credeti despre Paradiz si Preziosa. Cunoasteti studiourile astea? Am dat cautare dupa videochat Iasi si mi-au aparut si Paradiz Studio si Preziosa. Am intrat pe siteurile lor si mi se par interesante.

Voi ce ati alege sau cum sa-mi dau seama care e mai bun?!? Toate detaliile m-ar interesa dar in principal daca la Paradiz si Preziosa e seriozitate si cat se castiga asa in general cam chirie de platit si am mare nevoie de bani cat mai repede. Multumesc anticipat!!!!
                  De studioul de videochat Preziosa am auzit pareri bune. Chiar daca lumea spune ca e un studio mai mic, am inteles ca din aceeasi firma cu Lucky Studio si Heylux. Am intrat si pe Paradiz, pe site, ca sa vad daca e ceva interesant. N-am inteles prea multe de acolo dar asta nu inseamna ca e ceva aiurea acolo. Na, acum ce sa zic, cam dintre astea ar fi alegerea cu angajarea la un studio de videochat in Iasi: Preziosa, Lucky Studio sau Paradiz.

Comment

Mai, cred ca e vorba de cum te simti. Daca vezi ca atmosfera e buna si fetele de la management sunt de incredere atunci da, poti spune ca e un studio de videochat serios. Ca e Paradiz, Preziosa sau altul asta depinde de fiecare cum judeca. Parerile sunt impartite, dar cam la lucrurile astea m-as uita. In plus, eu n-as putea sa lucrez niciodata intr-un studio cu barbati. Dar e o parere personala. Fiecare face cum stie.

Comment

Originally posted by Smaranda View Post

Mai e un post despre studiourile serioase de videochat din Iasi. Acolo se zice ca Heylux e cel mai serios. De Paradiz nu se spune nimic. Preziosa am auzit ca e un studio mai mic cu vreo 5 camere.

Comment

Originally posted by Angi20 View Post

Mai e un post despre studiourile serioase de videochat din Iasi. Acolo se zice ca Heylux e cel mai serios. De Paradiz nu se spune nimic. Preziosa am auzit ca e un studio mai mic cu vreo 5 camere.
                        Studiourile mici conteaza mai putin in videochat in Iasi. Cred ca nu se compara Paradiz sau Preziosa cu un studio mare, ca Heylux de exemplu. Pe care l-as alege dintre cele doua? As alege sa lucrez intr-un studio de videochat din Iasi care e serios si unde sa pot avea liniste sa fac bani. Poate sa-mi garanteze asta si un studio mic? Eu as merge pe o varianta mai sigura.

Comment

Paradiz e studio de videochat exclusiv feminin? Sau lucreaza si baieti acolo? Nu mi-e asa de clar ca am auzit ca sunt si baieti la studio dar nu stiu daca sunt modele sau doar lucreaza , adica sunt angajati la Paradiz. Eu as prefera studiourile de videochat din Iasi unde sa nu prea am treaba cu barbatii ca na, e cam aiurea.

Comment

Live cam fetish

De Lucky Studio ce zici? EU zic la toată lumea că unde lucrez eu e cel mai bine. Poate că m-am obișnuit, că sunt aici de 4 ani și cred că o să mai stau vreo 4 dacă-mi merge tot așa. Adică nu știu dacă la Paradiz sau la Preziosa dau studiourile ajutor īn bani ca să-și facă un model implant de sāni la București. Pentru mine asta contează mult și de asta o să fac reclamă oricānd gratis studioului

Comment

Seriozitatea e pe primul loc. Vad ca toata lumea vorbeste despre bani. Si poate ca bani se fac si la Paradiz si la Preziosa sau la alte studiouri de videochat in Iasi. Pe mine ma intereseaza daca sunt serioase studiourile astea. Adica daca as fi respectata ca model, daca mi s-ar da chiar toti banii sau daca am forme de munca legale. Pe urma e ok sa vorbim si de bani ca doar asta ne intereseaza pe toate.

Comment

Lovense

Collapse
                              Working...
                              X