Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vixen Studio sau Heylux? Care e cel mai bun studio de videochat din Iasi?

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #61
    Postat în original de Ellya Vezi post

    Si eu sunt in cautare de un studio bun, n am experienta insa sunt dornica sa invat iar cu engleza ma descurc foarte bine.M-am tot uitat sa vad diverse pararei despre anumite studiouri. Esti a nu stiu cata persoana care spune ca Heylux este un studio foarte bun si daca ai ajuns sa fac suma asta, inseamna a te simt bine acolo. Eu un am mai vazut Luckystudio si Preziosa mi se par interesante si acestea doua. In mometul de fata sunt in stadiul de gandire...insa din ce observ eu, sunt multe pareri pozitive despre Heylux. Multumesc pentru cmentariul postat. Ma ajuta foarte mult! :*:*
    Parerea mea este ca tot esti interesata de videochat in Iasi,sa cauti si sa te uiti pe mai multe site-uri de videochat. Si eu am auzit ca Heylux este un studio ok...acum fiecare cu pararea ei..vedeti si voi

    Comentariu


    • #62
      Postat în original de Elyss Vezi post

      Parerea mea este ca tot esti interesata de videochat in Iasi,sa cauti si sa te uiti pe mai multe site-uri de videochat. Si eu am auzit ca Heylux este un studio ok...acum fiecare cu pararea ei..vedeti si voi
      Da, si eu am vazut ca au reclama fata de alte studiouri. Au reclama prin oras, pe Facebook, Instagram... asta inseamna ceva, dupa parerea mea. Uitandu-ma la subiect "n Heylux sau Vixen"? cred nu mai este necesar sa ne gandim.. parerea mea. De Vixen sincer nici nu mai stiu..aveau niste afise la un moment dat, dar atat. Alte reclame nu am vazut. Dar repet..este strict parerea mea. :)

      Comentariu


      • #63
        Postat în original de FlaviaC Vezi post

        Da, si eu am vazut ca au reclama fata de alte studiouri. Au reclama prin oras, pe Facebook, Instagram... asta inseamna ceva, dupa parerea mea. Uitandu-ma la subiect "n Heylux sau Vixen"? cred nu mai este necesar sa ne gandim.. parerea mea. De Vixen sincer nici nu mai stiu..aveau niste afise la un moment dat, dar atat. Alte reclame nu am vazut. Dar repet..este strict parerea mea. :)
        Da, si eu m-am uitat asa pe site-ul de la Vixen si din ce observ promit bonusuri de angajare,make-up, transport, cazare etc etc... insa am observat ca atunci cand dai la detalii spre exemplu la bonusri de angajare nu mai apare nimic...sunt pur si simplu cateva chestii mentionate acolo.

        Comentariu


        • #64
          Tocmai s-a deschis Studio20 in Iasi. Eu am lucrat la mai multe studiouri si pot sa spun ca aici e cel mai ok. Da-le un telefon sau scrie-le pe fb

          Comentariu


          • #65
            Postat în original de AmelieSlade Vezi post
            Tocmai s-a deschis Studio20 in Iasi. Eu am lucrat la mai multe studiouri si pot sa spun ca aici e cel mai ok. Da-le un telefon sau scrie-le pe fb
            Am auzit si eu asta, insa nu am intrat la ei pe site. Sincer nu stiu ce sa zic..adica e un studio nou. Ce poate avea asa special ?

            Comentariu


            • #66
              Postat în original de Patrycia Vezi post

              Am auzit si eu asta, insa nu am intrat la ei pe site. Sincer nu stiu ce sa zic..adica e un studio nou. Ce poate avea asa special ?
              Este nou deschis in Iasi dar sunt in industrie de 20 de ani. Primele sedii au fost deschise in Bucuresti. Eu zic sa incerci poate o sa iti placa

              Comentariu


              • #67
                Postat în original de AmelieSlade Vezi post

                Este nou deschis in Iasi dar sunt in industrie de 20 de ani. Primele sedii au fost deschise in Bucuresti. Eu zic sa incerci poate o sa iti placa
                Da, am mai auzit de Studio 20, insa nu stiu ce sa zic...Sa inteleg ca tu lucrezi cu acest studio ? :D

                Comentariu


                • #68
                  Postat în original de FlaviaC Vezi post

                  Da, am mai auzit de Studio 20, insa nu stiu ce sa zic...Sa inteleg ca tu lucrezi cu acest studio ? :D
                  De Studio 20 eu am auzit ca era prin Bucuresti , in rest nimic..Pentru mine e un studio mic nou deschis. Pentru orice studio la inceput e ai greu, eu una m-as axa pe cele care au experienta pe piata, dar e parerea mea. Voi faceti cum stiti!

                  Comentariu


                  • #69
                    Postat în original de AlexandraD Vezi post

                    De Studio 20 eu am auzit ca era prin Bucuresti , in rest nimic..Pentru mine e un studio mic nou deschis. Pentru orice studio la inceput e ai greu, eu una m-as axa pe cele care au experienta pe piata, dar e parerea mea. Voi faceti cum stiti!
                    Eu lucrez cu Heylux de 6 ani de zile, ma simt foarte bine si am tot ce imi trebuie. Acum nu stiu ce sa zic despre voi, fetelor! Eu nu cred ca un studio nou aparut poate ajunge la acelasi nivel cu alte studiouri mai cu experienta. De obicei cele noi nu rezista mutl, acum s-o vedea :D

                    Comentariu


                    • #70
                      Postat în original de AlexandraD Vezi post

                      De Studio 20 eu am auzit ca era prin Bucuresti , in rest nimic..Pentru mine e un studio mic nou deschis. Pentru orice studio la inceput e ai greu, eu una m-as axa pe cele care au experienta pe piata, dar e parerea mea. Voi faceti cum stiti!
                      Din punctul meu de vedere nu conteaza ca este nou deschis atata timp cat numele este pe piata de atatia ani.

                      Comentariu


                      • #71
                        da,au mini coupere si x6 in copou si tastaturile in studio vechi de cand l-au deschis...fiti seriosi
                        Ultima editare de Fabian; 16.mar.2020, 07:32.

                        Comentariu


                        • #72
                          Postat în original de AmelieSlade Vezi post

                          Din punctul meu de vedere nu conteaza ca este nou deschis atata timp cat numele este pe piata de atatia ani.
                          Prietena mea a fost de curiozitate la Studio20 la interviu aici in Iasi. eu cred ca doar fac o reclama mincinoasa..spre exemplu spun la ca interviu ofera 1500 deli bonus de angajare, dupa care din baniia stia practic nu mai ramai cu nimic pt ca 500 iti platesti make-up-ul, 500 training-ul si 500 sa iti iei tiinute, cica. Adica numai mie mi se pare ciudat sa iti platesti training-ul? Daca nu se intampla asta ce faci?nu ai suport? Alte studiouri nu procedeaza asa, dar nah..ce conteaza ca este pe piata in alt oras de atatia ani ? Daca ei te pun sa platesti chiar si pentru training. Parerea mea!

                          Comentariu


                          • #73
                            Eu am auzit de la fete din buxuresti ca sunt cateva fete fac bani, in rest media e slaba decat la alte studiouri. cica e printre ultimele studiouri ca medie. Acum nu stiu ce sa zic..

                            Comentariu


                            • #74
                              Postat în original de AmelieSlade Vezi post

                              Din punctul meu de vedere nu conteaza ca este nou deschis atata timp cat numele este pe piata de atatia ani.
                              Eu am intrat la ei pe site si pot sa spun ca nu m-au dat gata cu decorul studioului, plus ca am vazut ca ofera niste procentaje destul de mici. Adica daca e sa iau la rand lista cu toate studiourile din Iasi, cred ca gasesc cateva care ofera bonusuri de angajare, bonusuri pe parcursul colaborarii si alte beneficii fara a fi nevoie sa scot bani din buzunar. Am vazut ca au chiar si barbati in echipa de personal. Acum fiecare stie mai bine ce sa aleaga.

                              Comentariu


                              • #75
                                Nu exista bonus de angajare ci salariu minim garantat. Alea sunt doua lucruri total diferite. Acel bonus de vorbesti tu este folosit strict pentru imaginea ta, iar salariul minim garantat este de 5000 de lei pe luna pentru primele 3 luni :D

                                Comentariu

                                #2 Charm Studio - Banner

                                Adună

                                Lovense

                                Adună
                                Procesare...
                                X