Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vixen Studio sau Heylux? Care e cel mai bun studio de videochat din Iasi?

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #31
    Vixen, Vixen....greu de spus ceva frumos despre asta. E un studio de videochat din Iasi vechi dar cu toate scandalurile alea nu stiu ce sa zic. Pentru mine siguranta conteaza foarte mult. Adica mai bine safe decat angajata nu stiu unde sa fie o atmosfera ciudata. Poate intre timp s-au mai calmat lucrurile pe acolo dar nu stiu ce sa zic cu Vixenul...

    Comentariu


    • #32
      Vixen studio de videochat serios in Iasi.....Ma lesi? Cine baga povesti din astea? Vreti sa vedeti singure? Va provocc sa mergeti la un interviu de angajare la Vixen cand vreti voi. SI pe urma sa spuneti daca mai vreti sa fiti model de videochat in Iasi la studiouri din astea. Nu stiu cine face topurile asstea dar Vixen n-are ce cauta aici parerea mea.Videochatul in Iasi ar trebui sa insemne altceva pentru modele. Din nou, parerea mea....

      Comentariu


      • #33
        Vixen Studio? ..hahah..am avut o cunostinta care a vrut sa colaboreze cu acest studio. S-a dus la interviu si i-au prezentat cateva camere. Aveau niste conditii..vai de ei :))).. o camera care avea o perdea pe mijloc pentru a putea lucra doua modele :))) Intr-adevar..aveai multa intimitate :))

        Comentariu


        • #34
          Postat în original de Reny113 Vezi post
          Vixen Studio? ..hahah..am avut o cunostinta care a vrut sa colaboreze cu acest studio. S-a dus la interviu si i-au prezentat cateva camere. Aveau niste conditii..vai de ei :))).. o camera care avea o perdea pe mijloc pentru a putea lucra doua modele :))) Intr-adevar..aveai multa intimitate :))
          Coreeect! Am fost la ei la o discutie, stiu exact ce zici. Anii 2000 isi vor camerele inapoi de la Vixen Studio Iasi :))) Fetelor, mergeti in locuri decente, cu decoruri de reviste. Vazusem eu niste camere pe site la Heylux, ca tot sunt mentionati aici, de ramaneai cu gura cascata! Combinatii dragute de culori, vaze de flori in fiecare camera, aer contionat, mobilier super fain. Eu tot nu inteleg de ce ai alege Vixen Studio cand poti sa mergi in alta parte??? :-o

          Comentariu


          • #35
            Buna , pentru cei care doresc un venit suplimentar offline va invit sa va faceti cont pe acest site de socializare privat in care fiecare followers inseamna bani :) https://onlyfans.com/?ref=12224257 spor la banuti !!

            Comentariu


            • #36
              Eu stiam ca Vixen nu mai exista. Pe urma am auzit ca mai exista dar s-a vandut sau asa ceva. Deci nu-s sigura daca mai activeaza in videochat in Iasi. Cred ca intrebarea asta se putea pune acum cativa ani. Nus tiu daca mai e valabila acum.

              Comentariu


              • #37
                Intrebati modelele de videochat din Iasi care au plecat de la Vixen care e parerea lor despre studio. Asa e normal ca sa nu fie discutii ca fiecare vorbeste din auzite. O sa va zica ele daca mai auchef sa vorbeasca despre cum e sa lucreze la Vixen, cati bani se castiga , conditii de lucru si altele.

                Comentariu


                • #38
                  Inteleg ca Heylux e studioul de videochat cu BMW-uri aurii. Alea care se vad parcate pe Copu si pe la Iulius Mall. Asa-i? La Vixen n-am vazut nimic. N-are masini Vixen? Ca nu vad reclama pe nicaieri. Nici pe Facebook nu-mi apare. Pe Fb. tot vad reclame de la Heylux, de la VivaDIva de la Lucky Studio si inca vreo 2. Dar de la Vixen nimic.

                  Comentariu


                  • #39
                    Din ce spun modelele mai vechi de videocchat din Iasi, Vixen era cunoscut acum vreo 10 ani ca isi facea reclama. Pe urma au aparut niste probleme acolo, modelele au mai plecat si nu s-a mai auzit de Vixen. Adica am inteles ca maie xista dar nu mai exista ca inainte. Pe urma s-a ridicat Lucky Studio, apoi Heylux. Acum Heylux e acum peste tot si mai sunt 2-3 studiouri de videochat mai mici care incearca si ele Sugar, Paradiz, VivaDiva ca altele nu mai stiu. Deci cam astea sunt si daca dai cautare dupa videochat Iasi pe Google. Deci assta e cu Vixen. Daca stie altcineva detalii sau a fost model de videochat acolo poate sa zica parerea ei.

                    Comentariu


                    • #40
                      Cred ca la Vixen mai sunt foarte putine modele acum. Se spune ca mai demult ar fi fost un studio de videochat din Iasi care conta. Acum nu se mai audde mare lucru despre el. Eu nu stiu nici cam cat de mare s studioul si pe ce site-uri se lucreaza acolo. E cam la secret totul. Heylux e mult mai la vedere ca-s BMW urile alea aurii prin tot orasul . Vixen nu stiu sa aiba masini sau n-am vazut eu.

                      Comentariu


                      • #41
                        E absurd zic sa vorbiti de Vixen si Heylux in acelasi loc ca sa le comparati care e de preferat ca studio de videochat in Iasi. Mai degraba as zice ca Vixen si Paradiz ar merge. Dar si asa, cred ca Vixen acum e chiar mai mic ca Paradiz. Oricum sfatul meu e sa mergi la interviu de angajare si pe urma sa alegi sa te angajezi la un studiod e videochat, fie ca e Heylux, Vixen, Paradiz, Lucky Studio sau mai stiu eu ce, VivaDiva si altele. Multi ani tuturor fetelor de gasca din videochat in Iasi! Sa avem cat mai multe tipsuri anul asta!!!

                        Comentariu


                        • #42
                          Nu vad nicaieri reclama la Vixen. Toate studiourile de videochat din Iasi care se agita cat de cat sa atraga modele ma cauta pe Facebook, pe Insta, sunt masinile alea roz Lucky Studio la UMF sau in Dacia, tot asa. Vixen e nicaieri , fata. Cum as putea sa ma duc acolo daca stiu de Vixen doar din auzite?

                          Comentariu


                          • #43
                            Heiii !!! :) :D Sunt interesata sa fiu si eu model de videochat !!! Am cautat pe Google videochat Iasi si pot sa spun ca primul studio aparut a fost Heylux. Din cate am citit pare un studio destul de ok :))) nu mai zic ca nu am putut sa nu vad acele BMW-uri de prin tot orasul :)
                            Nu stiu care dintre studiourile din Iasi sunt mai ok .. paririle sunt impartite, insa fiecare e liber sa aleaga ce e mai bine pt el.

                            Comentariu


                            • #44
                              Eu am sa fac o incercare pentru Heylux.. am avazut ca au make up, transport si training.

                              Comentariu


                              • #45
                                Postat în original de Elisa D Vezi post
                                Nu vad nicaieri reclama la Vixen. Toate studiourile de videochat din Iasi care se agita cat de cat sa atraga modele ma cauta pe Facebook, pe Insta, sunt masinile alea roz Lucky Studio la UMF sau in Dacia, tot asa. Vixen e nicaieri , fata. Cum as putea sa ma duc acolo daca stiu de Vixen doar din auzite?
                                Apropo de Vixen, VivaDiva si care mai sunt... Eu m-am gandit de mult timp sa ma angajez, insa nu stiam ce sa aleg!!! ;(( Am cautat Videochat Iasi pe Google si am avut o mica intentie sa sun pentru interviu, insa am zis ca este un studio mare si cu siguranta intalnesc persoane cunoascute acolo.
                                M-am ganfit ca poate daca ma duc la un alt studio nu voi intalni persoane cunoascute, asa ca am mers la vivaDiva. Toate bune si frumoase, multe promisiini de care nu se tin, nu mai zic de mirezerie.
                                Erau efectiv doi traineri dimineata pentru ca pe tura de seara si dupa amiaza nu era personal, training nema si mereu caram dupa mine lenjeria de pat. Astea da conditii :))))))
                                Am stat o saptamana, atat am rezistat!
                                Cred ca mai am coturi active pe Chaturbate, X-love si Cam4.
                                Este vorba aia, fiecare cum isi asterne asa doarme! :)))))

                                Comentariu

                                #2 Charm Studio - Banner

                                Adună

                                Lovense

                                Adună
                                Procesare...
                                X