Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vixen Studio sau Heylux? Care e cel mai bun studio de videochat din Iasi?

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

La Vixen pe ce site uri de videochat se lucreaza? Tot pe freechaturi? La Heylux am inteles ca e pe Jasmin si Flirt. Dar poate sa spuna cineva exact? Cineva care sa fie model la Vixen sau poate stie de la alt model de la Vixen.

Comment

Vixen, Vixen....greu de spus ceva frumos despre asta. E un studio de videochat din Iasi vechi dar cu toate scandalurile alea nu stiu ce sa zic. Pentru mine siguranta conteaza foarte mult. Adica mai bine safe decat angajata nu stiu unde sa fie o atmosfera ciudata. Poate intre timp s-au mai calmat lucrurile pe acolo dar nu stiu ce sa zic cu Vixenul...

Comment

Vixen studio de videochat serios in Iasi.....Ma lesi? Cine baga povesti din astea? Vreti sa vedeti singure? Va provocc sa mergeti la un interviu de angajare la Vixen cand vreti voi. SI pe urma sa spuneti daca mai vreti sa fiti model de videochat in Iasi la studiouri din astea. Nu stiu cine face topurile asstea dar Vixen n-are ce cauta aici parerea mea.Videochatul in Iasi ar trebui sa insemne altceva pentru modele. Din nou, parerea mea....

Comment

Vixen Studio? ..hahah..am avut o cunostinta care a vrut sa colaboreze cu acest studio. S-a dus la interviu si i-au prezentat cateva camere. Aveau niste conditii..vai de ei :))).. o camera care avea o perdea pe mijloc pentru a putea lucra doua modele :))) Intr-adevar..aveai multa intimitate :))

Comment

Originally posted by Reny113 View Post
            Vixen Studio? ..hahah..am avut o cunostinta care a vrut sa colaboreze cu acest studio. S-a dus la interviu si i-au prezentat cateva camere. Aveau niste conditii..vai de ei :))).. o camera care avea o perdea pe mijloc pentru a putea lucra doua modele :))) Intr-adevar..aveai multa intimitate :))
            Coreeect! Am fost la ei la o discutie, stiu exact ce zici. Anii 2000 isi vor camerele inapoi de la Vixen Studio Iasi :))) Fetelor, mergeti in locuri decente, cu decoruri de reviste. Vazusem eu niste camere pe site la Heylux, ca tot sunt mentionati aici, de ramaneai cu gura cascata! Combinatii dragute de culori, vaze de flori in fiecare camera, aer contionat, mobilier super fain. Eu tot nu inteleg de ce ai alege Vixen Studio cand poti sa mergi in alta parte??? :-o

Comment

Buna , pentru cei care doresc un venit suplimentar offline va invit sa va faceti cont pe acest site de socializare privat in care fiecare followers inseamna bani :) https://onlyfans.com/?ref=12224257 spor la banuti !!

Comment

Eu stiam ca Vixen nu mai exista. Pe urma am auzit ca mai exista dar s-a vandut sau asa ceva. Deci nu-s sigura daca mai activeaza in videochat in Iasi. Cred ca intrebarea asta se putea pune acum cativa ani. Nus tiu daca mai e valabila acum.

Comment

Intrebati modelele de videochat din Iasi care au plecat de la Vixen care e parerea lor despre studio. Asa e normal ca sa nu fie discutii ca fiecare vorbeste din auzite. O sa va zica ele daca mai auchef sa vorbeasca despre cum e sa lucreze la Vixen, cati bani se castiga , conditii de lucru si altele.

Comment

Lovense

Collapse
                  Working...
                  X