Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Pareri MFC (My Free Cams)

Adună
Acest topic este închis
X
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Hey! Aceeasi strategie o folosesc si eu , incerc sa ii captivez in jocuri cat mai sexy asa... sa nu se plictiseasca si sa ii pot tine cat mai mult in privat..

    Eu lucrez pe Jasmin in studio, acum am ajuns la 5,99 c/min , imi place mult acest site, mai ales ca nu este voie sa ne dezbracam in freechat, voua nu ?

    Comentariu


    • Postat în original de Reny113 Vezi post
      Hey! Aceeasi strategie o folosesc si eu , incerc sa ii captivez in jocuri cat mai sexy asa... sa nu se plictiseasca si sa ii pot tine cat mai mult in privat..

      Eu lucrez pe Jasmin in studio, acum am ajuns la 5,99 c/min , imi place mult acest site, mai ales ca nu este voie sa ne dezbracam in freechat, voua nu ?
      Vrajeala ieftina de a "agata" modele sa fie sclave in "studio-ul " tau

      Comentariu


      • Prefer clar Jasmin. Castigurile pe comision sunt mult mai mari. Orice model de videochat din Iasi stie asta. Eu m-am angajat la Heylux si lucrez si pe Flirt4Free si pe Jasmin. Dar cred ca o sa ma bag exclusiv pe Jasmin ca imi merge mult mai bine acolo. Celelalte colege de la Heylux imi zic ca am si noroc, ca mi se potriveste mai mult Jasmin si asta. Deci fiecare alege ce vrea. Multu!

        Comentariu


        • Hei! Știam ca am făcut o alegere buna, este atât de importat sa Primești suport atunci când este nevoie! Cu siguranța la Heylux sunt cele mai bune colege traineri care își doresc sa scoată din noi ceea ce noi nu vedem, ma bucur mult ca fac parte din aceasta echipa! Love you all!

          Comentariu


          • mfc scade pe zi ce trece mai mult ... membri noi ioc , din ce in ce mai multi freeloaders , se pare ca numai cele din top au beneficii , ce parere aveti ? cum va merge pe mfc ?

            Comentariu


            • ca naiba imi merge..abia daca mai intru ca ma face la psihic ..ma gandesc sa renunt. Banuiesc ca multi membrii si au facut conturi p alte site uri..ca prea au disparut .

              Comentariu


              • Da ori este vara si automat vacante ori nush ce sa cred , cert este ca ma face la psihic tare de tot

                Comentariu


                • Jasmin e mult deasupra Chaturbate. E si cam aiurea comparatia. Stiu ca in videochat in Iasi fetele ca lucreaza de acasa stau pe Chaturbate . Daca ele vor sa stea dezbracate din prima secunda e treaba lor. Poate nu stiu engleza sau atata inteleg ele din videochat in Iasi. Jasmin e cel mai serios si profitabil site de videochat din lume dupa parerea mea. La Lucky Studio fetele stau ca si mine in general pe Jasmin si Flirt4Free. Acolo se fac baniid aca stai multe ore online , stii ca lumea engleza si arati intr-un fel ....

                  Comentariu


                  • Eu sunt de parere ca Jasmin si Flirt4free sunt mult peste Chaturbate, eu lucrez la Heylux si am vazut diferenta, nu mi-ar place sa lucrez pe Chaturbate, e oribil cum se vede cand deschizi, prefer sa fiu imbracata si sa castig bani asa mai usor... Cred ca conteraza foarte mult ca un model sa poata sa faca bani asa, sa nu fii nevoita sa folosesti toate jucariile huge pentru a face bani. Procentul de 60% din partea site-ului este dovada ca este o mare diferenta! :)

                    Comentariu


                    • Cred ca Jasminul este site-ul care te poate ajuta cel mai mult sa cresti la incasari, din experienta meaca so model pot spune ca la inceput a fost greu, stateam multe ore online si nu reuseam sa fac prea multi bani, adica chiar am plecat si cu 100 lei, m-am speriat, nu stiam efectiv ce sa mai schimb, am intrat in sedinta cu trainerul meu si adminii de la site-ul Jasmin si am inceput usor usor sa cresc la incasari, acum stau mai linistita in cele 10 ore online :)

                      Comentariu


                      • Majoritatea modelelor lucreaza pe JAsmin, Flirt4free si Xlove, sunt site-uri serioase care te ajuta usor sa cresti in incasari, nu mi s-a intamplat niciodata sa dispara vreun tips ceva, cum am mai auzit... prefer sa fiu sigura, ca sa nu mai zic ca pretul pe minut nici nu se compara :D

                        Comentariu


                        • oameni buni mfc se duce de rapa :))) doamne fereste

                          Comentariu


                          • E ceva de speriat mfc ul d data asta..e mort. Se cam duce spre final..

                            Comentariu


                            • Buna! :2
                              Eu am ales sa devin model deoarece ma incanta ideea de a fi altcineva in fiecare zi, pot fi profesoara, pot fi secretara, pot fi doctorita, actrita mi-am dorit sa devin cand eram mica :D
                              Imi place mult site-ul Jasmin pentru ca ofera aceasta libertate decat a fi doar o simpla jucarie pentru play :D
                              Incasarile mele acum sunt mult mai frumoase decat atunci cand eram dezbracata pe site-urile de free, chiar ma saturasem, nu stiam ce puteam sa mai fac... de cand am intrat pe Jasmin si am invatat sa fiu imbracata decent in free si sa castig si bani in acelasi timp. Te pot soca cateodata acesti membri si aici, am avut acum ceva timp un privat cu un tip care mi-a cerut sa ma joc cu un paianjen, chiar m-am speriat atunci, a fost prima data cand nu stiam cum sa reactionez si cum eu cum nu sunt mare iubitoare de insecte... dar am zis sa incerc si chiar nu am mai avut nicio frica dupa ce am luat un paianjen sa ma joc si chiar am castigat si bani pentru asta, a devenit un membru fidel. Voi prin ce ciudatenii ati trecut ?
                              Zi frumoasa sa aveti! :2

                              Comentariu


                              • Jasmin, clar. Cu reguli, frumos nu ca la Chaturbate ca sa stea toate fraierele dezbracate. Parerea mea ca asta e videochatul adevarat si pe Jasmin se fac cei mai mult bani. Eu nici nu ma gandesc sa lucrez pe alt site. SI orice model de videochat din Iasi care se respecta cred ca face la fel.

                                Comentariu

                                #2 Charm Studio - Banner

                                Adună

                                Lovense

                                Adună
                                Procesare...
                                X