Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Pareri MFC (My Free Cams)

Adună
Acest topic este închis
X
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Buna ! imi poti spune te rog daca CamContacts are metoda de plata paxum? Multumesc!

    Comentariu


    • Buna..ati primit banii dp mfc ?

      Comentariu


      • Astia de la mfc iar sunt nesimtiti , o perioada baga banii la 11-12 dim , o perioada la 4 😡😡 bine , nici acum nu au trimis banii

        Comentariu


        • Postat în original de ralucka Vezi post
          Astia de la mfc iar sunt nesimtiti , o perioada baga banii la 11-12 dim , o perioada la 4 😡😡 bine , nici acum nu au trimis banii
          nici la ora asta nu au intrat banii..cata nesimtire!!! Si asa merge ca naiba mfc ul s abia se mai fac bani..trebuie sa stau sa astept toata ziua pana cand li se scoala la incompetentii aia sa trimita banii..

          Comentariu


          • Postat în original de Alexabubu Vezi post
            nici la ora asta nu au intrat banii..cata nesimtire!!! Si asa merge ca naiba mfc ul s abia se mai fac bani..trebuie sa stau sa astept toata ziua pana cand li se scoala la incompetentii aia sa trimita banii..
            Pe mine ma enerveaza faptul ca mereu trimit banii devreme in perioada 15-30 , si mi se pare f ciudat de ce o perioada trimit la timp o perioada nu 😡

            Comentariu


            • Au bagat banii , spor la cheltuit 😊🤗😂

              Comentariu


              • Postat în original de ralucka Vezi post
                Au bagat banii , spor la cheltuit 😊🤗😂
                eu inca nu i am primit

                Comentariu


                • V-au intrat banutii?mie inca nu 👀

                  Comentariu


                  • Fetelor cum va merge mfc-ul ? Este vreuna in top 100 ? Cum stati cu camscore
                    Cat faceti pe perioada ?

                    Comentariu


                    • Buna!Folositi cumva aplicatia mfc?versiunea 2.2?incerc sa fac setarile la Adobe Flash dar nu reusesc.nu ai comenzile.imi apare o iconita cu error....aveti idée ce se poate face?multumesc anticipat

                      Comentariu


                      • mfc are probleme cu aplicatia nu functioneaza decat pe windows 7 si 8 , pe windows 10 nu merge,da eroare de flash iti recomand sa folosesti model web broadcaster

                        Comentariu


                        • Postat în original de Alexabubu Vezi post
                          eu inca nu i am primit
                          Iar stam dupa mfc :)) e lege ..pe perioada 1-16 banii tarziu , 16-1 devreme pana in 12 ‍♀️‍♀️

                          Comentariu


                          • Postat în original de ralucka Vezi post
                            Iar stam dupa mfc :)) e lege ..pe perioada 1-16 banii tarziu , 16-1 devreme pana in 12 *♀️*♀️
                            asta e..eu m am obisnuit deja.

                            Comentariu


                            • Postat în original de Alexabubu Vezi post

                              asta e..eu m am obisnuit deja.
                              Si eu , dar dintre cele doua perioade asta e cea mai buna pentru mine mereu la plati

                              Comentariu


                              • Postat în original de ralucka Vezi post

                                Si eu , dar dintre cele doua perioade asta e cea mai buna pentru mine mereu la plati
                                conteaza ca ii primim..indiferent ca asteptam cateva ore in plus. Spor la bani in continuare!!

                                Comentariu

                                #2 Charm Studio - Banner

                                Adună

                                Lovense

                                Adună
                                Procesare...
                                X