Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Pareri MFC (My Free Cams)

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Nici eu nu i am primit

Comentariu

• mda , asteptam sa scrii cnd iti intra te rog , pup

Comentariu

• Au intrat banii

Comentariu

• Buna.am inceput sa lucrez pe mfc saptamana asta...nimic wow...in fine, vreau sa stiu si eu cum sta treaba cu transferul banilor.Se poate face zilnic sau doar odata la doua saptamani?

Comentariu

• La fiecare doua sapt.Pe 1si pe 16ale lunii.

Comentariu

• Ati primit banii de pe mfc ?

Comentariu

• Da..i am transferat acum 20 d min

Comentariu

• Buna! Am o curiozitate.
                  Voi ce faceti ca sa atrageti membrii?
                  Eu incerc sa fiu inovatoare si sa aduc noi jocuri, discutii interesante si priemii pentru a fi cat mai interesati. Voi ce strategii aveti ?✔

Comentariu

• Mfc. E mort nustiu ce este cu el am avut cam score bun acum am scazut ff mult, nu stiu ce sa mai fac...
                    ce strategi etc avetii ponturi , trick

Comentariu

• Mfc este mai slow perioada asta , habar nu am de ce , membri noi din ce in ce mai putini!

Comentariu

• Hey! Aceeasi strategie o folosesc si eu , incerc sa ii captivez in jocuri cat mai sexy asa... sa nu se plictiseasca si sa ii pot tine cat mai mult in privat..

Eu lucrez pe Jasmin in studio, acum am ajuns la 5,99 c/min , imi place mult acest site, mai ales ca nu este voie sa ne dezbracam in freechat, voua nu ?

Comentariu

• Postat în original de Reny113 Vezi post
                          Hey! Aceeasi strategie o folosesc si eu , incerc sa ii captivez in jocuri cat mai sexy asa... sa nu se plictiseasca si sa ii pot tine cat mai mult in privat..

Eu lucrez pe Jasmin in studio, acum am ajuns la 5,99 c/min , imi place mult acest site, mai ales ca nu este voie sa ne dezbracam in freechat, voua nu ?
                          Vrajeala ieftina de a "agata" modele sa fie sclave in "studio-ul " tau

Comentariu

• Prefer clar Jasmin. Castigurile pe comision sunt mult mai mari. Orice model de videochat din Iasi stie asta. Eu m-am angajat la Heylux si lucrez si pe Flirt4Free si pe Jasmin. Dar cred ca o sa ma bag exclusiv pe Jasmin ca imi merge mult mai bine acolo. Celelalte colege de la Heylux imi zic ca am si noroc, ca mi se potriveste mai mult Jasmin si asta. Deci fiecare alege ce vrea. Multu!

Comentariu

• Hei! Știam ca am făcut o alegere buna, este atât de importat sa Primești suport atunci când este nevoie! Cu siguranța la Heylux sunt cele mai bune colege traineri care își doresc sa scoată din noi ceea ce noi nu vedem, ma bucur mult ca fac parte din aceasta echipa! Love you all!

Comentariu

• mfc scade pe zi ce trece mai mult ... membri noi ioc , din ce in ce mai multi freeloaders , se pare ca numai cele din top au beneficii , ce parere aveti ? cum va merge pe mfc ?

Comentariu

Lovense

Adună
                                Procesare...
                                X