Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

M-am angajat la Charm Studio!

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • M-am angajat la Charm Studio!

    Va multumesc mult pt sfaturile pe care mi le-ati dat! Sfatul cel mai bun, din punctul meu de vedere, a fost „du-te la mai multe interviuri si vezi cu ce studio rezonezi”. Si asta recomand tuturor fetelor care vor sa se apuce de chat!
    Am fost la Studio 20, la Gloria, la Kendra si la Charm si m-am angajat la Charm pana la urma.

    Kisses

  • #2
    Ahaaa, deci ai tinut cont de sfaturi!!! Te pup, sa ai trafic mult si spor la bani!

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de LolaMason
      Sa ne spui si noua cum ti se pare. :)) mor de curiozitate, Cris!
      Bai, eu sunt extra happy ca am reusit sa trec peste „si ce o sa zica lumea?” si sa ma angajez in chat!!!! Imi place la maximum tot ce se intampla, cred ca sunt si norocoasa ca am o trainerita cool, care a facut si ea chat si cumva ma impinge de la spate! Acum in febr. 1-15 am facut 2.023$, me so haaaaaaaappy!

      Comentariu


      • #4
        Bravo Cris si mult succes! Sa ne tii si pe noi la current macar o data pe luna, sa ne zici cum iti mai merge, cum e la Charm etc. Ppuuuup

        Comentariu


        • #5
          Baaaai, long story short: in a doua per din februarie am vrut sa renunt, ca nu facusem nici 1.000$ (983) si m-am gandit eu asa ca nu e pentru mine ::))) dar noroc ca m-au convins fetele sa raman!! ups and downs, csf. Pana acum am 2.800$ si sper sa termin cu 3.000$ per asta. AS scrie mai des aici, dar ma loghez greu de pe tel :)) sa faca aplicatie!!! :))) Pupicei

          Comentariu


          • #6
            Hai sa facem si noi o campanie cum a fost aia cu #sieu cu autostrazile! Vrem aplicatie de forumvideochat.com =)))))

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de CrisBestGirl Vezi post
              Va multumesc mult pt sfaturile pe care mi le-ati dat! Sfatul cel mai bun, din punctul meu de vedere, a fost „du-te la mai multe interviuri si vezi cu ce studio rezonezi”. Si asta recomand tuturor fetelor care vor sa se apuce de chat!
              Am fost la Studio 20, la Gloria, la Kendra si la Charm si m-am angajat la Charm pana la urma.

              Kisses
              de ce dintre Studio 20, Gloria, Kendra si Charm ai ales Charm? La celelalte studiouri ce nu ti-a placut sau de ce nu ai ramas? :-?

              Comentariu


              • #8
                Detaliază mai multe te rooog, ca și pe mine ma bate gândul sa merg la Charm. La Studio 20 am zis ca nu merg ca am auzit povesti ...

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de GeoTocitu Vezi post

                  de ce dintre Studio 20, Gloria, Kendra si Charm ai ales Charm? La celelalte studiouri ce nu ti-a placut sau de ce nu ai ramas? :-?
                  a fost o chestiune de feeling mai mult. sunt Sagetatoare, mergem mult pe primul instinct :)))

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de Diana777 Vezi post
                    Detaliază mai multe te rooog, ca și pe mine ma bate gândul sa merg la Charm. La Studio 20 am zis ca nu merg ca am auzit povesti ...
                    meeeeeeeergi la toate si vezi despre ce e vorba! lumea vorbeste despre toate studiourile oricum, dar nu sti ce ti se potriveste pana nu te duci sa vezi despre ce e vorba

                    Comentariu


                    • #11
                      cum va mai merge? :D

                      Comentariu


                      • #12
                        Detaliază si tu. Cum e acolo? Si eu am auzit ca e f bun si as vrea sa merg la un interviu.

                        Comentariu


                        • #13
                          Ti-au dat si tie un BMW colantat? :)))))

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de Mihaela.B Vezi post
                            Ti-au dat si tie un BMW colantat? :)))))
                            :))))) hahahaha, prietenele mele cand au aflat unde lucrez m-au intrebat acelasi lucru. Nu mi-au dat un BMW, dar mi-au dat ceva mai mult, din punctul meu de vedere: posibilitatea de a-mi cumpara ce masina vreau eu si de a o plati in rate :P
                            KISSes

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de Adelina Vezi post
                              cum va mai merge? :D
                              am trecut de 3.000!!!!!!! Hip hip uraaaaa!!!!

                              Comentariu

                              #2 Charm Studio - Banner

                              Adună

                              Lovense

                              Adună
                              Procesare...
                              X