Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cum se face Squirt?

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cum se face Squirt?

    mi-a cerut un membru sa fac squirt, dar habar nu aveam cum sa fac sincera sa fiu. as vrea sa va rog, daca ma puteti ajuta cu sfaturi ca sa fac squirt, ori fake ori real. nu prea stiu multe lucruri, am citit multepe net, dar sunt generalitati, nu prea gasesc metode directe. multumesc anticipat :)

  • #2
    Prima oara cand mi s-a intamplat a fost din intamplare. In cazul meu functioneaza in felul urmator: cand deja excitarea este maxima in timpul penetrarii (cu dildo-ul), incep sa stimulez punctul G doar cu varful dildo-ului, adica introduc doar varful in repetate randuri.
    Cand simt ca mai am putin si ating apogeul, incep sa imping iar mai apoi scot dildo-ul impingand in continuare si astfel poate vedea si membrul ejacularea. Trebuie sa impingi pentru a putea obtine efectul de "tasnire" / "splash".Uneori are un aspect cremos, alteori ca apa.
    Cu cat incerci mai des cu atat iti va iesi mai bine si iti vei antrena si corpul sa faca squirt oricand doresti.

    Comentariu


    • #3
      Eu nu reusesc decat sa fac fake si pentru asta folosesc crema de corp.Pana acum a fost destul de bine,membrii au fost foarte multumiti.Avand in vedere ca ma prefac am accentuat expresia,atitudinea sa fie cat mai horny si in acest mod acestia si-au adus privirea,atentia unde mi-am dorit...:P

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Bubu2014 Vezi post
        Eu nu reusesc decat sa fac fake si pentru asta folosesc crema de corp.Pana acum a fost destul de bine,membrii au fost foarte multumiti.Avand in vedere ca ma prefac am accentuat expresia,atitudinea sa fie cat mai horny si in acest mod acestia si-au adus privirea,atentia unde mi-am dorit...:P
        Bubu eu nu stiu cum poți folosi cremă de corp nu te jenează?eu sincer nu pot sa fac squirt real....îmi vine sa urinez când am orgasm si ma abțin .Îmi cumpăr de obicei ulei de bebeluși si am o seringă speciala de cauciuc care seamănă cu un dildo si il umplu cu ulei apoi fac show si când ma prefac ca am orgasm strâng de jucărie uleiul intra in vagin ....când scot apoi dildo ma încordez si sare afara...nu e un jet foarte puternic dar pare real.
        Money Makes the World Go Round

        Comentariu


        • #5
          Eu folosesc ceai de musetel ;) in acest fel ma protejez si imi fac si tratament :P

          Comentariu


          • #6
            Folosesc o crema naturala,facuta in casa :)Va dau reteta?:)

            Comentariu


            • #7
              De ce tineti voi neaparat sa va bagati tot felul de chestii care nu fac altceva decat sa provoace tot felul de infectii. Daca nu va iese natural, mai bine renuntati decat sa va imbolnaviti singure. /:)

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Bubu2014 Vezi post
                Folosesc o crema naturala,facuta in casa :)Va dau reteta?:)
                Care-i reteta? :D

                Comentariu


                • #9
                  O singura data am folosit iaurt natural :"> Nu mi-a facut nici bine, nici rau, dar nu am mai riscat. Nu imi iese si pace. Prefer sa am "orgasm", nu sa ma chinui cu squirt, care oricum nu imi iese. Fiecare cu ce poate, eu imi stiu limitele.

                  Comentariu


                  • #10
                    Eu nu pot face squirt, adica sa fac in asa fel incat sa iasa cu jet, dar in schimb folosesc ovule, iar acestea se topesc in interior avand un aspect cremos. Membrii cred ca este real si sunt foarte incantati.

                    Comentariu


                    • #11
                      Pot sa ma consider norocoasa deoarece pana acum am avut putine cerinte de acest gen.Dar cand un membru mi-a cerut sa fac squirt am incercat sa ii atrag atentia asupra corpului meu,,plin de dorinta''.Le explic de la inceput ca pentru a ajunge in starea necesara este nevoie de timp si multa rabdare rabdare.Iar pe cei care ma intreaba daca in 1-2 minute reusesc sa fac squirt, ii evit.:)))

                      Comentariu


                      • #12
                        Eu folosesc apa. Mereu am o seringa de 20 ml in apripiere. Deja m-am obisnuit si dureaza foarte putin sa o introduc, cam 5 secunde, mereu le spun ca am nevoie de prosop care e mereu langa mine dar nu in cadru asa pare ca ma ridic sa iau prosopul.

                        Comentariu


                        • #13
                          Interesant modul acesta Gabriella... nu m-am gandit niciodata ca as putea face fake in felul acesta. Singurul mod in care am facut fake pentru squirt a fost sa dau zoom pe pussy si sa torn apa din pahar, insa la seringa chiar nu m-am gandit. :P

                          Comentariu


                          • #14
                            Din cate stiu eu fake-ul nu este permis pe site-uri, asa ca nu prea ma bag la astfel de fapte...din punctul meu de vedere ulciorul nu merge de multe ori la apa si oricum se prind si membrii ca este fake, acum sa fim seriosi, avem de-a face cu barbati in toata firea nu cu copii de 5 ani. :P

                            Comentariu


                            • #15
                              Chiar daca este interzis pe site-uri sa se faca fake, daca este facut atat de bine incat pare real, nu vad care ar fi problema. La urma urmei conteaza ca toata lumea are de castigat and everybody is happy :)

                              Comentariu

                              #2 Charm Studio - Banner

                              Adună

                              Lovense

                              Adună
                              Procesare...
                              X