Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Intervale orare cu trafic intens

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Bani se fac mereu nu exista perioade slabe ale anului sau ale lunii ! Chiar si in timpul campionatului mondial de fotbal treburile au mers destul de bine ! O usoara scadere am observato totusi in lunile februarie si martie (anual) dar diferenta nu e mare undeva la -5% , poate din cauza ca membrii sunt mai ocupati sau au de platit taxele dar dupa cum am zis nu e o scadere semnificativa , insa vara merge chiar foarte bine mai ales in August!
    Live Cams | Live Sex |

Comentariu

Si eu am observat ca sunt perioade putin mai slabe,eu cred mai mult ca acestia sunt putin mai chibzuiti la sfarisitul lunii sau spera ca poate -poate au noroc sa mai vada ceva free cand primesc de la cate un membru un tips mai mare.Alessia, eu cred ca uneori putem incerca sa ne schimbam si tura...asta in cazul in care nu merge deloc.

Comentariu

Eu de cele mai multe ori lucrez noaptea, am observat ca merge cel mai bine, cel putin pe site-urile pe care le am eu. Cred ca cel mai bine este sa testezi cateva zile pe tura de dimineata, cateva pe cea de dupa-amiaza si alte cateva pe tura de noapte, daca iti permite programul personal, desigur.

Comentariu

Postat în original de Alice Vezi post
          Eu de cele mai multe ori lucrez noaptea, am observat ca merge cel mai bine, cel putin pe site-urile pe care le am eu. Cred ca cel mai bine este sa testezi cateva zile pe tura de dimineata, cateva pe cea de dupa-amiaza si alte cateva pe tura de noapte, daca iti permite programul personal, desigur.
          Mi-am facut un program stabil de ceva timp incoace. Ma loghez mereu la aceleasi ore, 5 zile pe saptamana, uneori chiar 7, dar depinde de cum ma simt si daca apuc sa ma odihnesc corespunzator. Sincera sa fiu, conteaza foarte mult sa fii organizata. Asa se vad cel mai bine rezultatele, adica banutii :"> Disciplina aduce succesul de cele mai multe ori.

Comentariu

eu eram convins ca nu exista perioade proaste sau slabe din punct de vedere financiar, dar m-am inselat. cel putin asa mi s-a intamplat mie, nu spun ca este o chestie generala da' pentru fiecare persoana situatia este diferita. deci era o monotonie si o plictiseala...., nici mie nu imi mai placea. parca imi dadeai in cap cand stiam ca tre' sa ma loghez. mi-am revenit din amorteala si m-am pus din nou pe facut bani, ca nu se poate asa :))))

Comentariu

Comentariu

Cred ca mereu sunt membri pe site-uri.Evit sa ma plafonez,mereu am aceeasi atitudine si primesc membrii in camera cu zambetul pe buze.Numai nesimititii aia de pe MyFreeCams imi spuneau mereu ca e sfarsit de luna si sa fiu darnica,sa le fac show gratis ca ma platesc la salariu.:))))))))Pe bune?!

Comentariu

Cred in continuare ca nu exista perioade mai bune si mai putin bune in acest domeniu. Banutii se fac oricand, nu conteaza luna sau sezonul. Trebuie doar sa vrei. Daca totusi se intampla sa nu iti mearga bine o perioada de timp, poate ar fi cazul sa te gandesti sa schimbi ceva sau sa analizezi posibilele cauze si sa incerci sa remediezi situatia. Nimic nu este ireparabil daca vorbim de activitatea online.

Comentariu

Eu una mi-am facut un program in functie de membri.. Sunt unii fideli asa ca mereu am in vedere cand sunt ei online. Lucrez pe Cam4 si sunt multumita de cum merge treaba si cum nu lucrez cu studiouri.. nu imi iau comision

Comentariu

Membrii care asteapta salariul si se milogesc, sunt oameni saraci care nu au ce cauta in camera mea. Un membru care ofera sume de la 200$ in sus pe noapte modelelor, clar nu asteapta salariul ci sunt oameni cu avere consistenta, afaceri proprii. Eu am un membru care vrea sa-si cumpere avion, este pe bune. Va dati seama ca acel membru nu traieste din salar :)))) Acestia sunt membrii reali, restul guesti cu maruntis.:))

Comentariu

Eu cred ca traficul ti-l faci cu mana ta...Daca dupa doua ore devin plictisita,automat ,membrii care imi intra in camera, vor iesi dezamagiti,nu ma viziteaza pentru a vedea cum ma chinui sa-mi sustin capul in palme.Consider ca atunci cand raman fara chef,mai bine ma deloghez.

Comentariu

Da, si asta este adevarat, un model care este plin de viata si poate oferi acel "entertainment" membrilor cu siguranta va avea mai tot timpul trafic. Modelele care se plang de trafic este clar ca nici nu vor sa isi schimbe "norocul". De asemenea, este adevarat si faptul ca in anumite intervale orare exista si "timp mort"...dar este imposibil sa mearga tot timpul rau, la orice ora.

Comentariu

Am revenit de curand din vacanta. :"> A doar doar prima parte a concediului. Ma simt foarte bine,relaxata, cu bateriile incarcate. Nu prea cred in mitul perioadelor cu trafic intens sau redus. Depinde doar de model. Daca stai si nu schitezi nici un zambet,evident nici un membru nu te va lua in privat. In schimb, daca faci teasing, ai tinute interesante si diverse, vei avea membri in camera iar acest lucru va influenta si castigurile.

Comentariu

De ceva timp am observat ca nu prea mai merge dimineata. Am inceput sa lucrez dupa-amiaza si noaptea cu toate ca imi convenea mai mult dimineata, aveam timp restul zilei sa mai fac si altceva...dar asta este, nici nu ma pot concentra numai pe membrii fideli deoarece nu se stie cand vor inceta sa mai revina.

Comentariu

Mie imi merge clar numai noaptea, degeaba ma loghez eu ziua, nu am trafic si nu-mi merge.

Comentariu

#2 Charm Studio - Banner

Adună

Lovense

Adună
                                Procesare...
                                X