Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ann
    a comentat la răspunsul lui
    Paxum>Revolut? Ce Iban folosesti si in ce moneda, ne poti spune? Vad ca s a mai incercat pe aici dar nu s a reusit, de aceea intreb

  • Rimela
    a comentat la răspunsul lui
    Banuiesc ca tot EFT faci din Paxum catre Revolut nu?

  • Chillyourheart
    a răspuns
    Postat īn original de Ann Vezi post

    Da, e de bine cand nu se mai posteaza. Si eu obisnuiam sa fac transfer Paxum-Revolut Mastercard ultima tranzactie prin Ianuarie dar acum constat cu stupoare ca mi a disparut optiunea de a cere un nou card Mastercard Virtual din cont. Obisnuiam sa trimit pe Mastercard (virtual card) si sa fac withdraws cu VISA. Doar mie mi s a intamplat asta sau mi a luat D-zeu mintile si nu mai stiu cum trimiteam. Voi aveti posibilitatea de a cere un card Mastercard virtual in contul Revolut sau cum trimiteti prin external card?
    Eu scot prin EFT din revolut e acelasi lucru ca si cu EFT din paxum . ai comisioane mai mici si banii tot pe cardul atasat contului ajung,

    Lasă un comentariu:


  • Rimela
    a comentat la răspunsul lui
    Am folosit frecvent Revolut visa pe vremea cand faceam transferuri din ePay.......dar lasam mereu doua , trei sute euro pe card pt nevoile zilnice( mancare, tigari, benzina etc) m zis ca in felul asta nu bate la ochi ca doar scot de la atm....

  • Rimela
    a comentat la răspunsul lui
    Poate sunt totusi care fac transferuri de genul si o sa impartaseasca experienta.....sper :)
    Oricum merci fain Ann

#2 Charm Studio - Banner

Adună

Lovense

Adună
Procesare...
X