Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Salutare, mai are cineva ceva informatii despre noile carduri? Imi expira Union curand ...

    Comentariu


    • Postat în original de Annna19 Vezi post
      Salutare, mai are cineva ceva informatii despre noile carduri? Imi expira Union curand ...
      Si mie imi expira curand! Am dat email la ei din august, si au zis cand expira card ul la user profile dai order new card. Asta e tot..

      Comentariu


      • A primit cineva daily paymentul de pe chaturbate pe paxum? Am primit mail de confirmare de la CB , dar nu sunt in cont.. vad ca tot mai multe probleme sunt in mai putin de 2 sapt..

        Comentariu


        • Sophie011188
          Sophie011188 comentat
          Editarea unui comentariu
          cei de la paxum au avut maintainence la site, posibil de asta sa nu fi ajuns.

      • Postat în original de Hazal Kaya Vezi post
        A primit cineva daily paymentul de pe chaturbate pe paxum? Am primit mail de confirmare de la CB , dar nu sunt in cont.. vad ca tot mai multe probleme sunt in mai putin de 2 sapt..
        Asa am patit si eu si a durat 1 zi aproape sa intre… dupa primu email

        Comentariu


        • Postat în original de Amysweet Vezi post

          Asa am patit si eu si a durat 1 zi aproape sa intre… dupa primu email
          Asa si la mine cu daily pe CB, intra azi pe seara cel mai sigur. Am primit si eu e-mailul de la ei in legatura cu Union. Sau cica sa il anulez acum si sa comand altul (Not gonna do that!).

          Comentariu


          • Postat în original de Annna19 Vezi post
            Asa si la mine cu daily pe CB, intra azi pe seara cel mai sigur. Am primit si eu e-mailul de la ei in legatura cu Union. Sau cica sa il anulez acum si sa comand altul (Not gonna do that!).
            Exact , ori il anulezi si comanzi / fie cand expira… nu stiu ce sa fac..

            Comentariu


            • Postat în original de Amysweet Vezi post

              Exact , ori il anulezi si comanzi / fie cand expira… nu stiu ce sa fac..
              Eu o sa astept sa expire ca nu e un moment bun sa il anulez si o sa comand altul …

              Comentariu


              • Cand isi comanda careva noul card si il primeste,sa ne anunte si pe noi! Multumesc

                Comentariu


                • Buna, Ieri in jurul orei 18 am facut transfer din cont pe cardul union,bani au disparut din cont ...pe card nu sunt, am trimis mail la cei de la paxum nici un raspun... la octavian 2 mail si nimic... ce sa fac?

                  Comentariu


                  • Deedeea
                    Deedeea comentat
                    Editarea unui comentariu
                    Suna direct la ei si or sa te ajute ,mi s a intamplat si banii au revenit in cont

                  • Dany777
                    Dany777 comentat
                    Editarea unui comentariu
                    Eu si luna trecuta am patit asta! Atunci i-am sunat si in 24 de ore am avut banii inapoi in cont.De data asta nu s-a intamplat in aceleasi 24 de ore,inca astept…..

                  • Dany777
                    Dany777 comentat
                    Editarea unui comentariu
                    Pablo Si eu tot la ora 18 am patit-o.Am sunat la ei si acum astept….

                • Buna ,postez si eu o intrebare pentru cine ma poate ajuta va rog ,in afara de extrasul de cont de la banca ce alta proof of adress pot da ?va multumesc

                  Comentariu


                  • Dany777
                    Dany777 comentat
                    Editarea unui comentariu
                    Factura de utilitati! Eu am trimis de la RCS&RDS.Aplici pt noul card UnionPay?

                • Postat în original de Pablo Vezi post
                  Buna, Ieri in jurul orei 18 am facut transfer din cont pe cardul union,bani au disparut din cont ...pe card nu sunt, am trimis mail la cei de la paxum nici un raspun... la octavian 2 mail si nimic... ce sa fac?
                  Multumim ca ne-ati contactat!

                  Va informam ca in prezent avem probleme la incarcarea cardului Paxum.

                  Situatia a fost raportata catre departamentului corespunzator iar acestia lucreaza la rezolvarea ei.

                  Ne pare rau pentru neplacerile cauzate si va vom tine la curent cu aceasta problema.

                  Multumim pentru intelegere.


                  Zoey.... am si sunat si au spus ca se va rezolova in cel mult 48 ore....nesimtiti!

                  Comentariu


                  • Dany777
                    Dany777 comentat
                    Editarea unui comentariu
                    Si luna trecuta aceeai problema! De atunci lucreaza pt rezolvarea problemei??? Deja cam multe probleme cu acest Paxum.Cat despre Octav….nu mai raspunde la mail-uri ca inainte….

                • Probabil Octav incercand sa ajute s a confruntat des cu acest comportament...plus cuvinte de genul nesimțiți specific românesc,se poate intampla oricui ceva de ordin tehnic deci ar trebui să fim mai răbdători si sa multumim mai des celor care ne ajută...

                  Comentariu


                  • Dany777
                    Dany777 comentat
                    Editarea unui comentariu
                    @deeadeea Te asigur ca fac parte din categoria celor ce multumesc mereu pt ajutor si in egala masura nu am jignit pe nimeni.Faceam referire la faptul ca problema asta persista de luna trecuta si nu s-a facut nimic!!!

                • Postat în original de Deedeea Vezi post
                  Probabil Octav incercand sa ajute s a confruntat des cu acest comportament...plus cuvinte de genul nesimțiți specific românesc,se poate intampla oricui ceva de ordin tehnic deci ar trebui să fim mai răbdători si sa multumim mai des celor care ne ajută...
                  Credema ca iti pierzi rabdare cand: toata saptamana au avut probleme cand paxumul cand chaturbate, si nu fac nesimtiti oameni! fac sistemul cu care ne confruntam! cand mail de la ei sunt cu 0 interes fata de client...

                  Comentariu


                  • Nu tie am vrut sa iti raspund am scris la comment ul de mai sus nu la al tau ,mersi de ajutor

                    Comentariu


                    • Ati primit bani dupa cb?

                      Comentariu


                      • Intheshadow
                        Intheshadow comentat
                        Editarea unui comentariu
                        Inca nu,azi ii trimit

                    #2 Charm Studio - Banner

                    Adună

                    Lovense

                    Adună
                    Procesare...
                    X