Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • V-au intrat bani dupa stripchat? De obicei intrau intre 9-13 , azi..

    Comentariu


    • Intheshadow
      Intheshadow comentat
      Editarea unui comentariu
      Da au intrat la 12 fara cv dim

  • Sunt singura careia ii apare -44.95 in contul Paxum? Banuiesc ca e anual fee card, voua vi s a retras suma anuala pana acum? Ce nu inteleg de ce o sa fie retrasa obligatoriu din cont si nu de pe card. Spre exemplu poate eu imi doresc sa folosesc doar external card, de ce trebuie sa platesc obligatoriu UnionPay
    Ultima editare de Ann; 23.nov.2022, 13:16.

    Comentariu


    • ana86
      ana86 comentat
      Editarea unui comentariu
      i-au retras si de la mine ieri.

    • Intheshadow
      Intheshadow comentat
      Editarea unui comentariu
      Platesti pt cardul Union pt ca l ai activat anul trecut si s a implinit un an de cand l ai activat,fie ca il folosesti sau nu ei iti incaseaza plata pt el anuala

    • lulu
      lulu comentat
      Editarea unui comentariu
      Si la mine apare -44.95.Cred ca este lucru general la toti care au cardul union pay

  • stie cineva va rog in cat timp intra banii pe raiffeisen prin eft (sepa)?am facut ieri seara transferul si inca nu au intrat.

    Comentariu


    • Intheshadow
      Intheshadow comentat
      Editarea unui comentariu
      Azi dupa amiaza sau maine

    • Alexabubu
      Alexabubu comentat
      Editarea unui comentariu
      Eu am facut eft raiffeisen pe la ora 2 dupamiaza si a doua zi la 11 dimineata au intrat. Ii primesti, stai linistita

  • mersi mult pentru raspuns intheshadow si alexabubu
    Ultima editare de ana86; 24.nov.2022, 16:52.

    Comentariu


  • nu au intrat banii cu eft paxum pe raiffeisen nici acum,am facut transferul miercuri la 6 seara.paxum imi spune ca data limita e marti,asa ceva..

    Comentariu


    • Intheshadow
      Intheshadow comentat
      Editarea unui comentariu
      Eu ti am scris ieri ca iti pot intra ieri dupa masa sau astazi,normal sunt 5 zile lucratoare,daca nici azi nu ti intra banii,iti vor intra luni

  • multumesc pentru raspuns in theshadow,i am returnat iar in contul paxum si o sa folosesc cardul union,cat mai e valabil si asta.un weekend frumos va doresc

    Comentariu


    • Intheshadow
      Intheshadow comentat
      Editarea unui comentariu
      Cel mai bn,pt ca prin eft dureaza…sunt niste incapabili oricum…weekend placut si tie

    • Aster
      Aster comentat
      Editarea unui comentariu
      Cum ai returnat banii înapoi în paxum odată ce ai făcut transferul prin eft? Mi-e greu sa cred ca este posibil.

    • ana86
      ana86 comentat
      Editarea unui comentariu
      Aster,i am sunat pe paxum sa i returneze iar in cont,daca dureaza asa mult eft si mi-au spus ca data limita e marti.chiar dupa 5 zile doar probabil vroiau sa faca transferul .sonya de la paxum ajuta mereu ,restul nu vor sa faca nimic si daca le scrii iti inchid ticketul inainte sa scrii care problema )))doamne fereste de asa support pe toata lumea
      Ultima editare de ana86; 26.nov.2022, 14:25.

  • A primit cineva MFC early payment- Paxum, azi?
    Later edit: I am primit azi dimineata (sambata) dar nu mi e clar la ce ora pt ca nu mai primesc mail Paxum. Asta inainte de a primi mail inapoi de la MFC cum ca ei nu proceseaza vineri platile si ca voi primi payment ul luni (de parca nu ar avea in regulament platile de luni-miercuri-vineri obligatorii) Nu mi aduc aminte sa fi apelat vreodata la support ul MFC si sa ma fi ajutat vreodata. Oamenii aia sunt acolo efectiv degeaba. Am lasat update in caz de vor intarzia si alta data platile altor persoane
    Ultima editare de Ann; 26.nov.2022, 10:48.

    Comentariu


    • Intheshadow
      Intheshadow comentat
      Editarea unui comentariu
      Nu proceseaza platile poate din aceasta vineri ot ca a fost ziua recunostintei la ei joi pe 24 si astia de la accounting nu lucreaza pana luni

    • Ann
      Ann comentat
      Editarea unui comentariu
      MFC nu tine cont de sarbatori, nu a tinut niciodata, nici macar de Craciun. Si daca ar fi fost asa, ar fi exprimat asta. Atat timp cat Chaturbate a facut plata in aceeasi zi se pare ca SE POATE si asta cu “cei de la accounting nu lucreaza pana luni”, hai sa vorbim pe fapte nu pe presupuneri, ca toate siteurile platesc zilele astea, doar nu crezi ca se amana toate platile pe 3 zile.

    • Intheshadow
      Intheshadow comentat
      Editarea unui comentariu
      Streamray nu a facut plata o va face luni pt ca nu lucreaza

  • Buna! Va rog sa ma ajutati cu un sfat! Am inceput ca model pe Chaturbate de o luna si ceva si am ales ca metoda de plata Paxum, am facut retragerea de mai bine de 3 saptamani si inca nu imi apare nimic in contul pe contul de Paxum. Tinand cont ca inca nu mi-a ajuns cardul credeti ca poate fi problema de aici? De asemenea credeti ca cea mai bun ametoda de retragere a banilor este cea de pe Paxum? Cand imi vor intra in cont as vrea sa ii transfer pe Revolut, dar imi este teama de problemele legale. Voi cum procedati sa scoateti banii? Si cam in cat timp va intra banii de obicei? Va multumesc anticipat pentru raspuns si ma scuzati, va rog pentru atatea intrebari!

    Comentariu


    • Buna, ati primit daily payout-ul de ieri pentru astazi? nu am primit nici mail de la cb ca ar fi fost trimis si normal intrau pana acum. Vreau doar sa stiu daca e doar la mine problema sau e general. Multumec

      Comentariu


      • Postat în original de Nadia.Nad Vezi post
        Buna, ati primit daily payout-ul de ieri pentru astazi? nu am primit nici mail de la cb ca ar fi fost trimis si normal intrau pana acum. Vreau doar sa stiu daca e doar la mine problema sau e general. Multumec
        Nici mie nu mi au intrat

        Comentariu


        • Nadia.Nad
          Nadia.Nad comentat
          Editarea unui comentariu
          Ok, inseamna ca e ceva problema de la ei, m-am mai linistit. Ai mai patit asa?

          edit: i-am primit acum
          Ultima editare de Nadia.Nad; 30.nov.2022, 00:25.

      • Da de multe ori..și mie mi au intrat aseara

        Comentariu


        • Buna, ii mai apare cuiva daily de pe cb inca in pending? L-am cerut ieri pe la 8 seara si inca imi apare "being processed for next payout".

          Comentariu


          • Ann
            Ann comentat
            Editarea unui comentariu
            Nici eu nu i am primit dar nu e ca si cum ma mira ceva

          • Nadia.Nad
            Nadia.Nad comentat
            Editarea unui comentariu
            sunt fenomenali:)) sper sa ii primim maine. tot in pending iti apar si tie?

        • Postat în original de Nadia.Nad Vezi post
          Buna, ii mai apare cuiva daily de pe cb inca in pending? L-am cerut ieri pe la 8 seara si inca imi apare "being processed for next payout".
          si mie la fel

          Comentariu


          • Nu ma lasa sa dau cash out pe chaturbate mai are cineva problema asta?

            Comentariu


            • Buna. Ati avut vreodată probleme cu sunetul? Am doua camere Loghitech c920 sj pe amandoa am probleme. Deduc ca e de la sistem. Indiferent ce as face, bifez, debifez prin sound la microfon, volum mai încet mai tare, se aude la fel de rău. Am si reinstalat. Se aude groaznic. Bubuieli, păcăleli, fluierături și mai puțin eu. Ai pățit asa ceva? Ști cumva care ar fi rezolvarea?
              Multumesc

              Comentariu

              #2 Charm Studio - Banner

              Adună

              Lovense

              Adună
              Procesare...
              X