Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Am inteles.. Si dupa cate se vede, un nou card Sepa nu cred ca vor mai face astia d la paxum.

    Comentariu


    • Intheshadow
      Intheshadow comentat
      Editarea unui comentariu
      Pai nu au gasit o banca doritoare sa faca plati din adult,deci nu e vina lor…

  • isi poate reseta cineva parola pe paxum?mi am uitat parola si paxum nu vrea sa faca nimic de ieri.

    Comentariu


    • Intheshadow
      Intheshadow comentat
      Editarea unui comentariu
      Cand te loghezi pe paxum,la password vezi ca in dreapta ai un ochi,da click pe ochiul ala si ti se afiseaza parola,incearca dupa telefon

    • ana86
      ana86 comentat
      Editarea unui comentariu
      am sters coookies,si nu o mai gasesc nicaieri.

    • Intheshadow
      Intheshadow comentat
      Editarea unui comentariu
      Atunci da click pe forgot ur password si d acolo urmeaza pasii

  • am dat la forget passowrd,nu primesc link ul de resetare,am primit 4 email uri cu niste codu ri pierdute care nu au mai fost valabile sa pot schimba parola.i am contactat pe paxum si mi tot spun ca nu stiu sa mi de a termen cand se va rezolva.

    Comentariu


    • Intheshadow
      Intheshadow comentat
      Editarea unui comentariu
      Offffff,am inteles,altfel nu stiu cum,la mn pe telefon imi arata parola si tot…

  • Le am dat email celor d la raiffeisen.. Asta e raspunsul lor. Sper sa se rezolve cat d curand problm transferurilor

    Comentariu


    • S a remediat prb transferului pe unionpay?a mai incercat cineva sa transfere si a mers?nu am bani pe paxum sa incerc,de aceea intreb..
      Ultima editare de Intheshadow; 17.nov.2022, 18:16.

      Comentariu


      • Aster
        Aster comentat
        Editarea unui comentariu
        La transferul EFT de ieri nu-mi apare nici un semn. Le-am scris și mi-au spus ca e în procesare. Crezi ca o sa-mi între banii? Ție în cât timp ti-a întrat ultimul EFT?

      • Dany777
        Dany777 comentat
        Editarea unui comentariu
        Intheshadow Am reusit pe UnionPay,e totul ok acum

    • Ma enervează foarte tare situația. De ani de zile folosesc doar Raiffeisen și nu an alta modalitate de transfer. Mai folosește cineva alte bănci din Ro pentru transfer external sau EFT. Nu știu unde sa-mi trimit banii. Ori se întorc în cont ori sunt în aer. Nu am Union.

      Comentariu


      • Intheshadow
        Intheshadow comentat
        Editarea unui comentariu
        Ultimul eft mi a intrat in 2 zile

      • Alexabubu
        Alexabubu comentat
        Editarea unui comentariu
        Ai rezolvat pana la urma cu Raiffeisen?

      • Aster
        Aster comentat
        Editarea unui comentariu
        Bineînțeles că nu au întrat nici prin EFT. I-am scris și lui Octav. Chiar nu știu ce sa zic. Chiar nu știu cum sa fac. Oricum n-o sa mai trimit nimic pe paxum. O sa caut o alta modalitate de plata

    • Vad ca nu mai are nimeni probleme cu transferurile. Înseamnă ca e totul ok. Poate e o problema doar la mine

      Comentariu


      • A reusit sa transfere cineva p raiffeisen pana la urma? Vreo schimbare?

        Comentariu


        • Acum si external pe revolut sta in pending.. deja am vreo 3 ore de cand astept.... mai platim si comisioanele vietii... in ultima vreme se misca ca naiba paxumul.. sper sa nu aibe si alte probleme...

          Comentariu


          • Intheshadow
            Intheshadow comentat
            Editarea unui comentariu
            Nu este de la paxum,pe revolut iti intra banii

        • Eu chiar numai inteleg. Nu merg transferurile pe Raiffeisen pentru toti clientii sau doar cele din adult sunt afectate?! Mi au scos peri albi.. Asa banca sa i se rupa d clienti n am vazut.. Jalnici

          Comentariu


          • Intheshadow
            Intheshadow comentat
            Editarea unui comentariu
            Ai transferat prin eft si nu merge?

        • Inca nu..saptamana viitoare imi intra banii, dar citesc atatea mesaje d la oameni..toti se plang de problema transferurilor. Sper sa fie o chestie generala..Sa nu aiba legatura cu domeniul adult.

          Comentariu


          • Intheshadow
            Intheshadow comentat
            Editarea unui comentariu
            Dar dc nu suni la Raiff si sa intrebi care i treaba?nu e mai simplu?

        • Le am dat email.. Au zis ca stiu d situatie si incearca sa remedieze problema..daca ii sun crezi ca primesc alt raspuns? Atat sper sa nu inebuneasca s astia si sa refuze sa mai primeasca bani din adult..

          Comentariu


          • Intheshadow
            Intheshadow comentat
            Editarea unui comentariu
            Daca refuza scoti de pe union si asta e,nu poti tu sa schimbi sistemul iti dai seama

        • Postat în original de Alexabubu Vezi post
          Eu chiar numai inteleg. Nu merg transferurile pe Raiffeisen pentru toti clientii sau doar cele din adult sunt afectate?! Mi au scos peri albi.. Asa banca sa i se rupa d clienti n am vazut.. Jalnici
          Ai spus chiar tu ca te-ai uitat pe facebook si ai vazut ca se plang si oameni care nu fac parte din domeniul adult. Prin urmare, este clar o problema generala.

          Prin Eft sau Sepa cum se numeste acum, merge Raiffeissen, Eu sincer nici nu ma mai complic cu external, avand in vedere ca in general vad banii a doua zi pe raiff.

          Comentariu


          • Deci, merge EFT p raiffeisen? Am crezut ca nu merge.. Atunci transfer prin EFT s gata.. Multumesc!

            Comentariu


            • Pentru cei care folositi raiffeisen.. Merge EFT. Am transferat banii ieri si azi dimineata i am primit.

              Comentariu

              #2 Charm Studio - Banner

              Adună

              Lovense

              Adună
              Procesare...
              X