Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Nu, niciodata.. Da le email si vezi cauza

    Comentariu


    • Le am Dat pana acum.nimic :( efectiv mam trezit ca nu au intrat banii si am zis sa verific tot incerc sa intru si nu ma lasa Imi da user si parola gresita . Si cand ma caut ca model nu ma gasesc chiar nu Inteleg sa inchida asa fara nici macar sa imi dea email

      Comentariu


      • De ieri stau cu plata in pending din Paxum catre external card. Nu am primit a doua confirmare de la Paxum si un transfer care alaltaieri a fost instant, ieri a ramas in pending, asa imi arata si in cont…totusi, sunt peste 12 ore. Sunt singura?

        Comentariu


        • Intheshadow
          Intheshadow comentat
          Editarea unui comentariu
          La o anumita per de timp gen 1 luna,o luna jumate este prb asta cu transferul catre card extern care dureaza 24-48 ore si asa iti va sta in pending…in 24,48 ore iti vor intra banii,am patit si eu de nenumarate ori..

      • External catre ce banca?
        Postat în original de Ann Vezi post
        De ieri stau cu plata in pending din Paxum catre external card. Nu am primit a doua confirmare de la Paxum si un transfer care alaltaieri a fost instant, ieri a ramas in pending, asa imi arata si in cont…totusi, sunt peste 12 ore. Sunt singura?

        Comentariu


        • Postat în original de Amysweet Vezi post
          External catre ce banca?

          Toate transferurile catre external card se fac la fel, prin acelasi procesor de plati, de aceea am mentionat ca este in pending din Paxum si ca nu am primit confirmarea. Intre timp mi au raspuns la mail “The transfer is currently under review.
          Like other financial institutions, we have AML systems that include thorough computerized screening of every transaction, to ensure that we comply with the regulatory due diligence required in multiple jurisdictions.”

          Poate asa o sa ajute si pe ceilalti sa nu mai arunce vina pe “cealalta banca”. Asa ca nu vad sensul intrebarii. Voiam doar sa aflu daca sunt singura

          Comentariu


          • Intheshadow imi vine sa rad ca in sinea mea stiu ca asa e :)) dar nu vreau sa cred. Cel mai mult mi s a intamplat acum un an, si a durat cateva ore, banuiam ca se poate si mai mult timp. Mai citisem ca li s a mai spus si altora ca e “under review”, de parca verifica doar uneori, nu ar fi un sistem care proceseaza platile mereu la fel. Cel putin nu mai au dat vina pe altii, mare lucru pentru Paxum

            Comentariu


            • Intheshadow
              Intheshadow comentat
              Editarea unui comentariu
              O prostie stiu,dar ce sa facem,nu prea avem ce…azi iti vor intra banutii

            • Intheshadow
              Intheshadow comentat
              Editarea unui comentariu
              Incerc sa transfer catre card extern si imi da reverse mii intoarce inapoi in pax,au prb cu procesatorul

          • Not the f*ck again. Am verificat si mi i au trimis si mie inapoi in contul Paxum

            Comentariu


            • Intheshadow
              Intheshadow comentat
              Editarea unui comentariu
              Da si momentan nu merge…tii returneaza inapoi,au prb cu procesatorul

            • Intheshadow
              Intheshadow comentat
              Editarea unui comentariu
              Ai reusit sa transferi?la mine tot nu merge mii trimite inapoi

            • Ann
              Ann comentat
              Editarea unui comentariu
              Trecem prin aceeasi situatie, ii tine in pending si apoi reverse.

          • Am primit acum banii din external pe revolut. Transferul il facusem acum 20-25 de min, intrasera si la mine in pending, deja citisem pe aici si ma enervam. Dar tocmai au intrat. Revolut la mine.

            Comentariu


            • Intheshadow
              Intheshadow comentat
              Editarea unui comentariu
              Esti norocoasa,la mine a ramas in pending de mai bine de o ora

          • Buna. A mai reusit cineva sa primeasca banii de la paxum pe card? Mie mi-i tot intoarce inapoi pe paxum((

            Comentariu


            • Intheshadow
              Intheshadow comentat
              Editarea unui comentariu
              Incearca mai pe dupa masa sau diseara,o sa ti intre,am transferat de dim si a mers

            • Ann
              Ann comentat
              Editarea unui comentariu
              In sfarsit i am primit si eu. Raspunsul lor actual este “ Our External Card payment processor is currently experiencing maintenance, please try and withdraw your funds later today or tomorrow as the process should be finalized by then, we apologize for the current inconvenience.” Cu alte cuvinte, mai incearca, poate o sa reusesti. Eu incerc de 3 zile

            • Intheshadow
              Intheshadow comentat
              Editarea unui comentariu
              Ann pai eu ti am zis de ieri ca au prb cu procesatorul,dar poate nu m ai crezut,e bn oricum ca ai reusit sa ti incasezi banii

          • Buna!
            ați primit daily payout pt data de 03.11 pe cb?
            Am primit mail că au trimis banii dar ei nu au intrat

            Comentariu


            • Postat în original de wetladyjoy Vezi post
              Buna!
              ați primit daily payout pt data de 03.11 pe cb?
              Am primit mail că au trimis banii dar ei nu au intrat
              I am primit!

              Comentariu


              • Dar ce se intampla mai exact cu Chaturbate? Am facut cerere daily payout pe 03 pentru data de 04, nu i am primit si imi apare in cont ca si cum nu i as primi nici azi (nu s a schimbat statusul la cashed stats tokens out by date) am primit mail ieri ca banii au fost trimisi si totusi nimic in cont, au trecut totusi aproape 24 ore de la mail
                Ultima editare de Ann; 05.nov.2022, 18:33.

                Comentariu


                • Sophie011188
                  Sophie011188 comentat
                  Editarea unui comentariu
                  Pt problema cu dailypay din 3 pt 4 sa nu fi fost legat de schimbarea orei, US au schimbat abia ieri noapte. Toata saptamana trecuta am fost cu o ora inainte decat normal. Deci daca ai cerut daily dupa 9 dimineata, de aia nu au intrat in aceeasi zi.
                  Din ce am citit pt dailypay, cerere facuta pana in ora 10dimi, intra dupaamiaza spre seara( cu exceptia bank holidays)

                • Sophie011188
                  Sophie011188 comentat
                  Editarea unui comentariu
                  Daca mailul de la cb a venit, vezi sa nu fie problema tot la paxum..

                • Ann
                  Ann comentat
                  Editarea unui comentariu
                  Eu am facut cererea pe 3, am primit mail pe 4, azi suntem in 6 si tot imi apar ca si cum nu o sa i primesc astazi. Nu mi aduc aminte ca vreodata sa se mai fi intamplat asta. Am facut o alta cerere in dimineata asta, s au adaugat langa ceilalti, nici acestia nu o sa fie trimisi. Deja nu mai am nici o motivatie sa intru online, am impresia ca nu o sa i mai vad deja, mai ales ca sunt singura careia i se intampla


              • O sa imi pocneasca vreo vena intr o zi de la cat de imbecili sunt toti, asa m am saturat de ei

                Comentariu


                • Postat în original de Ann Vezi post
                  O sa imi pocneasca vreo vena intr o zi de la cat de imbecili sunt toti, asa m am saturat de ei
                  sunt in aceiasi situatie ca tine, banii de pe 04 si 05 au fost trimisi cei de pe 03 nu, cu toate ca am primit mail ca i au trimis.
                  am trimis mail pe 04 au zis ca pe 05 vor intra pt ca s au intors la ei.
                  azi nimic si mi au trimis acelasi mail ca si tie, dar eu nu i am avut in cont ca sa ii cer dinou azi dimineata

                  Comentariu


                  • Hello,Am facut astazi transfer din contul paxum pe cardul Uniopay , dar suma nu apare pe card,la tranzactii recente suma apare cu minus,dar lipseste atat de pe card cat si din cont.Sa mai confruntat cineva cu problema asta ?

                    Comentariu


                    • nyxxxa
                      nyxxxa comentat
                      Editarea unui comentariu
                      la fel si eu asta!

                    • MiaJohns
                      MiaJohns comentat
                      Editarea unui comentariu
                      La fel și eu. Am transferat suma din cont pe card și nu apare nimic. Am trimis și mail și niciun răspuns. Presupun ca e iar vreo eroare...

                    • nyxxxa
                      nyxxxa comentat
                      Editarea unui comentariu
                      inapoi banii balance, cred ca problema card, poate in curand!

                  #2 Charm Studio - Banner

                  Adună

                  Lovense

                  Adună
                  Procesare...
                  X