Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • experienta mea cu paxum recente

    Buna tuturor
    azi am primit prima plata de la CB pe contul meu paxum .
    am facut transfer catre cardul meu bancar de la raiffeisen bank
    la suma de 1000$ am platit 35.50 $ Comission

    din ce am inteles de la Paxum bani vor fii in cardul meu dupa 3 zile lucratoare vom vedea si vom anuntate cand vom primii banii in card

    >:D<>:D<

  • #2
    Multumim! Sincer mi se pare cam mare comisionul,dar nu avem incotro.Eu inca astept sa imi aprobe buletinul :(

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de July Vezi post
      Multumim! Sincer mi se pare cam mare comisionul,dar nu avem incotro.Eu inca astept sa imi aprobe buletinul :(
      mare nu este e cam att era plata si la firstchoice daca fac calcul mai bine despre aprobere buletin cauta @paxiumchris pe twitter si vb cu iel sa va grabeste aprobere
      SUCCES

      Comentariu


      • #4
        Say whaaaaat?Nu creeed.Pai si comisionul de 5 $ unde a ramas.Cine e de vina?

        Comentariu


        • #5
          Buna tuturora de pe forum,toata lumea e foarte grăbită să facă cont pe paxum,in secunda 2 sa i se dea accept, și în secunda 3 sa aibe banii pe cont și dacă sar putea in secunda 4 sa aibe banii in mînă,imi pare rau sa vă dezamăgesc dar durează ceva mai mult pînă ai cardul paxum in mînă aia daca pași pe care îi parcurgi de cind creezi contul îi parcurgi corect adica sa citești bine ce te întreabă si ce completezi acolo la datele tale in o lună și două săptămâni(45,50,zile)ai cardul daca nu ești un sau o zgariebrânză in sensul sa il faci expres sa il primești rapid doar ca costul e ceva mai mare altfel vine cu vaporul cine știe cind țin să precizez că sunt deținător de două carduri paxum astept întrebări daca pot sa ajut pe cineva o fac cu plăcere.

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de arabu1988 Vezi post
            mare nu este e cam att era plata si la firstchoice daca fac calcul mai bine despre aprobere buletin cauta @paxiumchris pe twitter si vb cu iel sa va grabeste aprobere
            SUCCES
            Nu inteleg.Niciodata ,indiferent de suma nu mi-a luat nimeni mai mult de 5 $ site-yl, 5 $ ATM ul si ,cursul valutar in functie de banca

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Ann Vezi post
              Say whaaaaat?Nu creeed.Pai si comisionul de 5 $ unde a ramas.Cine e de vina?
              cursul de schimb DOLLAR in RON de la Paxum mai bun decat cursul de la banca azi este 3.68 RON deci dupa calculu meu nu e chiar asa de multi differnte
              si nu inteleg ce ai vrut sa spui cu 5$ daca te refer ca asa spune ca e comission de la PAXUM da 5$ in cazul ce fac Transfer Direct in Cont nu in card este 5$ dar eu am prefrat in card ca si PAYPAL

              Comentariu


              • #8
                Multumesc frumos! O sa incerc :D

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de Ann Vezi post
                  Nu inteleg.Niciodata ,indiferent de suma nu mi-a luat nimeni mai mult de 5 $ site-yl, 5 $ ATM ul si ,cursul valutar in functie de banca
                  comission de la CB la paxum este 0.25$ dar in cazul de daily payout este 5$

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de arabu1988 Vezi post
                    cursul de schimb DOLLAR in RON de la Paxum mai bun decat cursul de la banca azi este 3.68 RON deci dupa calculu meu nu e chiar asa de multi differnte
                    si nu inteleg ce ai vrut sa spui cu 5$ daca te refer ca asa spune ca e comission de la PAXUM da 5$ in cazul ce fac Transfer Direct in Cont nu in card este 5$ dar eu am prefrat in card ca si PAYPAL
                    Si transferul pe un alt card Withdraw Funds by EFT Transfer ,spre exemplu,care este comisionul fix pe care Paxum il percepe?

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de Ann Vezi post
                      Si transferul pe un alt card Withdraw Funds by EFT Transfer ,spre exemplu,care este comisionul fix pe care Paxum il percepe?
                      din ce am citit si am inteles este 5$
                      aici sunt toate comissioane



                      Comentariu


                      • #12
                        Am reusit sa adaug un cont bancar de la ING,pana voi reusi sa comand un card de la ei,dar sunt confuza,ma cam bate acest Paxum si imi cer scz daca stresez.Nu imi pot da seama daca contul meu este activ sau nu,daca sunt ok pentru a primi bani.Nu as vrea sa adaug Paxum ca metoda de plata la CB sau MFC inainte sa fiu sigura ca este totul ok. La nume scrie "unverified",iar la status scrie "Romania-Active". La Proof of Identity si Proof of Adress scrie "Submitted"

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de July Vezi post
                          Am reusit sa adaug un cont bancar de la ING,pana voi reusi sa comand un card de la ei,dar sunt confuza,ma cam bate acest Paxum si imi cer scz daca stresez.Nu imi pot da seama daca contul meu este activ sau nu,daca sunt ok pentru a primi bani.Nu as vrea sa adaug Paxum ca metoda de plata la CB sau MFC inainte sa fiu sigura ca este totul ok. La nume scrie "unverified",iar la status scrie "Romania-Active". La Proof of Identity si Proof of Adress scrie "Submitted"
                          nu este niciun stres de asta suntem aici sa ajutem unu pe cele alt
                          deci ca sa poti primi banii pe cont de paxum trebuie sa fie Status: Verified - Active la tine inca nu este Verified contul asta inseamne ca urmeze inca nu au dat prove

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de arabu1988 Vezi post
                            nu este niciun stres de asta suntem aici sa ajutem unu pe cele alt
                            deci ca sa poti primi banii pe cont de paxum trebuie sa fie Status: Verified - Active la tine inca nu este Verified contul asta inseamne ca urmeze inca nu au dat prove
                            Ok.Mersi mult pentru ajutor.:-*

                            Comentariu


                            • #15
                              Contul nu e aprobat,sau nu ai introdus datele care trebuie,cînd ai făcut contul ?

                              Comentariu

                              #2 Charm Studio - Banner

                              Adună

                              Lovense

                              Adună
                              Procesare...
                              X