Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Săptămâna trecută tot pe cardul de Raiffeisen am făcut transferul și l a acceptat

    Comentariu


    • Intheshadow
      Intheshadow comentat
      Editarea unui comentariu
      Daca ai card Raiffeisen mastercard dc nu transferi direct pe card extern si transferi prin optiunea de eft ca nu inteleg??

  • Buna!
    Am nevoie sa-mi transfer banii din Paxum catre un provider cu un card serios pe care sa-l pot folosi nu doar pentru a scoate banii de la bancomat(UnionPay). Va rog sa-mi recomandati ce folositi si merge. Wise,Revolut,Monese? Ce sa aleg?

    Comentariu


    • Ariana_92
      Ariana_92 comentat
      Editarea unui comentariu
      Bună, eu folosesc revolut de anul trecut și este ok,banii îmi întra instant și nu trebuie sa ii scot de pe card.Il folosesc ca orice card ,transfer în ro în străinătate și are un schimb foarte bun

  • Pt ca nu ma lasă să transfer direct pe card, îmi zice ca nu pot, de aceea am transferat prin eft

    Comentariu


    • Bună ziua, aveți vreo problema cu transferurile prin eft?

      Comentariu


      • Bună, am și eu o întrebare, am primit mail de la ct ca a trimis bani azi'noapte dar în paxum încă nu ii am, ați pățit și voi asa? Mulțumesc pt rasp

        Comentariu


        • Intheshadow
          Intheshadow comentat
          Editarea unui comentariu
          Da nici eu inca nu i am primit…

      • De trimis sigur ii va trimite dar nu știam dacă sunt singura, multu pt rasp. Nu mi sa întâmplat niciodată sa primesc mail și în paxum sa nu ii am

        Comentariu


        • Intheshadow
          Intheshadow comentat
          Editarea unui comentariu
          Nici eu..se pare ca momentan au trimis decat mailul urmeaza si banii

      • Hey au întrat bănuți

        Comentariu


        • E a doua oara in 4 ani cand se intampla asa primesc primul email si nimic…. Pana nu vine al 2 lea nu intra!!

          Comentariu


          • Postat în original de Amysweet Vezi post
            E a doua oara in 4 ani cand se intampla asa primesc primul email si nimic…. Pana nu vine al 2 lea nu intra!!
            Eu nici mail nu am primit Aștept daily payout și nimic

            Comentariu


            • Nici eu nu i.am primit! Poate maine!

              Comentariu


              • Postat în original de Kasa
                Nu i ati primit încă, nu?
                Nimic.
                tu ai primit mail?

                Comentariu


                • Tind sa cred ca la paxum e o problema probabil.. daca ati primit mail de confirmare de la chaturbate. Oricum banii pe daily payount nu mai sunt in pending . Eu n am primit nici mailul de confirmare de la CB. Probabil astazi e si mai greu sa ii primim pt ca e sarbatoare la ei azi si maine.. sper totusi sa ii trimita ca de aia de iau zilnic 5 $ ...

                  Comentariu


                  • Postat în original de Hazal Kaya Vezi post
                    Tind sa cred ca la paxum e o problema probabil.. daca ati primit mail de confirmare de la chaturbate. Oricum banii pe daily payount nu mai sunt in pending . Eu n am primit nici mailul de confirmare de la CB. Probabil astazi e si mai greu sa ii primim pt ca e sarbatoare la ei azi si maine.. sper totusi sa ii trimita ca de aia de iau zilnic 5 $ ...
                    Am primit mail că plata către paxum este in procesare și că durează 1-3 zile lucrătoare, în condițiile în care seara intrau banii ceruți până în ora 13.00

                    Comentariu


                    • A primit cineva banii pt daily payout ?

                      Comentariu


                      • În sfârșit au intrat banii

                        Comentariu

                        #2 Charm Studio - Banner

                        Adună

                        Lovense

                        Adună
                        Procesare...
                        X