Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • azi limita la atm,max 1000 :(

    Comentariu


    • iasmina15
      iasmina15 comentat
      Editarea unui comentariu
      Confirm ! Nu am încercat sa bag eu alta suma sa văd dacă merge dar voi încerca data viitoare !

  • Am incercat de 2 ori, ma ducea inapoi la pin Nu am incercat la al atm; sper sa fi fost doar o proble de soft

    Comentariu


    • Postat în original de Greta Vezi post
      Am incercat de 2 ori, ma ducea inapoi la pin Nu am incercat la al atm; sper sa fi fost doar o proble de soft
      Adică ai scos 1000ron limita pentru Tranzacție?sau pentru zi?
      la ce atm

      Comentariu


      • Greta
        Greta comentat
        Editarea unui comentariu
        la patria,atmul era restrictionat la 1000 maxim pe tranzactie. Nu am cautat alt atm ca aveam o scadenta,a trebuit sa fac 2 retrageri 1000 si 500 ,sume alese din cele prestabilite.Daca nu s-a mai plans nimeni inseamna ca in alte orase e limita mai mare.

    • buna tuturor ..
      Azi m-am logat de la pc in contul de paxum si mi-a aparut sa updatez niste informatii si sa fac schimbari daca este cazul ... am schimbat suma care intra si pe care o scot caci este diferita ca cae completata la momentul cand am completat ultima data aceste informatii
      deasemenea au fost niste intrebari noi caci nu erau completate (nu s-au cerut la previous update)..cum sa scriu numele site urile .... daca cineva in afara de mine are acces la cont ,,,daca documentul folosit mai este valabil ..la fel si nr de telefon ....si inca cateva .. le am completat si la sfarsit a aparut .. updates succesfully done ...
      Acum sa vedem daca e ok sau nu ...

      Comentariu


      • Poate sa îmi zică cineva la patriabank sau euronet cât pot retrage Per Tranzacție /Per zi limita?

        Comentariu


        • Stie cineva limita Per day unionpay câți bani poți scoate Per Tranzacție?

          Comentariu


          • jony111
            jony111 comentat
            Editarea unui comentariu
            2000 lei la Patria bank

        • Aveti idee de unde ne putem mari limitele ?Trebuie sa le dau lor email? Ma refer la limita care o primim pe card lunar EU am lasat 800 cat era pusa si vreau sa o maresc sa nu ma trezesc ca imi inchid contul ca imi intra mai mult de 800
          Ultima editare de Cornelia; 22.ian.2022, 18:25.

          Comentariu


          • Pei care este limita de retragere Per Tranzacție /Per zi ?

            Comentariu


            • jony111
              jony111 comentat
              Editarea unui comentariu
              1500 dolari pe zi

          • Am retras bani de la patriabank
            limita Per Tranzacție 1000ron
            la cardul unionpay(îmi cere de 2ori pin-îl)
            la euronet la fel!!
            limita Per zi 6000ron
            intrebarea mea este ce card sa atașez sa pot retrage mai mult intr-o mana

            Comentariu


            • lulu
              lulu comentat
              Editarea unui comentariu
              Buna. eu de la atm euro net ..sapt trecuta am scos cate 2000 ron ...3 tranzactii .. deci 6000 ron total

          • Buna forum! Am o nelamuriere in legatura cu acest card unionpay! Luni am retras de la patria bank suma de 4000 de lei in 2 transe! Stiu de comisionul de 18.4 plus cei 2 usd la fiecare retragere dar cand m-am uitat in cont, pt cei 4000 de lei mi-au fost luati 1033 usd! 4000 de lei sunt 917 usd iar 1033 usd sunt 4.500 lei! Intrebarea mea este: de unde diferenta asta de 500 lei comisioane ? Poate am omis eu ceva si va rog frumos sa ma lamuriti si pe mn!

            Comentariu


            • Fiecare banca are un curs, comisionul este 18,4ron Per Tranzacție plus schimbul valutar.

              Comentariu


              • Postat în original de Adriana90 Vezi post
                Buna forum! Am o nelamuriere in legatura cu acest card unionpay! Luni am retras de la patria bank suma de 4000 de lei in 2 transe! Stiu de comisionul de 18.4 plus cei 2 usd la fiecare retragere dar cand m-am uitat in cont, pt cei 4000 de lei mi-au fost luati 1033 usd! 4000 de lei sunt 917 usd iar 1033 usd sunt 4.500 lei! Intrebarea mea este: de unde diferenta asta de 500 lei comisioane ? Poate am omis eu ceva si va rog frumos sa ma lamuriti si pe mn!
                1000$-4050 la patriabank
                tu ai scos 2000ron x2 =4000 +18,4 RON x2 plus schimbul valutar exact suma care ai zis tu este :)

                Comentariu


                • Adriana90
                  Adriana90 comentat
                  Editarea unui comentariu
                  Din calculul tau tot nu iese de unde este diferenta pana la 500 de lei! Cursul este 4.2 plus 18.4 plus cei 2 usd toate ×2 la fiecare tranzactie de 2000 lei tot nu ajung pana la 1033 usd

              • La un curs de 4.2 ar iesii 4000 lei 952 usd! Plusam cu comisionul de 18.4 ×2( 36.8 lei sunt 8.4 usd) iese 8.4 usd plus 4 usd ! 952 plus 8.4 plus 4 plus 35 usd diferenta de cursul brd rezulta 999.4 usd! Iar mie mi-au fost retrasi 1033 usd din paxum la 4000 lei! Cei 33 usd nu stiu dc s.au evaporat

                Comentariu


                • jony111
                  jony111 comentat
                  Editarea unui comentariu
                  Fa un print screan la tranzacție elimina informatiile ce consideri ca ar trebuii fi ștere pt că asa putem observa mai bine problema apoi posteaza aici numai bine!

              • Se pare ca au schimbat limitele prestabilite de retragere per tranzactie la atm Patria Bank,ieri am avut o surpriza in loc de 2000 lei limita maxima, acum este 1000 lei.

                Comentariu


                • nyxxxa
                  nyxxxa comentat
                  Editarea unui comentariu
                  si eu la fel asta..(ALPHA BANK). de ce au schimbat retragere per tranzactie la ATM? eu nu inteleg

              • Postat în original de HBK Vezi post
                Se pare ca au schimbat limitele prestabilite de retragere per tranzactie la atm Patria Bank,ieri am avut o surpriza in loc de 2000 lei limita maxima, acum este 1000 lei.
                Și la patriabank și la euronet 1000ron limita

                Comentariu


                • jony111
                  jony111 comentat
                  Editarea unui comentariu
                  Încearcă la alte atmuri la euronet nu e asa la toate încearcă la banca agricole, librabank ideea bank și mai sunt și altele cauta în orașul tau

              #2 Charm Studio - Banner

              Adună

              Lovense

              Adună
              Procesare...
              X