Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Buna ati primit banii dupa chaturbate aferenti 1-15 ianuarie 2021?

    Comentariu


    • Postat în original de alina88 Vezi post
      Buna ati primit banii dupa chaturbate aferenti 1-15 ianuarie 2021?
      inca nu ..............

      Comentariu


      • Inca nu au intrat

        Comentariu


        • Buna, e vreo problema cu paxum? Am avut un daily payout de pe chaturbate care a fost trimis si inca nu am primit banii. de obicei ii primeam in 10-15 minute dar acum sunt aproape 2 ore. La voi cum e situatia?

          Comentariu


          • Baby
            Baby comentat
            Editarea unui comentariu
            Chaturbate a avut o întârziere cu plata, dar s-au bagat banutii si dupa vreo oră au intrat si pe paxum

          • wetladyjoy
            wetladyjoy comentat
            Editarea unui comentariu
            Buna.la mine nu au intrat in paxum nici acum.cb a trimis in jur de ora 18.00 si nu ai ajuns inca
            Ia primit cineva...este vb fe un daily payout de pe 18.01

          • Kasa
            Kasa comentat
            Editarea unui comentariu
            Si eu sunt in aceasi situatie nici acum nu i am primit. Sa mai asteptam oare?

        • Ce altceva putem face? Am dat mail la paxum dar nu mi-au răspuns. Eventual daca e Octav pe aici sa ne zică care e situația. Banii de pe sesiune se pare că au intrat.

          Comentariu


          • Eu am dat mail si la Cb si lui Octav. Astept sa vad cine imi raspunde. Am mai patit asa acum vreo 2 saptamani, tot cu un daily payout, aceeasi situatie. Am dat atunci mail la Cb si mi au intors banii in Cb, am dat din nou daily payout apoi au intrat. Sa speram ca nu se repeta la nesfarsit, deja devine obositor.

            Comentariu


            • Erika0001
              Erika0001 comentat
              Editarea unui comentariu
              Si eu am un daily payout in asteptare.. Am primit mail de la Chaturbate cum ca i-a trimis ... paxumul nu i ar fi primit.. eu cred ca la paxum e problema .. altfel nu mai primeam mailul de la site..
              Paxum mi a spus ca nu vede nicio plata in asteptare si sa ii contactez pe cei de la chaturbate.. cei de la chaturbate bineinteles ca nu binevoiesc sa raspuna la un mail de atatea ore... dau vina unii pe altii

          • Postat în original de alina88 Vezi post
            Buna ati primit banii dupa chaturbate aferenti 1-15 ianuarie 2021?
            Da, i-am primit pe cei periodici, insa nu am primit un daily payout..

            Comentariu


            • I-a scris cineva lui Octav? Sau ați primit vreun răspuns de la paxum sau chaturbate?

              Comentariu


              • Kasa
                Kasa comentat
                Editarea unui comentariu
                Eu i am dat mail lui Octav, insa nu a raspuns, inca.

              • Kasa
                Kasa comentat
                Editarea unui comentariu
                A raspuns Octav. La ei nu au ajuns. E o problema la cb. Primim de stire curand probabil.

            • Probleme Cb
              bani 1-15 nu au intrat , problema de la Cb
              am primit primul email cand a trimis aseara dar al 2 lea email nu.
              momentan au spus ca se remediaza...

              Comentariu


              • Se pare ca cb au probleme, nu raspund nici la mail.nu am primit nimic.a primit cineva?

                Comentariu


                • Nu am primit nimic. Si nici nu pot sa deschid chaturbate nici cu Chrome nici cu Mozilla. E doar la mine sau si la voi?

                  Comentariu


                  • wetladyjoy
                    wetladyjoy comentat
                    Editarea unui comentariu
                    Cu chrome nici la mine nu mai merge dsr cu mozzila da

                  • Nadia.Nad
                    Nadia.Nad comentat
                    Editarea unui comentariu
                    Cu internet explorer imi merge :))))) ce naiba se intampla?

                • Same astept am primit mail de la Cb ca ei Au trimis banii acum 23 de ore dar nu mi au intrat in cont pe paxum

                  Comentariu


                  • Înseamnă ca eu am avut noroc , am primit ieri banii de cb si pe paxum cam intro ora, le dădusem mail asemenea celor de la cb, si mi au răspuns relativ repede ca banii au fost trimiși catre paxum

                    Comentariu


                    • Vesti ceva, fetelor?

                      Comentariu


                      • Ella123
                        Ella123 comentat
                        Editarea unui comentariu
                        acum au intrat soda tocmai ce le dadusem mail si lor si la cb,acum sa vedem cb ul ,ciudat este ca si soda a intarziat

                    • Postat în original de Kasa Vezi post
                      Vesti ceva, fetelor?
                      Nimic cei de ieri intrsti azi cei de pe 28 nimic
                      nici cb mu rsspunde

                      Comentariu


                      • Ella123
                        Ella123 comentat
                        Editarea unui comentariu
                        mie imi tot dau email ca ei au trimis banii de pe 19,eu pe 19 am primit doar mailul acela ca banii au fost virati,si imi spun ca banii dupa ce am primit mailul de acela vor intra intre 1-3 zile lucratoare ,deja suntem in 21 si nimic,asta pe cb ca soda au platit aseara ,cei drept cu intarzieri de cateva ore bune ,adica in loc sa intre pe zi au intrat spre dimineata dar au intrat,astia nimic

                      • Ella123
                        Ella123 comentat
                        Editarea unui comentariu
                        ti-au intrat banutii de pe cb?mie da,sper ca e totul ok si la voi

                    #2 Charm Studio - Banner

                    Adună

                    Lovense

                    Adună
                    Procesare...
                    X