Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Am.scos eu azi 4000 ron de la brd deci merge acum.depinde si.de atm.daca are bani da daca nu zice sa incerci o suma.de 2000 dolarul.la cursul.de azi 4 lei in cap daca e asa cum.spune colega imi vor returna o suma de bani peste 2 zile vedem

    Comentariu


    • Hei am si eu o intrebare. Voi declarati veniturile la ANAF ? De pe site.ul de cb nu prea scot poate 100$-200$ pe luna dar in ultimele 2 saptamani tot am primit prin Paypal. Ce ziceti sa fac? Multumesc si scuze ca am postat aici

      Comentariu


      • Aici se vorbeste de paxum deschide tu un topic nou anaf si posteaza acolo si ei vor fi bucurosi sa citeasca parerile voastre :)) si puneti clienti daca nu gaesti soluti sa.iti dea bani pe cb daca nu dai de nici o solutie stiu ca paypal.la.un.moment dat iti blocheaza contul cand vei primi o bucurie de la.un client care a furat bani si ti trimite asa ca nu e mare combinatie paypal la.fel.si western acelasi lucru se i tampla stai si te uiti si te.intrebi de ce nu iti mai intra bani :)) mai te ia si alti la intrebari apoi cand nu poti sa inchizi un cont bancar
        Ultima editare de jony111; 10.mai.2019, 14:39.

        Comentariu


        • Stiu foarte bn ca se vorbeste despre paxum si cu bani furati nu mi se poate intampla ptr ca primesc de la un singur membru . Dar in fn mc

          Comentariu


          • Tocmai am fost la bancomatul brd sa scot bani , limita era de 4000 lei , nu cere nici o conversie deci la 1000 dolari am pierdut 150-160 lei

            Comentariu


            • Eu am scos in data de 9 mai de la ATM BRD, 7000 lei, nu m-a intrebat de conversie, mi-a pus in asteptare o suma in dolari echivalenta cursului de 4 lei/$, iar decontarea a facut-o doua zile mai tarziu, la cursul de 4.11 lei/$. Mi se pare ca pierd cam mult la curs, avand in vedere ca cursul oficial era de 4.24 lei/$.

              Comentariu


              • Si.la.transfer eft tot cu suma aia ti-o da 4.1 lei dolarul asa ca e tot bine ce sa ne mai.plangem.si bancile.manaca comision fie ca e tranfer direct sau intermediar

                Comentariu


                • Deci,care bancă are un curs mai bun pt.$? Multumesc!

                  Comentariu


                  • Ma poate lamuri cineva va rog , daca asa e si la voi , dar eu cand am scos cu cardul Paxum de la ATM am avut un curs extrem de mic 3.9 -4 lei maxim dolarul . Am scos de la Raiffasen si Banca Romaneasca. Cand faceam Withdraw by EFT direct pe cardul meu BT , aveam un curs chiar bun la $ , undeva la 4.2 lei dolarul :(

                    Comentariu


                    • Brd da peste 4 lei ,de raffaisen sau mai plans.pe.aici ca la.dat cu 3.9 eu am.facut si eft cu raff si.mia dat la.cursul.de 4.15

                      Comentariu


                      • multumesc pt raspuns , o sa scot zilele astea de la BRD si chiar o sa scriu aici cu cat mi-a dat cursul.

                        Comentariu


                        • sa calculezi cursul folosind suma decontata la 2-3 zile dupa extragere, nu suma ce ti-o blocheaza initial.

                          Comentariu


                          • a incercat cineva sa adauge cardul paxum in aplicatia Curve? (imaginecurve.com , sa nu va ganditi la altceva)

                            Comentariu


                            • Eu scot de la BCR “fara conversie” cu aproape 41.00 pe loc.

                              Comentariu


                              • Buna.tot nu sa rezolvat nimic cu cardurile paxum temporare? Am vorbit cu cei de la paxum si mi-au spus că pot plăti cu cardul online dar nu pot scoate de pe el,am verificat si nici nu pot adauga bani pe el..este practic blocat
                                unde pot folosi bănuiți de pe el?merge sa plătesc la magazine normale?la benzinărie?etc..am ceva nani pe el si vreau sa ii scot de acolo cumva este o sumă maricica.multumesc frumos .

                                Comentariu

                                #2 Charm Studio - Banner

                                Adună

                                Lovense

                                Adună
                                Procesare...
                                X