Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • la mine merge foarte bine pe browser siteul , nu e nici o eroare . poate voi nu folositi linkul care trebuie .

    https://secure.paxum.com

    Comentariu


    • Merge sa te conectezi pe cont dar nu vezi la tranfer between acconts cardul e o problema a paxumului ca de altfel ar fi facut un comunicat public pe pagina lor de twiter zic eu si problema nu cred ca se rezolva in weekend mai dureaza , daca nu merge pe cardurile temporare nici pe celele permanente nu vor merge e ceva de la ei, acum nu are cine sa confirme dar cum le vor intra bani pe paxum cum vor aparea si alti alarmati cu posturi noi in topic

      Comentariu


      • Mie imi apar ambele carduri..si cel temporar s cel nou SEPA.

        Comentariu


        • buna..au facut anunt pe facebook..sincer nu cred ca se va mai remedia

          Comentariu


          • Dupa un an, mi a ajuns cardul.Alaltaieri.Ar fi culmea sa se renunte la el acum :))) Dar din cate citesc cele permanente nu ar fi emise de trucash, desi mesajul dupa facebook suna putin asa...a incheiere.Poate dramatizam noi

            Comentariu


            • Sincer..in viata mea n am vazut vreo banca care sa aiba atatea probleme s atat de dese in privinta cardurior..dupa ce au trimis cardu ala in 10 ani acum mai stam s dupa curu lor ..probleme s numai probleme.

              Comentariu


              • Adica am asteptat cardu ala juma d an..s dupa 3 luni d folosinta il inchid astia sau cum..

                Comentariu


                • Da am vazut transferurile catre cardul temporar sunt temporar suspendate dar cardul il poti folosi daca ai bani pe el, insa nu de stie pt cata vreme va tine aceasta problema ei spun ca imediat ce au mai multe informati de la oficiali companiei trucash ne vor raspunde intre timp ne sfatuieste sa folosim metodele alternative de retragere cont bancar etf sau card mastercard vad ca pe visa inca nu se poate, din ce citesc vad ca este o problema si cu cardurile paypal nici pe ele nu se pot retrage ce imi da de gandit ca problema va persita ceva timp , iar de comandat noul card permanent nu se poate inca nu este avaible pt mine sa vedem ce au de spus cei care au cardurile.permanente daca vor outea efectua transferuri cand le vor intra bani stresul incepe din nou exact in aceiasi perioada a anului trecut in perioada 11 aprile parca first choice bank dadea faliment lasand o multime.de.oameni cu ochii in soare , ma gandesc cu groaza la ce poate urma de regula soon as posible la ei dureaza cel putin 3 saptamani

                  Comentariu


                  • Postat în original de jony111 Vezi post
                    Da am vazut transferurile catre cardul temporar sunt temporar suspendate dar cardul il poti folosi daca ai bani pe el, insa nu de stie pt cata vreme va tine aceasta problema ei spun ca imediat ce au mai multe informati de la oficiali companiei trucash ne vor raspunde intre timp ne sfatuieste sa folosim metodele alternative de retragere cont bancar etf sau card mastercard vad ca pe visa inca nu se poate, din ce citesc vad ca este o problema si cu cardurile paypal nici pe ele nu se pot retrage ce imi da de gandit ca problema va persita ceva timp , iar de comandat noul card permanent nu se poate inca nu este avaible pt mine sa vedem ce au de spus cei care au cardurile.permanente daca vor outea efectua transferuri cand le vor intra bani stresul incepe din nou exact in aceiasi perioada a anului trecut in perioada 11 aprile parca first choice bank dadea faliment lasand o multime.de.oameni cu ochii in soare , ma gandesc cu groaza la ce poate urma de regula soon as posible la ei dureaza cel putin 3 saptamani
                    sincer...cred ca se repeta povestea...eu i am dat email lui Octav..daca se remediaza si ce se intampla cu noul card care apare shipped din ianuarie...mi-a raspuns doar ca mi se va trimite un card nou gratis..

                    Comentariu


                    • adica sa inteleg ca nu se pot tranfera bani doar catre cardul temporar.. Cel SEPA nu are probleme ? Eu nu am bani in cont sa transfer pe card ca sa verific..dar mie imi apar ambele carduri in lista..mai sunt unii care se plang ca nu le apar cardurile in lista d selectie..

                      Comentariu


                      • La asta ma stept si eu cardul temporar era numit si gandit pt a.fi temporar asa ca nu are.rost sa ne mai gandim ca situatia va fi remediata vom.astepta un alt card inca 3 -4 luni in functie de cum.se misca emiterea celorlalte carduri, politica frumoasa a vorbelor de a te tine legat de o speranta nu mai functioneaza reactiile celor.de.pe facebook sunt evidente sa desteptat lumea nu mai poate fi prostita ori fac ceva ori ne reorientăm catre alt procesor de plata

                        Comentariu


                        • Alexa bubu si mie.imi apare cardul temporar il.pot folosi sa scot bani de pe el doar ata ca in cazul firstchoice bank insa nu cred ca se va mai remedia ceva cu aceste carduri temporare politic ca imagine la fel sa actionat si anu trecut asta pt a nu baga panica in randul clientilor si da cardurule.nu apar in lista de selectie despre asta sa vorbit pana acum e doar o chestiune de timp pana o sa realizeze si alti aceasi problema.uitativa deja la cardurile paypal aceasi problema
                          Ultima editare de jony111; 28.apr.2019, 17:11.

                          Comentariu


                          • eu de aseara de cand am vazut postarea mi-am dat seama ca nu se va remedia..ca sa nu ne mai stresam ca anul trecut cred ca trebuie sa gasim alta varianta..halal Paste am avut:)))

                            Comentariu


                            • Jony111 deci problema este doar pentru cardurile temporare?numai inteleg nimic. Eu am cardul permanent il folosesc de cateva luni 3 4 maxim..sper sa nu fie vorba s despre cardul cel nou permanent SEPA

                              Comentariu


                              • Cardurile permanente nu sunt emise de trucash deci nu vad dc ar fi o problema la cele permanente..

                                Comentariu

                                #2 Charm Studio - Banner

                                Adună

                                Lovense

                                Adună
                                Procesare...
                                X