Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Postat în original de Alexabubu Vezi post
    Eu chiar numai inteleg. Nu merg transferurile pe Raiffeisen pentru toti clientii sau doar cele din adult sunt afectate?! Mi au scos peri albi.. Asa banca sa i se rupa d clienti n am vazut.. Jalnici
    Ai spus chiar tu ca te-ai uitat pe facebook si ai vazut ca se plang si oameni care nu fac parte din domeniul adult. Prin urmare, este clar o problema generala.

Prin Eft sau Sepa cum se numeste acum, merge Raiffeissen, Eu sincer nici nu ma mai complic cu external, avand in vedere ca in general vad banii a doua zi pe raiff.

Comentariu

• Deci, merge EFT p raiffeisen? Am crezut ca nu merge.. Atunci transfer prin EFT s gata.. Multumesc!

Comentariu

• Pentru cei care folositi raiffeisen.. Merge EFT. Am transferat banii ieri si azi dimineata i am primit.

Comentariu

• V-au intrat bani dupa stripchat? De obicei intrau intre 9-13 , azi..

Comentariu

• Sunt singura careia ii apare -44.95 in contul Paxum? Banuiesc ca e anual fee card, voua vi s a retras suma anuala pana acum? Ce nu inteleg de ce o sa fie retrasa obligatoriu din cont si nu de pe card. Spre exemplu poate eu imi doresc sa folosesc doar external card, de ce trebuie sa platesc obligatoriu UnionPay
          Ultima editare de Ann; 23.nov.2022, 13:16.
          PE SCURT.Universul rasplateste efortul, nu scuzele

Comentariu

• Intheshadow
            Intheshadow comentat
            Editarea unui comentariu
            Platesti pt cardul Union pt ca l ai activat anul trecut si s a implinit un an de cand l ai activat,fie ca il folosesti sau nu ei iti incaseaza plata pt el anuala

• lulu
            lulu comentat
            Editarea unui comentariu
            Si la mine apare -44.95.Cred ca este lucru general la toti care au cardul union pay

• CristinaNatalia
            CristinaNatalia comentat
            Editarea unui comentariu
            Salutare.Ceva ce mi se pare aberant,mie mi s-a retras taxa anuala si pe 22 luna trecuta si pe 1 luna aceasta.cate 44.95 de fiecare data.Acum un an,am intrebat eu la asistență daca este taxa anuala si ei mi-au spus ca este doar pentru activare card,nu ca este anuala.Inteleg daca s-au razgandit.dar sa ia taxa de 2 ori in 10 zile este aberant.am dat din nou mesaj la asistență, astept raspuns.A mai pațit cineva așa?

• stie cineva va rog in cat timp intra banii pe raiffeisen prin eft (sepa)?am facut ieri seara transferul si inca nu au intrat.

Comentariu

• mersi mult pentru raspuns intheshadow si alexabubu
          Ultima editare de ana86; 24.nov.2022, 16:52.

Comentariu

• nu au intrat banii cu eft paxum pe raiffeisen nici acum,am facut transferul miercuri la 6 seara.paxum imi spune ca data limita e marti,asa ceva..

Comentariu

• Intheshadow
            Intheshadow comentat
            Editarea unui comentariu
            Eu ti am scris ieri ca iti pot intra ieri dupa masa sau astazi,normal sunt 5 zile lucratoare,daca nici azi nu ti intra banii,iti vor intra luni

• multumesc pentru raspuns in theshadow,i am returnat iar in contul paxum si o sa folosesc cardul union,cat mai e valabil si asta.un weekend frumos va doresc

Comentariu

• Intheshadow
            Intheshadow comentat
            Editarea unui comentariu
            Cel mai bn,pt ca prin eft dureaza…sunt niste incapabili oricum…weekend placut si tie

• Aster
            Aster comentat
            Editarea unui comentariu
            Cum ai returnat banii înapoi în paxum odată ce ai făcut transferul prin eft? Mi-e greu sa cred ca este posibil.

• ana86
            ana86 comentat
            Editarea unui comentariu
            Aster,i am sunat pe paxum sa i returneze iar in cont,daca dureaza asa mult eft si mi-au spus ca data limita e marti.chiar dupa 5 zile doar probabil vroiau sa faca transferul .sonya de la paxum ajuta mereu ,restul nu vor sa faca nimic si daca le scrii iti inchid ticketul inainte sa scrii care problema )))doamne fereste de asa support pe toata lumea
            Ultima editare de ana86; 26.nov.2022, 14:25.

• A primit cineva MFC early payment- Paxum, azi?
          Later edit: I am primit azi dimineata (sambata) dar nu mi e clar la ce ora pt ca nu mai primesc mail Paxum. Asta inainte de a primi mail inapoi de la MFC cum ca ei nu proceseaza vineri platile si ca voi primi payment ul luni (de parca nu ar avea in regulament platile de luni-miercuri-vineri obligatorii) Nu mi aduc aminte sa fi apelat vreodata la support ul MFC si sa ma fi ajutat vreodata. Oamenii aia sunt acolo efectiv degeaba. Am lasat update in caz de vor intarzia si alta data platile altor persoane
          Ultima editare de Ann; 26.nov.2022, 10:48.
          PE SCURT.Universul rasplateste efortul, nu scuzele

Comentariu

• Intheshadow
            Intheshadow comentat
            Editarea unui comentariu
            Nu proceseaza platile poate din aceasta vineri ot ca a fost ziua recunostintei la ei joi pe 24 si astia de la accounting nu lucreaza pana luni

• Ann
            Ann comentat
            Editarea unui comentariu
            MFC nu tine cont de sarbatori, nu a tinut niciodata, nici macar de Craciun. Si daca ar fi fost asa, ar fi exprimat asta. Atat timp cat Chaturbate a facut plata in aceeasi zi se pare ca SE POATE si asta cu “cei de la accounting nu lucreaza pana luni”, hai sa vorbim pe fapte nu pe presupuneri, ca toate siteurile platesc zilele astea, doar nu crezi ca se amana toate platile pe 3 zile.

• Intheshadow
            Intheshadow comentat
            Editarea unui comentariu
            Streamray nu a facut plata o va face luni pt ca nu lucreaza

• Buna! Va rog sa ma ajutati cu un sfat! Am inceput ca model pe Chaturbate de o luna si ceva si am ales ca metoda de plata Paxum, am facut retragerea de mai bine de 3 saptamani si inca nu imi apare nimic in contul pe contul de Paxum. Tinand cont ca inca nu mi-a ajuns cardul credeti ca poate fi problema de aici? De asemenea credeti ca cea mai bun ametoda de retragere a banilor este cea de pe Paxum? Cand imi vor intra in cont as vrea sa ii transfer pe Revolut, dar imi este teama de problemele legale. Voi cum procedati sa scoateti banii? Si cam in cat timp va intra banii de obicei? Va multumesc anticipat pentru raspuns si ma scuzati, va rog pentru atatea intrebari!

Comentariu

• Buna, ati primit daily payout-ul de ieri pentru astazi? nu am primit nici mail de la cb ca ar fi fost trimis si normal intrau pana acum. Vreau doar sa stiu daca e doar la mine problema sau e general. Multumec

Comentariu

• Postat în original de Nadia.Nad Vezi post
              Buna, ati primit daily payout-ul de ieri pentru astazi? nu am primit nici mail de la cb ca ar fi fost trimis si normal intrau pana acum. Vreau doar sa stiu daca e doar la mine problema sau e general. Multumec
              Nici mie nu mi au intrat

Comentariu

• Da de multe ori..și mie mi au intrat aseara

Comentariu

• Buna, ii mai apare cuiva daily de pe cb inca in pending? L-am cerut ieri pe la 8 seara si inca imi apare "being processed for next payout".

Comentariu

#2 Charm Studio - Banner

Adună

Lovense

Adună
              Procesare...
              X