Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • adynis01 Nu am nici o problema GRAVA pentru ca pot transfera catre unionPay, este vorba fix de faptul ca nu primim un raspuns sincer de la Paxum. Nu stii cumva, ai intrebat si banca de care apartin eu si ti au raspuns la fel? Efectiv tu citesti comentariile, pot sa pariez ca nu ai Monese sau Revolut doar te trezesti raspunzand DESI si tu esti cu un picior in groapa pentru ca o singura banca din Romania mai accepta transferurile unde te poti trezi peste noapte ca nu o sa mai mearga. Sunteti unii efectiv DEGEABA

    Comentariu


    • Postat în original de adynis01
      Ann .Te inseli. Sunt doua banci in Romania care accepta paxum. Nu ma intereseaza ce card ai tu. Am postat comentarii civilizate care sa vina in ajutorul celor care sunt interesati. Cred ca nu e si cazul tau
      Ce comentarii civilizate ai postat tu ma baiatule. “Nu mai merge Monese si Revolut, mi au spus mie” Cum ti au spus? De ieri nu mai acceptam Paxum? Ambele odata? Si au cerut scuze macar? Am incheiat orice fel de discutie, din cauza astora ca tine au plecat multe persoane de pe acest forum, si chiar aveau dreptate. In felul asta sincer chiar nu ai cu cine.

      Comentariu


      • Postat în original de Alexabubu Vezi post

        buna! Pana la urma a mers transferul p card extern raiffeisen?
        da pe raiffaisen merge!

        Comentariu



        • Eu transfer din Paxum prin EFT si merge fara probleme e comision doar 2,5$ indiferent de suma , nu inteleg de ce va chinuiti voi cu card extern cand e acelasi lucru tot de pe card ul atasat contului bancar ii scoti si banii intra in 24h maxim .

          Comentariu


          • Merge si revolut intre timp....

            Comentariu


            • si monese merge

              Comentariu


              • Bine ca si au revenit toate. “Bine ca nu a fost de la ei”. Cred ca a fost de la mama, daca de la Paxum nu a fost.

                Comentariu


                • Postat în original de Ann Vezi post
                  Bine ca si au revenit toate. “Bine ca nu a fost de la ei”. Cred ca a fost de la mama, daca de la Paxum nu a fost.
                  niciodata ei nu recunosc ca merg tranzactiile pe monese si revolut si nu inteleg acest lucru

                  Comentariu


                  • Postat în original de Sophie011188 Vezi post
                    Merge si revolut intre timp....
                    Card visa sau mastercard? Stiam ca mastercard doar, visa nu mai vor.

                    Comentariu


                    • Sophie011188
                      Sophie011188 comentat
                      Editarea unui comentariu
                      Da, doar mastercard

                  • Buna, ati primit banutii de pe Chaturbate pe sesiunea trecuta ?

                    Comentariu


                    • Intheshadow
                      Intheshadow comentat
                      Editarea unui comentariu
                      Inca nu,cred ca la noapte ii trimit ca a fost weekend

                    • Baby
                      Baby comentat
                      Editarea unui comentariu
                      Mulțumesc pt răspuns, ma gândeam ca este la mine o problemă

                  • Sigur la noapte ii primim!

                    Comentariu


                    • Super, ma bucur nu este o problemă cu contul meu . Ca multumesc pt răspuns

                      Comentariu


                      • Intheshadow
                        Intheshadow comentat
                        Editarea unui comentariu
                        Cu drag,nu este nici o prb stai lin

                    • Buna ,ŕ dat cuiva eroare 504 încercând sa se logheze pe contul paxum?multumesc

                      Comentariu


                      • Cata
                        Cata comentat
                        Editarea unui comentariu
                        Buna. Da, am patit ieri. Am incercat de pe telefon si nu a mers, dupa am intrat de pe calculator si a fost ok. Acum merge sa intru si de pe telefon. Am patit aseara in jurul orei 19.00.
                        A fost o mica eroare, am mai patit si in anii trecuti, nu te ingrijora. O zi buna.

                    • Postat în original de Deedeea Vezi post
                      Buna ,ŕ dat cuiva eroare 504 încercând sa se logheze pe contul paxum?multumesc
                      dai click pe pagina oriunde si intri !am patit si eu dar a mers.

                      Comentariu


                      • Ce se intampla cu cardul u nion? Nu mai este acceptat la nici un atm alpha.Mesajul primit este "not avaible operation with this card"

                        Comentariu


                        • Skyler
                          Skyler comentat
                          Editarea unui comentariu
                          Încearcă la orice bancomat Euronet

                      #2 Charm Studio - Banner

                      Adună

                      Lovense

                      Adună
                      Procesare...
                      X