Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Postat în original de adynis01
    Revolut si monese nu mai accepta deocamdata paxum. In rest merg toate transferurile
    Care “toate transferurile” cand o singura banca din Romania iti accepta transferurile? Cred ca m am facut foarte clara cand am explicat ca eu nu folosesc nici Monese nici Revolut ci un alt card? Nu iti este clar ca Paxum refuza transferul catre bancile care nu au sediul in Romania si totusi nu recunoaste, ai nevoie de o schita? Daca tu mai ai o singura solutie si aia iti merge stai linistit, nu? Te ai trezit si tu sa dai o concluzie fara rost atat timp cat observi ca sunt oameni care poate depind de transferurile pe cardurile externe cu sediul in alta tara.
    PE SCURT.Universul rasplateste efortul, nu scuzele

Comentariu

• Sophie011188
      Membru junior
      Sophie011188 stii cumva, primul transfer din Chaturbate catre CosmoPayment tot o saptamana dureaza, iti amintesti, sau s a mai reglat pe parcurs? Cred ca asta o sa fac si eu pentru ca am nevoie sa platesc cu cardul peste tot si mereu ma lovesc de aceeasi problema, sa nu mai spunem de cumparaturi online, plati facturi and so on. Multumesc, i am lasat mail desi nu ma astept la nici un raspuns sincer sau satisfacator din partea lui, revin cu update.

Comentariu

• Ann,iti trimit mesaj privat

Comentariu

• adynis01 Nu am nici o problema GRAVA pentru ca pot transfera catre unionPay, este vorba fix de faptul ca nu primim un raspuns sincer de la Paxum. Nu stii cumva, ai intrebat si banca de care apartin eu si ti au raspuns la fel? Efectiv tu citesti comentariile, pot sa pariez ca nu ai Monese sau Revolut doar te trezesti raspunzand DESI si tu esti cu un picior in groapa pentru ca o singura banca din Romania mai accepta transferurile unde te poti trezi peste noapte ca nu o sa mai mearga. Sunteti unii efectiv DEGEABA

Comentariu

• Postat în original de adynis01
          Ann .Te inseli. Sunt doua banci in Romania care accepta paxum. Nu ma intereseaza ce card ai tu. Am postat comentarii civilizate care sa vina in ajutorul celor care sunt interesati. Cred ca nu e si cazul tau
          Ce comentarii civilizate ai postat tu ma baiatule. “Nu mai merge Monese si Revolut, mi au spus mie” Cum ti au spus? De ieri nu mai acceptam Paxum? Ambele odata? Si au cerut scuze macar? Am incheiat orice fel de discutie, din cauza astora ca tine au plecat multe persoane de pe acest forum, si chiar aveau dreptate. In felul asta sincer chiar nu ai cu cine.

Comentariu

• Postat în original de Alexabubu Vezi post

buna! Pana la urma a mers transferul p card extern raiffeisen?
            da pe raiffaisen merge!

Comentariu

• Eu transfer din Paxum prin EFT si merge fara probleme e comision doar 2,5$ indiferent de suma , nu inteleg de ce va chinuiti voi cu card extern cand e acelasi lucru tot de pe card ul atasat contului bancar ii scoti si banii intra in 24h maxim .

Comentariu

• Merge si revolut intre timp....

Comentariu

• si monese merge

Comentariu

• Bine ca si au revenit toate. “Bine ca nu a fost de la ei”. Cred ca a fost de la mama, daca de la Paxum nu a fost.

Comentariu

• Postat în original de Ann Vezi post
                      Bine ca si au revenit toate. “Bine ca nu a fost de la ei”. Cred ca a fost de la mama, daca de la Paxum nu a fost.
                      niciodata ei nu recunosc ca merg tranzactiile pe monese si revolut si nu inteleg acest lucru

Comentariu

• Postat în original de Sophie011188 Vezi post
                        Merge si revolut intre timp....
                        Card visa sau mastercard? Stiam ca mastercard doar, visa nu mai vor.

Comentariu

• Buna, ati primit banutii de pe Chaturbate pe sesiunea trecuta ?

Comentariu

• Sigur la noapte ii primim!

Comentariu

• Super, ma bucur nu este o problemă cu contul meu . Ca multumesc pt răspuns

Comentariu

#2 Charm Studio - Banner

Adună

Lovense

Adună
                        Procesare...
                        X