Glorya Agency

#2 Charm Studio - Banner

Adună
Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Postat în original de Claudia marcu Vezi post
    Revin și eu cu o întrebare...A putut transfera astăzi cineva azi bani din contul paxum pe cardul Monese?Mones?Doar daca a putut face transfer astăzi,pentru că a încercat o colega și i au fost trimiși bani înapoi în contul paxum
    Exact același lucru mi s-a întâmplat și mie astăzi, în urma unor multiple și consecutive încercări de a face transfer Paxum - Monese: mi s-au întors banii înapoi în Paxum de fiecare dată. Acum, ori Paxum își continuă lungul șir de erori, ori Monese nu mai acceptă transfer din Paxum. Eu o să mai încerc să transfer zilele următoare (vreau banii neapărat pe Monese), dar dacă nu vrea nicicum, atunci voi încerca pe Revolut. Din câte am citit în alte surse, cică transferul Paxum - Revolut ar funcționa. Poate ar trebui vorbit și cu suporții celor două companii, dar să văd ce dispoziție am pentru asta. Cât despre prietena ta, ea a mai încercat? Dacă da, care a fost rezultatul?

Comentariu

• lulu
      lulu comentat
      Editarea unui comentariu
      Buna . eu transferam inainte paxum-monese . Insa in terms si conditions la ei apare ca nu accepta plati venite din adult content . Stiu ca transferul din paxum cumva nu arata ca este vb de adult content insa poate de aceea nu se mai poate . stiu ca este cu risc paxum-monese. sper sa iti fie de folos informatia

• Mery24
      Mery24 comentat
      Editarea unui comentariu
      Mulțumesc pentru răspuns, lulu! Știam că Monese nu este adult friendly, nici Revolut nu este, și nici Wise. Am reușit cu succes să fac transfer Paxum - Monese acum jumătate de oră, nu mi s-au mai întors banii în Paxum. Problema a fost la Paxum, ca de obicei. Voi renunța la Paxum că m-am săturat de problemele lor. Toate bune! :)

• buna fetelor ,voi ati primit bani 16 mai 31 de pe ct?

Comentariu

• Nu au intrat banii de pe chaturbate

Comentariu

• Inca nu,aveti rabdare ca ii incasati pe Paxum la noapte sau luni!

Comentariu

• La mine nu era o intrebare, era doar un răspuns, dar între timp chiar au intrat keep calm

Comentariu

• Mai este careva caruia nu ii merge chatul in paxum , sa vb cu suportul ? Am trimis ticket ...dar dureaza o vesnicie sa raspunda cineva ... Voiam un update la transferurile EFT daca s-a rezolvat ceva . Mersi !

Comentariu

• Buna! Scriu ca sa va atentionez in legatura cu o situatie destul de nasoala. Vineri seara am fost sa scot bani cu cardul unionpay de la bancomat Alpha bank si cand sa ii primesc, dupa ce mi i a numarat s a restartat bancomatul si nu mi au mai dat nici un ban si nici pe card sau in cont nu mai apar. Am luat legatura cu alpha si mi a spus sa iau legatura cu banca emitenta respectiv cu paxum care nici pana acum nu mi a dat vreun raspuns.. Aveti mare grija cu chinezariile astea de carduri ale lor si cu bancomatele.. De acum inainte o sa filmez orice tranzactie pe care o fac la bancomatele astea de 2 lei. Nu e normal asa ceva

Comentariu

• Si mie mi s a mai intamplat uneori, rar dar decateva ori a numarat bani mi a dat cardul si bani numai dar i a bagat inapoi in cont!!

Comentariu

• Postat în original de Amysweet Vezi post
                Si mie mi s a mai intamplat uneori, rar dar decateva ori a numarat bani mi a dat cardul si bani numai dar i a bagat inapoi in cont!!
                In cat timp? De vineri nu am nici un update si chiar era o suma mare

Comentariu

• Your $382.20 Paxum payment for your account was rejected.

Please let us know if you would like us to reissue the payment to the same information.

De ce am primit acest raspuns ? Problema este de la Paxum ??

Comentariu

• Buna,nu știu ce să întâmpla cu paxum,mfc mina trimis bani am văzut transferul dat pe paxum nu mi au intrat banii?
                    aveți idee de ce?
                    A primit cineva bani azi de la mfc???

Comentariu

• Tocmai ce am vbt cu Octav și am întrebăt de ce nu mi ai intrat banii in contul paxum...
                      el îmi spune că site ul nu mi a trimis banii,ceea ce este total eronat eu pe mfc pot vedea faptul că tranzacția a fost făcută.
                      Acum 20 min am decis sa discut cu suportul de la mfc sa întreb încă o dată și să verifice pentru mine. Mi a spus clar că banii au fost trimiși din decursul zilei mai exact ora 16:00 dar eu nu i am primit în contul paxum nici acum ..
                      Tocmai ce i am dat mail lui Octav cu ceea ce mi a transmis suportul și aștept să văd ce zice

Comentariu

• Asteptati nu va mai panicati, paxum mai are si el probleme uneori dar in 24-48h s au rezolvat…

Comentariu

• Buna,a primit cineva ieri early payment de la MFC???
                          daca da va rog sa lăsați un mesaj,eu nu am primit nimic până acum și nici nu cred că mai primesc

Comentariu

• Bună ziua, am făcut marți un transfer prin eft, astăzi este sâmbăta și niciun ban în cont. Am vorbit ieri toată ziua cu suport ul și mi a spus ca au transmis bani către furnizorul și el trebuie sa l accepte. Dar în aplicație scrie validat. Mai are cineva problema aceasta? Mulțumesc

Comentariu

Lovense

Adună
                          Procesare...
                          X