Glorya Agency

#2 Charm Studio - Banner

Adună
Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Mă refer la aplicația de pe telefon,nu la calculator.
    am înțeles că pe laptop sau PC funcționează dar pe tel nu merge,tot am incercat dar nu se deschide

Comentariu

• A solicitat careva early payment pentru azi de pe mfc? Nici pana acum nu au trimis banii.. Problema cu paxum nu e..sper! De cate ori cer early payment, pana in ora 2 maxim sunt trimisi..azi nu stiu dc dureaza atat.

Comentariu

• Nici eu n-am primit nimic.S-a intamplat de cateva ori sa Nu imi trimita early payment deloc in ziua cu pricina.Fara nicio legatura cu Paxum,asta s-a intamplat si cu alte metode de plata

Comentariu

• Alexabubu
        Alexabubu
        Membru senior
        Alexabubu comentat
        Editarea unui comentariu
        Le am dat email celor d la mfc. Au zis ca banii vor fi trimisi in cursul zilei d azi.. Foarte ciudat..de 10 ani de cand lucrez cu ei e prima oara cand intarzie asa mult cu plata.

• Buna,nici eu nu am primit erly payment de la mfc ..
      le am dat mesaj și mi au zis că vor trimite bani in cursul zilei de azi.
      Că o informație generala,nu este prima dată când nu se trimit bani la erly payment mfc,am pățit o de câteva ori,sunt zile in care chiar nu trimit erly payment.Nu înțeleg de ce dar asta e ...
      Nu ai de ce să îți faci griji,este o chestie normala mi s a intmplat de ft multe ori.Cu siguranță bani vor fi trimiși pe data de 1,nu vavfaceti griji,nu are treabă paxum cu erly payment.In contul mfc puteți verifica că nu s au trimis bani pe ziua de azi....
      Revin și eu cu o întrebare...A putut transfera astăzi cineva azi bani din contul paxum pe cardul Monese?Mones?Doar daca a putut face transfer astăzi,pentru că a încercat o colega și i au fost trimiși bani înapoi în contul paxum

Comentariu

• Buna,revin cu update ...Am primit banii de la mfc aseară în jurul orelor 2 am.(mă refer la early payment)

Comentariu

• Si mie mi au intrat banii..mersi Claudia!

Comentariu

• Buna ziua. Știu ca poate nu este topicul perfect dar tot despre Paxum este și întrebarea mea. Nu reușesc sa fac un extras de cont. Am încercat cum spun ei dar mie nu îmi arată efectiv tranzacțiile, nu pot sa descarc nimic. M-a poate ajuta cineva care a făcut asta deja? Cunosc pașii care ar trebuii făcut dar poate greșesc undeva. Va multumesc

Comentariu

• lulu
              lulu comentat
              Editarea unui comentariu
              buna . intri in cont ---> paxum account --> si acolo ar trebui sa vezi toate tranzactiile ... poate nu te lasa sa print direct .. incearca sa faci un print screen si sa salvezi ca file si apoi sa il printezi ...

• Buna tuturor . Ca tot s-a discutat despre asta . am incercat sa scot de la alpha bank 4500 intr-o singura tranzactie si nu a mers . Deci 4000 ron este max permis /tranzactie . o zi buna tuturor

Comentariu

• Mie la alpha cu 4.5 mi.a dat dolarul

Comentariu

• Multumesc pt raspuns...

:) .E bine 4, 5

Comentariu

• Hello. Îmi poate spune cineva dacă cardul Monese în care trimiți banii din paxum trebuie sa fie exclusiv în dolari? Sau se poate și cel în lei? Mulțumesc!

Comentariu

• Postat în original de MiaJohns Vezi post
                  Hello. Îmi poate spune cineva dacă cardul Monese în care trimiți banii din paxum trebuie sa fie exclusiv în dolari? Sau se poate și cel în lei? Mulțumesc!
                  nu conteaza se face conversia!! Si cand trimiti pe el si cand scoti sau platesti online ..pos

Comentariu

• Buna tuturor .
                    aveti si voi aceeasi erroare cand vrei sa va logati pe alicatia paxum pe tel ? imi apare Error Invalid status code-from session . retry . De la pc m-am putut loga fara probleme .Vreau sa stiu daca problema este generala sau numai la mine . Multumesc frumos

Comentariu

• Buna,a primit cineva early payment de la mfc in seara asta?
                    mulțumesc

Comentariu

• buna ziua, stiu ca nu are treaba cu paxum acest subiect, l-am postat in alta parte si nu am primit un raspuns si sper ca aici voi primi fiind cel mai accesat subiect
                      Imi poate spune cineva daca pe chaturbate mai poti face si dupa 2-3 zile de munca plata chiar daca nu e sfarsit de perioad? Stiu ca in urma cu cativa ani era optiunea asta..

Comentariu

Lovense

Adună
                    Procesare...
                    X