Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Postat în original de thinkpositive Vezi post
    Buna!! Am facut mai devreme un transfer de pe Paxum pe card Revolut si voiam sa stiu cat dureaza pana intra banii, este prima data cand fac transfer asa si nu stiu exact cum e treaba, am citit undeva pe aici ca banii intra instant sau in 10 minute dar la mine nu a fost asa. Daca imi poate da cineva cateva detalii va rog Multumesc!
    merge o asemenea tranzactie?ca suportul paxum a zis ca nu este posibil?
    ti au intrat banii pe card?

Comentariu

• Postat în original de Ann Vezi post
    Incredibil cum am fost printre primii de pe forum care dupa indelungi cercetari am vorbit de withdraw la Alpha Bank, dar binenteles ca a avut cineva grija sa fim siguri ca nu merge acolo si toti am luat o de buna. Dupa extrem de mult comision pierdut retras de bancomatele UnionPay, am mers si eu astazi sa scot de la Alpha bank, comision efectiv insesizabil (excluzant cei 2$) Nu stiu cat se presupune ca ar fi comisionul de retragere, ca eu tot pe plus sunt.
    Bună, mie după ce introduc cardul și pinul îmi apare un tabel și nu știu ce sa selectez de teama sa nu blochez cardul union pay în atm la Alpha, puteți sa ma ajutați și pe mn va rog ce ar trebui sa selectez în continuare?mulțumesc mult

Comentariu

• Limita alphabank de la 4000ron per tranzactie la 2000ron

Comentariu

• Si eu am.scos 4000 lei pe tranzactie aseara! Data viitoare tastez 5000 lei,poate merge!

Comentariu

• buna tuturor ,am si eu o intrebare sunt noua aici pe form..am primit cardu de la paxum dar cand vreau sa-l activez imi scrie asta ,accont was been limited .ce ar trebuii sa fac? multumesc frumos

Comentariu

• Voua in cat timp v-a ajuns cardul Unionpay?

Comentariu

• Mie in 4 sapt

Comentariu

• Buna tuturor . mi-a trimis cineva un mesaj si nu am idee cum sa il citesc . cand dau click sa intru pe ''mesaj'' apare asa URL pagina incorect. Daca asta este o eroare si pagina ar trebui sa existe, te rog contactează administratorul sistemului si spune-i cum ai primit acest mesaj.

Comentariu

• jony111
          jony111 comentat
          Editarea unui comentariu
          Asta se întâmplă când primești un link scris gresit încearcă sa accesezi domeniul din link exemplu google.com fără ce urmează după com/hshdhh.jpg

• Stie cineva cum as putea retrage USD din Paxum fara sa-i convertesc in EUR sau RON ? Deoarece am nevoie de USD.
        multumesc !

Comentariu

• De asemenea: a reusit cineva sa plateasca in Romania cu cardul UnionPay ? Am incercat la Carefour (si introdus, si contacless si prin Swipe), apoi eMag... nimic .

Comentariu

• Postat în original de BiBiCeL Vezi post
            Stie cineva cum as putea retrage USD din Paxum fara sa-i convertesc in EUR sau RON ? Deoarece am nevoie de USD.
            multumesc !
            Poti incerca sa ii transferi din contul tau paxum intr un cont bancar (indiferent ce valuta ai nevoie) si sa nu mai folosesti unionpay , ai comison mai mic si nu iti mai bati capul cu retragerea de la x bancomat .spor

Comentariu

• Sarbatori pascale frumoase tuturor !

Comentariu

• Postat în original de lulu Vezi post
                Sarbatori pascale frumoase tuturor !
                Happy easter guys!!
                PE SCURT.Universul rasplateste efortul, nu scuzele

Comentariu

• Paste Fericit tuturor sa aveti impliniri bucurii si pace sufleteasca sa fiti mai buni!

Comentariu

• Buna, puteți intra pe aplicația paxum?
                    eu nu o pot deschide,aveți idee de ce?
                    La voi funcționează?

Comentariu

#2 Charm Studio - Banner

Adună

Lovense

Adună
                  Procesare...
                  X