Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Buna tuturor..

    Am revenit cu update
    Azi am fost la atm alpha bank si am ales ''alta suma'' si mi-a permis sa scot 2000 ron pe o singura tranzactie .Insa nu mi-a aparut nimic referitor la comisionul acela de 18.6 ron cum aparea la idea bank si euronet atm .

    O zi buna tuturor

    Comentariu


    • Annna19
      Annna19 comentat
      Editarea unui comentariu
      Super, asa a fost si la mine, nimic de aia 18.6 lei...

    • lulu
      lulu comentat
      Editarea unui comentariu
      am vazut ca pe ecranul atm ului la inceput este o lista de comisione pr diferite carduri insa nu am vazut nimic referitor la union pay card ...Nici nu mai conteaza sa vad notificarea aia dc ma lasa sa scot cate 2000 ron /tranzactie

    • matzarebela
      matzarebela comentat
      Editarea unui comentariu
      am scos si eu de la alphabank astazi, nu a aparut nimic de comision si la 2000 ron mi-au luat 461,13$(curs aprox 4.33) vedem daca se actualizeaza in cateva zile:)

  • Incercati sa scoateti 4000 lei dintr.o tranzactie,cine stie..poate functioneaza!

    Comentariu


    • Buna ...aseară am transferat din contul paxum bani pe cardul monses.Nici acum nu i am primit,știam că bani intră imediat,aveți idee de ce s a întâmplat asta?
      menționez că am trimis bani din contul paxum $, in contul monese €...poate pt că nu am făcut conversia la euro înainte de a trimite?

      Comentariu


      • Postat în original de Claudia marcu Vezi post
        Buna ...aseară am transferat din contul paxum bani pe cardul monses.Nici acum nu i am primit,știam că bani intră imediat,aveți idee de ce s a întâmplat asta?
        menționez că am trimis bani din contul paxum $, in contul monese €...poate pt că nu am făcut conversia la euro înainte de a trimite?
        Dureaza mai mult numai este instant ca inainte!
        dar o sa intre ,se face conversia automat

        Comentariu


        • Mulțumesc de ajutor!

          Comentariu


          • Sunt nou în utilizarea cardului revolut și vreau sa va spun câte ceva cardul vine rapid 1 saptama max 2 , în aplicație poți deschide pe lângă contul în lei și un cont în dolari asa dar când se va efectua transferul veți vedea xa bani se duc I contul de dolari acum partea bună dolarul e volatil când creste când scade veți vedea în contul vostru când creste mai mulți bani și când scade mai putini bani sfatul meu este sa așteptați un curs bun și să-l convertiți în contul de lei la valoarea mai mare din ziua respectiva puteți câștiga din apreciera monedei, pentru mine activarea cardului a fost o problema în jur de 20 minute apoi m-am lămurit pentru a fi activat trebuie sa retrageți de la bancomat o suma oarecare.
            aspect pozitiv pentru cei care cheltuiesc online la conversia reala cel negativ la cel cash unde se aplica taxe la retragere după depășirea sumei alocate de 800 lei
            In concluzie e un bun instrument de plata on-line poate fi folosit la achizitia de cripoto monede pt fani cripto (eu nu sunt) si poti investi pe piata bursiera in actiuni pt cei care doresc bani mai multi ( valabil.pentru jucători la bursă)
            Nu am efectuat inca retrageri de bani nu cunosc comisioanele insa făcând un calcul personal mai rentabil e sa retragi bani fizici de pe cardul paxum
            Dupa transfer bani intra cam in 10 minute la fel ca la monese insa revolut e net superior asa ca sa stiti la monese limita zilnica de cheltuit on line este 20000 mi lei nu cunosc la revolut nu am stat sa citesc prea mult cam atât va pot spune abea ce ieri mi-a sosit cardul

            Comentariu


            • BiBiCeL
              BiBiCeL comentat
              Editarea unui comentariu
              Ai reusit sa transferi USD din Paxum in USD Revolut ? Cum ? Ca mie imi da doar optiunea de retragere EUR.
              Iar eu am nevoie USD pt Bursa si Crypto.

          • Buna,am tot incercat mai multe bancomate euronet,insa la toate nu pot retrage decat 1000 Lei x5,ramane doar asa?stie careva?:) Multumesc!

            Comentariu


            • Annna19
              Annna19 comentat
              Editarea unui comentariu
              Eu am scos si 2000, si 1500 si azi 1400... zic in zile diferite, la Alpha Bank

          • In caz ca va mai primi cineva acest e-mail de la MFC ...

            Ca raspuns le-am trimis o poza cu profilul meu Paxum (neaparat varianta desktop unde apare titularul contului si username, pe mobil nu apar aceste detalii decat daca dati din setarile browserului sa fie Desktop Site) din pagina de start, apoi click pe Account info si Address, ca sa apare aceste informatii in aceeasi poza. Mi-au raspuns azi dimineata si au zis "Thank you for verifying your Paxum account"... mda...

            Sper sa va ajute aceasta informatie.

            Comentariu


            • lulu
              lulu comentat
              Editarea unui comentariu
              Buna . acelasi email l-am primit si eu . de am crezut l ca e scam initial .

            • Annna19
              Annna19 comentat
              Editarea unui comentariu
              Da, asa credeam si eu initial ... ai rezolvat si tu pana la urma?

            • lulu
              lulu comentat
              Editarea unui comentariu
              annna19 s-a rezolvat .. dupa ce i-am stresat un pic :)

          • buna, Intarzieri de plata de la streamate pe paxumare cineva"?

            Comentariu


            • Intheshadow
              Intheshadow comentat
              Editarea unui comentariu
              Au intrat banii de la streamate vineri dim

          • Foarte frumos din partea lor
            Fișiere atașate

            Comentariu


            • Annna19
              Annna19 comentat
              Editarea unui comentariu
              Da ... foarte frumos din partea lor

          • Salut tuturor .
            S-ar putea sa fie o intrebare stupida insa raiffeisen si alpha bank sunt pe lista de banci banate in rusia .Oare vor fi afectate si cele din romania ?Stiu ca alpha bank din romania face parte din sucursala băncii Alpha Bank din Grecia .insa si Rusia are o alpha bank tho .......

            Comentariu


            • Nu se referă la aceste bănci...da aceste bănci nu vor mai opera cu Rusia însă băncile restrictionate sunt cele rusești,noi nu avem așa ceva în țară
              Referitor la mail pt a verifica contul paxum daca este pe numele modelului,da am primit și eu...chiar mi a părut ciudat,pot verifica ei ft simplu...am trimis dovezile și am primit același răspuns standard.

              Comentariu


              • ............
                Ultima editare de jony111; 02.mar.2022, 12:53.

                Comentariu


                • Intheshadow
                  Intheshadow comentat
                  Editarea unui comentariu
                  Mai jonny eu din cate stiu asta este un forum pt videochat nu pt armata ce naiba pune ti niste intrebari aici care nu si au rostul pe bune

              • Salut am fost azi la Alpha bank se poate retrage 4000 lei dintr-o singura tranzacție curs dolar 4.310 lei
                Ultima editare de jony111; 03.mar.2022, 12:33.

                Comentariu


                • matzarebela
                  matzarebela comentat
                  Editarea unui comentariu
                  super, merci de info:)

              • Este cineva care lucreaza pe iwantclips si inca nu i-au intrat banii pe paxum de pe perioada precedenta ?

                Comentariu

                #2 Charm Studio - Banner

                Adună

                Lovense

                Adună
                Procesare...
                X