Glorya Agency

#2 Charm Studio - Banner

Adună
Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• la orice ATM Euronet 1000ron Per tranzactie(a fost 2000)
    la Patriacredit 1000ron Per tranzactie (a fost 2000ron pana acum 2 zile)

la librabank ce limita Per tranzactie?
    ce alte bănci mai lucrează cu cardul unionpay jcb?

Comentariu

• Am scos de la ideeabank tot 1000ron Per tranzactie…

Comentariu

• Domnule Octav când ne emiteți noile carduri?

Comentariu

• Postat în original de jony111 Vezi post
      Domnule Octav când ne emiteți noile carduri?
      Adica “am pus-o de mămăliga”
      tu scoți 2000ron intr o tranzactie?

Comentariu

• jony111
        jony111 comentat
        Editarea unui comentariu
        Nici nu mi-au întrat banii nu știu ce sa spun probabil va fi 1000 ron per retragere daca asa spuneți mai mult comision un dolar mai slab

• azi am scos de la ALPHA BANK 2000 ron Per tranzactie si acum 1000 ron. nu inteleg de ce au schimbat

Comentariu

• Limita la card URI impuse de bancile românești!!la cardurile interne ing brd Raiffaisen fiecare are o limita ,pe persoana fizica,Octav va Răspunde ? Sa ne lamureasca

Comentariu

• La librabank care este limita știe cineva? Mersi

Comentariu

• da ai dreptate, nu am vorbit daca eu spun lui Octav ?

Comentariu

• Postat în original de nyxxxa Vezi post
              azi am scos de la ALPHA BANK 2000 ron Per tranzactie si acum 1000 ron. nu inteleg de ce au schimbat
              Ai încercat și la alte bănci e dezamăgitor vom plati comision la fiecare retragere și evident un dolar mai mic

Comentariu

• Buna daca ma poate ajuta cineva cu aceasta problema cei care lucreaza si cu CB vi sa intamplat ca supportul sa nu va raspunda la mesaje sa intamplat ceva cu un daily payout nu l am primit si ei au zis ca sa trimis dar nimic nici pana i ziua de azi acum contactat pe cei de la pax si au zis ca nu au primit nimic apoi cei de la cb auz si ca au dat msj la contabilitate si cand vor primi raspuns inapoi de la contabilitate ma vor contancta da au trecut 2 sap deja si nimic le am dat vreo 4 mailuri dar nimic de 5 zile astept raspuns restul de banii au intrat dar aceia nici acum !

Comentariu

• Intra pe forum ambercutie crează cont și deschide un topic acolo
                  numai știu cum o cheamă dar este cineva de la cb care o sa te ajute!! Dacă îmi aduc aminte revin și te anunț mersi!

Comentariu

• Deeacam26
                    Deeacam26
                    Membru junior
                    Deeacam26 comentat
                    Editarea unui comentariu
                    Multumesc am pus intrebarea acolo poate am noroc hai ca mi am pierdut speranta in cb dupa tot ce am citit pe acolo pe forum cica baneaza conturile din capriciu conturi cu tokensi in ele ! Si multe altele si adevaru e ca eu m am enervat ca m au tinut fara sa imi dea banii 2 sap si le am vorbit putin in nas ! cred ca de aia nu mi au mai raspuns da totusi acum pe bune 2 sap e mult sa rezolve o problema de genu asta multi putini sunt banii mei dar vad ca pentru ei nu conteaza!

• Durează chiar o luna pana rezolva o problema nu le da mail timp de 10 zile dacă le dai mereu statusul tiketului se updateaza și întârzie raspunsul

Comentariu

• Postat în original de jony111 Vezi post
                    Domnule Octav când ne emiteți noile carduri?
                    Saptamana trecuta le-am scris celor de la support Paxum, sa-i intreb cat mai intarzie lansarea noilor carduri, despre care mi-au zis anul trecut ca sunt in lucru si ca ar trebuii sa fie gata pana la sfarsitul anului, si raspunsul a fost scurt: "Nu stim, nu putem da un termen. Toti clientii vor primii un email cand apar noutati"

Mai pe romaneste, eu cred ca nu mai lucreaza la adaugarea de alte carduri. Probabil le convine situatia de fata.

Comentariu

• Am o veste buna pt purtatorii de unionpay! Acum vin de la alphabank si am retras 2000 lei dintr.o singura tranzactie! Dar am apasat pe alta sumă si am completat cu 2000! Sper sa fie asa si la voi! Dolarul cu 4.2, in ciuda faptului ca a mai urcat

Comentariu

• Postat în original de Adriana90 Vezi post
                      Am o veste buna pt purtatorii de unionpay! Acum vin de la alphabank si am retras 2000 lei dintr.o singura tranzactie! Dar am apasat pe alta sumă si am completat cu 2000! Sper sa fie asa si la voi! Dolarul cu 4.2, in ciuda faptului ca a mai urcat
                      Întrebare dacă ai fi incercat sa retragi 4000 lei sau chiar 3000 lei crezi ca ar fi mers poți sa incerci și sa ne spui?

Comentariu

Lovense

Adună
                    Procesare...
                    X