Studio Models4models Bucuresti

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Postat în original de Sara.delicious Vezi post
    Am primit un email de la paxum ca in 60 de zile se schimba
    se inchide paxum ? Ce se intampla cine ma poate ajuta!!!
    Unde scrie ca se inchide? Scrie ca se schimba in 60 de zile dar vom putea continua si folosi cardul.

Comentariu

• Pei se schimba dar se inchide ceva si se redeschide se muta altceva

Comentariu

• Postat în original de Sara.delicious Vezi post
        Pei se schimba dar se inchide ceva si se redeschide se muta altceva
        Nu e adevărat. Din ce se intelege in mail, se muta providerul, banca, sau ceva de genu. Eu ma intreb uneori, cum faceti unii chat, daca nici sa traduceti nu puteti, si intelegeti altceva.

Comentariu

• Postat în original de aaron Vezi post
          Conform unui articol din Ziarul Financiar, cardurile UnionPay urmeaza sa fie acceptate si in magazinele ce au POS de la AlphaBank. Acum am observat pe site la AlphaBank ca la ATM-urile lor se accepta carduri Unionpay.
          Poate cineva care are card Unionpay deja, sa mearga la un bancomat AlphaBank, nu EuroNet, si sa incerce o retragere?
          Sunt curios de comisionul de retragere si cursul de schimb. Bine, sunt curios si de suma maxima ce se poate lua intr-o singura retragere, dar asta implica retragerea unei sume mai mari, si nu pot cere asta de la cineva, de vreme ce nu stim inca cursul de schimb si valoarea comisioanelor.

https://prnt.sc/uthtu4
          Am activat eu cardul UnionPAy si a fost mare bataie de cap. Am dat 45 parca sa il activez, nu a mers la niciun ATM Alpha Bank, a mers doar la unul Euronet. Eu as zice ca nu se merita activat avand in vedere cat de restrictionat este. Nu poti face plati nici online, nimic. Dar totusi sa ne bucuram ca cei de la Paxum sunt seriosi, iar cardul SEPA e perfect. :)

Comentariu

• Buna, știu ca este prea devreme ,dar totuși intreb, s au bagat banii de la chaturbate pe sesiunea trecuta ?

Comentariu

• Postat în original de Baby Vezi post
              Buna, știu ca este prea devreme ,dar totuși intreb, s au bagat banii de la chaturbate pe sesiunea trecuta ?
              inca nu:) probabil maine

Comentariu

• Mersi frumos!

Comentariu

• A mai observat cineva ca paxum nu mai face acel reglaj a doua sau a 3a zi ca inainte .. ma refer la acel percent care il dadeau

Comentariu

• Postat în original de Cornelia Vezi post
                    A mai observat cineva ca paxum nu mai face acel reglaj a doua sau a 3a zi ca inainte .. ma refer la acel percent care il dadeau
                    da. De ceva timp am observat asta ...

Comentariu

Lovense

Adună
                    Procesare...
                    X