Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de P3rf3ct3n Vezi post
    Da diferenta cardul sepa poti retrage plati la orice bancomat pos.. comision acceptabil in functie curs banca...
    union decat alphabank si euronet momentan comision mare
    multumesc mult pt raspuns,deci de preferat sa raman pe sepa

    Comentariu


    • Buna imi poate spune cineva comisionul pentru cardul unionpay?
      de preferat cineva care a scos 100% si de unde a reusit sa scoata
      Mulțumesc anticipat

      Comentariu


      • Eu am scos de la libra bank si la 50 $ am scos 150ron

        Comentariu


        • Mulțumesc.
          Este cineva aici căruia i a expirta cardul SEPA și a primit unul nou de la cei de la paxum?
          De ce va întreb,Octav mi a spus că în momentul în care cardul SEPA expira cei de la paxum vor trimite automot un nou card Sepa.
          In mod normal asta însemna ca cei de la paxum continua sa colaboreze cu cei de la Sepa card.
          Aștept feedback

          Comentariu


          • Postat în original de Claudia marcu Vezi post
            Mulțumesc.
            Este cineva aici căruia i a expirta cardul SEPA și a primit unul nou de la cei de la paxum?
            De ce va întreb,Octav mi a spus că în momentul în care cardul SEPA expira cei de la paxum vor trimite automot un nou card Sepa.
            In mod normal asta însemna ca cei de la paxum continua sa colaboreze cu cei de la Sepa card.
            Aștept feedback
            Asta este cea mai buna “presupusa” veste pe care am auzit o in ultimul timp aici…chiar ne ar fi de mare ajutor

            Comentariu


            • Acest mail l am primit, puteți întrebă și voi
              Fișiere atașate

              Comentariu


              • Daca espira cardul Sepa o sa primim altul? Automat ,mersi

                Comentariu


                • Buna ,a incercat cineva sa scoata cu union pay sume mari?stiti daca comisionul este acelasi ptr 50 dolari sau 500 ?mie mi au scris in mail ca pot scoate de la bancomatele euronet... dar nu am inteles cum se aplica comisioanele mi ar fii de ajutor un raspuns ,multumesc

                  Comentariu


                  • Asta am întrebat și eu ...
                    mi a răspuns cineva dar nu mă ajută răspunsul,aveam nevoie de un răspuns clar Gen pentru 1000 Ron cat este comisionul?
                    Ne poate ajuta cineva?

                    Comentariu


                    • La 50$ la euronet scoti 150 ron
                      la 250$ scoti 850ron depinde de curs eu asa am scos o data

                      Comentariu


                      • Buna ,

                        A mai intampinat cineva intarzieri la transferur de pe paxum direct pe card de la banca din Romania?

                        Pana acum era instant transferul dar acum de 4 zile am 3 transferuri si toate sunt "processing".

                        Comentariu


                        • Buna, da si eu am facut o retragere vineri pe card maatwr card de la raiffeisen si inca nu au intrat‍♀️‍♀️.

                          Comentariu


                          • Postat în original de MiraMira Vezi post
                            Buna, da si eu am facut o retragere vineri pe card maatwr card de la raiffeisen si inca nu au intrat‍♀️‍♀️.
                            Si de obicei iti intrau aproape instant nu? Si eu tot raiffeisen am . E cineva care a reusit de vineri seara sa scoata pe alt card? Probabil e o problema de la ei sau de la Raiffeisen

                            Comentariu


                            • Da, intrau instant. Am verificat pe pagina lor de twitter si au o problema cu procesatorul de plati .

                              Comentariu


                              • Hello everyone! Trebuia sa primesc bani in contul paxum azi..acum vreo doua ore..si inca nu au intrat.. O fi vreo problema iar de la ei? Mai este cineva in aceeasi situatie?:)

                                Comentariu


                                • Keke
                                  Keke comentat
                                  Editarea unui comentariu
                                  Alexa,daca este vb despre early payment de pe mfc s-ar putea sa nu fi primit pt ca suntem in 14ale lunii si cand este atat de aproape de normal pay day,adica 16,nu trimit early payment si fac plata totala miercuri.Astepti cumva de pe alt site?

                              #2 Charm Studio - Banner

                              Adună

                              Lovense

                              Adună
                              Procesare...
                              X