Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• am observat dar ce se va întâmpla cu cardul sepa va putea fi reînnoit după expirare aduc aceasta chestiune in discutie deoarece noul card paxum.union pay e varza iar comisioanele euronet atm sunt nasoale din cate am auzit sa ma corecteze cineva dacă greșesc dacă lucrurile rămân neschimbate pentru cardul chinezesc vom trebui sa ne reorientam din timp este o problema destul de serioasa

Comentariu

• Postat în original de Baby Vezi post
      Da, exact, insa prefer raifeissen, am impresia ca au un curs valutar bun
      Personal prefer Alpha Bank . Raiff mereu imi ia comision mai mare .

Comentariu

• Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	downtime_9thDec.png 
Afișări:	417 
Mărime:	47,0 KB 
ID:	46737

Siteul si aplicatia Paxum nu vor functiona maine toata ziua. Conform anuntului lor, cardurile vor functiona, deci daca aveti de facut ceva plati cu cardul maine, va recomand sa alimentati cardul de azi.

Comentariu

• Daca se schimbă interfața site ului, puteti lasa aici intr un comentariu etapele de alimentare a cardului paxum din contul paxum ?

Comentariu

• Cele care lucrati pe cb ati primit daily payout prin paxum azi?eu am primit mail de la cb ca i au trimis acum 3bore dat nu au intrat pe paxum

Comentariu

• Ieri a fost intervenție pe paxum un interval destul de mare, posibil asta sa fi fost cauza si sa nu fi primit banutii in timp util de 3 ore, cei de la paxum au trimis mail de acum o săptămână cu această informație

Comentariu

• buna , si eu am primit ieri daily pay de la mfc pe la ora 22.30 , am primit notificare in aplicatie dar nici pana acum nu au intrat pe paxum

Comentariu

• Postat în original de wetladyjoy Vezi post
                  Cele care lucrati pe cb ati primit daily payout prin paxum azi?eu am primit mail de la cb ca i au trimis acum 3bore dat nu au intrat pe paxum
                  ai primit banii in paxum ? eu nu

Comentariu

• Am vorbit cu paxum pe live chat si reprezentantul mi -a zis ca sunt niste intarzieri din cauza mentenantei ! astia nu sunt in stare de nimic :) au avut mentenanta o zi intreaga si tot sunt intarzieri . extraordinar !

Comentariu

• NU SE POATE ASA CEVA !! EU INCA NU AM BANII IN PAXUM IN CONT ! ATI PATIT ASTA ZILELE ASTEA ? notificare in aplicatie am primit dar banii in cont nu i am ! chiar au trimis banii inapoi la mfc si mfc mi-au trimis al doilea transfer pe paxum si eu tot nu am banii in cont

Comentariu

• Ati primit banutii pe paxum ?

Comentariu

• Bună, aveti idee la ce banca este cursul dolarului mai bun? Si cam cât cu aproximatie? Mulțumesc

Comentariu

• Eu nu am avut retragere imediată, acum ii voi primi, sesiunea fiind încheiată, si vroiam sa stiu daca si au rezolvat problemele

Comentariu

• Buna, am primit un mesaj de la dpd ca cica ar livra cardul paxum unionpay, si ca ar trebui sa platesc 158 de lei, eu am sepa, de pe el scot in momentul de fata banii, se plateste ridicarea de card?

Comentariu

• Bună, eu l am primit in noiembrie, nu am plătit nimic pentru el

Comentariu

#2 Charm Studio - Banner

Adună

Lovense

Adună
                              Procesare...
                              X