Studio Models4models Bucuresti

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Buna,eu m am riscat si am scos dupa cardul sepa si a functionat acum depinde de fiecare dintre voi ce decizie luati...eu vb strict pentru mine,o zi frumoasa.

Comentariu

• Postat în original de aaron Vezi post
      Acel comision de 3% din tranzactiile in alta valuta decat USD a existat intotdeauna. Nu aia e noutatea din T&C.

@lulu: poate postarea neaprobata contine un link catre alt site. La fel am patit si eu cand am scris prima data despre problemele Wirecard.
      postarea nu a continut niciun link ....era un reply ...

in old T&C acel 3% nu aparea la fees ...Si sincer din pura curiozitate am facut calculele pe sume rotunde si de acolo am tras concluzia asta .
      anyway .. eu am incercat sa ajut cu informatia ....pe cat am putut ...

Comentariu

• acum apare cardul meu SEPA activ. Sper sa ne fi agitat noi degeaba si de maine sa scoatem iar linistite si linistiti!!

Comentariu

• Postat în original de lulu Vezi post

postarea nu a continut niciun link ....era un reply ...

in old T&C acel 3% nu aparea la fees ...Si sincer din pura curiozitate am facut calculele pe sume rotunde si de acolo am tras concluzia asta .
          anyway .. eu am incercat sa ajut cu informatia ....pe cat am putut ...
          Si eu m am contrazis aiurea tot din cauza faptului ca stiu de acei 3% de anul trecut, plus...cine face aceste schimbari fara sa fie anuntat? Prima data se citesc termenii si conditiile, apoi decizi sa accepti sau nu
          PE SCURT.Universul rasplateste efortul, nu scuzele

Comentariu

• Si la mine tot activ apare cardul Sepa..

Comentariu

• Postat în original de Deedeea Vezi post
              Buna,eu m am riscat si am scos dupa cardul sepa si a functionat acum depinde de fiecare dintre voi ce decizie luati...eu vb strict pentru mine,o zi frumoasa.
              Diferenta de comision ceva, ne poti spune?

Comentariu

• Nu stiu ce sa va spun ptr diferenta de comision,sa fiu sincera mi s a parut ca am scos mai putin decat de obicei dar nu a mai contat ...cel putin numai sunt blocati,daca stam sa ne gandim ne plangem mult ptr aceste comisione dar in acelasi timp bancile de noi nu accepta plati de la paxum si blocheaza conturile cu tot cu bani etc...in plus la wire avem si aclo comisioane...depinde ce asteptam...eu postez doar experienta mea

Comentariu

• Salut,
                  Cardurile functioneaza dinou totul este ca inainte sunt foarte multi useri si anuntul prin email ia ceva timp pana ajunge la toata lumea.
                  mersi

Comentariu

• Multumim ptr informatie!ne bucuram tare mult!

Comentariu

• Postat în original de Deedeea Vezi post
                      Nu stiu ce sa va spun ptr diferenta de comision,sa fiu sincera mi s a parut ca am scos mai putin decat de obicei dar nu a mai contat ...cel putin numai sunt blocati,daca stam sa ne gandim ne plangem mult ptr aceste comisione dar in acelasi timp bancile de noi nu accepta plati de la paxum si blocheaza conturile cu tot cu bani etc...in plus la wire avem si aclo comisioane...depinde ce asteptam...eu postez doar experienta mea
                      Nu se plange nimeni, era o simpla intrebare, voiam sa dovedesc ceva. Doamnee

Comentariu

• official nu mai este restrictie pentru card ٍSEPA paxum
                        We only have what we Give

Comentariu

• Am făcut plata la POS și nu mi-a fost luat nici un comision.

Comentariu

• Scuze Ann nu ma refeream la tine special ,citisem pe sus .

Comentariu

• am scos acum cu card SEPA si totul ca inainte nimic nou
                              We only have what we Give

Comentariu

• Postat în original de arabu1988 Vezi post
                                am scos acum cu card SEPA si totul ca inainte nimic nou
                                Multumesc Arab!

Comentariu

Lovense

Adună
                                Procesare...
                                X