Studio Models4models Bucuresti

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Postat în original de jospesede Vezi post
    Buna tuturor! Din ce citesc aici https://www.fca.org.uk/news/news-sto...doLAO4TJ4ud-Us inteleg ca au fost ridicate restriciile la wirecard azinoapte
    Pe alte site-uri de stiri financiare scrie la fel, ca incepand de astazi sau "shortly" ne vom putea folosi de cardurile emise de ei, intelegand si cardurile noastre paxum. Acum, intrebarea me este: de ce ne propune paxum sa ne mutam banii inapoi in cont daca e clar ca restrictiile au fost ridicate? Cam ciudatel :D
    '' certain requirements continue to remain in force'' ///posibil in unele cazuri sau pe unele activitati sa nu se dea allow ...ma gandesc ? sau poate ei au dat anuntul asta dupa ce paxum sa dea acele email-ri si inca nu se cunostea stirea asta ....
    o sa vedem ce o sa fie de pe 1iulie cred

Comentariu

• Postat în original de aimee Vezi post
      Cardurile apar tot blocate deocamdata. Am citit si eu informarea : On 29 June 2020, the FCA provided written consent to allow Wirecard to resume issuing e-money and providing payment services. The restriction on activities will lift at 00.01 on 30 June 2020.
      Nu stiu cum e mai bine.. sa trimitem cerere pentru reintoacerea banilor in cont sau sa asteptam sa ii scoatem din cardul asta.....
      chiar daca trimiti cererea pt a iti trimite ce aveai pe card inainte in cont .. si cardurile revin la normal ...putem ca inainte din cont paxum sa trimitem pe card... ...nu stiu de ce ar fi o problema ma gandesc daca banii se trimit inapoi in contul paxum

Comentariu

• Foloseste cineva ca metoda de plata ePayments? Daca aveti card la ei, de la ce bancomate puteti retrage? Am gasit doar posturi vechi si cum astia de la Cosmo nu prea se grabesc sa imi activeze contul, ma gandeam sa imi fac cont si sa comand cardul ePayments? Il folositi si e ok? In cat timp ajunge? Ati avut neplaceri cu ei?

Comentariu

• Postat în original de ladybluecat Vezi post
          Foloseste cineva ca metoda de plata ePayments? Daca aveti card la ei, de la ce bancomate puteti retrage? Am gasit doar posturi vechi si cum astia de la Cosmo nu prea se grabesc sa imi activeze contul, ma gandeam sa imi fac cont si sa comand cardul ePayments? Il folositi si e ok? In cat timp ajunge? Ati avut neplaceri cu ei?
          epayments au inchis si blocat conturile acum cateva luni . stiu ca era mare panica .ceva in gen FCP nu stiu daca s-a rezolvat sau nu .eu cel putin asa stiu

Epayments, one of the largest payment providers in the U.K., has halted operations after the Financial Conduct Authority (FCA) suspended the company for “weaknesses” related to its anti-money-laundering (AML) process

Comentariu

• Postat în original de ladybluecat Vezi post
            Foloseste cineva ca metoda de plata ePayments? Daca aveti card la ei, de la ce bancomate puteti retrage? Am gasit doar posturi vechi si cum astia de la Cosmo nu prea se grabesc sa imi activeze contul, ma gandeam sa imi fac cont si sa comand cardul ePayments? Il folositi si e ok? In cat timp ajunge? Ati avut neplaceri cu ei?
            am vrut si eu sa mi fac cont epayments , dar .. nu ma lasa , imi spun ca au cardurile blocate( tot sepa ?! ) si nu am reusit sa mi fac un cont , si implicit nici card

Comentariu

• Voi ce ati scris la My paxum account username? E adresa de email cu care te loghezi in contul paxum?

Comentariu

• Postat în original de Alexabubu Vezi post
                Voi ce ati scris la My paxum account username? E adresa de email cu care te loghezi in contul paxum?
                da , adresa de mail cu care te loghezi

Comentariu

• Va merge aplicatia de paxum? M-a pus sa bifez doua chestii ca sunt de acord cu union pay terms of use bla bla, apoi mi a intrat in cont, acum cand am incercat nu se mai deschide....

Comentariu

• Postat în original de Ninanina Vezi post
                    Va merge aplicatia de paxum? M-a pus sa bifez doua chestii ca sunt de acord cu union pay terms of use bla bla, apoi mi a intrat in cont, acum cand am incercat nu se mai deschide....
                    acum incerc sa deschid aplicatia si nu merge nici la mine

si nici de la pc nu merge sa intru in contul de paxum

S-a mai intamplat asa .. e eroare de la ei . in mod normal isi revine

Comentariu

• Postat în original de Ninanina Vezi post
                      Va merge aplicatia de paxum? M-a pus sa bifez doua chestii ca sunt de acord cu union pay terms of use bla bla, apoi mi a intrat in cont, acum cand am incercat nu se mai deschide....
                      mie mi-a aparut sa dau ok ca am acceptat new terms of use , si apoi a mers sa intru in aplicatie , si de pe pc si pe telefon

Comentariu

• Si eu incerc sa să mă.loghez însă nu funcționează...sper sa fie doar ceva temporar s a m ai întâmplat în trebuit să lucreze la site ceva de gen

Comentariu

• Postat în original de Claudia marcu Vezi post
                          Si eu incerc sa să mă.loghez însă nu funcționează...sper sa fie doar ceva temporar s a m ai întâmplat în trebuit să lucreze la site ceva de gen
                          da. se pare ca asta e . mi-a aparut ca treb sa dau accept la new terms related to that card si apoi ..error ...probabil ca fac ceva schimbari si e down ..o sa isi revina

Comentariu

• a mers sa ma loghez acum

Comentariu

• Funcționează acum

Comentariu

• Oare care sunt new terms of wirecard? Unde gasim informatia?

Comentariu

Lovense

Adună
                                Procesare...
                                X