Studio Models4models Bucuresti

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• UPDATE : verificati-va email-urile .Paxum incepe sa trimita pentru a ne reda banii blocati pe card .Eu am primit

Comentariu

• Postat în original de lulu Vezi post
      UPDATE : verificati-va email-urile .Paxum incepe sa trimita pentru a ne reda banii blocati pe card .Eu am primit
      si eu la fel am primit mail cu PDF
      We only have what we Give

Comentariu

• Si eu am peimit mail acum... Bine aveam 3 dolari ramasi pe cardul ala. Acum nu stiu daca sa ma fac de rahat pt 3 dolari sa le raspund la mail sau nu

Comentariu

• Postat în original de Ninanina Vezi post
          Si eu am peimit mail acum... Bine aveam 3 dolari ramasi pe cardul ala. Acum nu stiu daca sa ma fac de rahat pt 3 dolari sa le raspund la mail sau nu
          De ce nu ? sunt banii tai . acoperi aproape un comision la euronet de ei ...

eu ma retrag acum .. astept update daca e sa fie de la tine cu regularizarea ...daca se intampla :)

o seara buna

Comentariu

• Ok. Am scos la imprimanta pdf, o nelamurire. In drepata unde scrie initial si e linia aia, completez ceva?

Comentariu

• Mie mi-a luat 18.4 la 100 lei, chiar nu am incercat cu alta suma ... mi-ati dat sperante la maj bine, multumesc! :)

Comentariu

Ok. Am scos la imprimanta pdf, o nelamurire. In drepata unde scrie initial si e linia aia, completez ceva?
                completezi initialele numeleui tau

Comentariu

• E ok cu monese a scos cineva ?

Comentariu

Ok. Am scos la imprimanta pdf, o nelamurire. In drepata unde scrie initial si e linia aia, completez ceva?
                    hmmm eu am semnat :))

Comentariu

• In caz ca intereseaza pe cineva, am transferat din Paxum in ING prin EFT in jur de 100$, introducand suma in RON (asa imi aparea acolo). Daca vreti, revin si anunt cand imi intra banii si daca sunt sau nu probleme cu acceptarea platii sau inchiderea contului. Sper sa nu fie cazul.
                      Am vazut ca ultimele transferuri (Transfer to external card) au fost vreo 4 sau 5 la numar in 2018 si nu am avut probleme. De atunci nu am mai transferat niciodata din Paxum in contul de la ING si nici nu am avut depozit cu sume mari, maxim 5 - 6.000 lei depusi de mine la bancomat pentru cand am avut nevoie sa fac vreo plata mai mare.

Comentariu

• Buna tuturor! Din ce citesc aici https://www.fca.org.uk/news/news-sto...doLAO4TJ4ud-Us inteleg ca au fost ridicate restriciile la wirecard azinoapte
                        Pe alte site-uri de stiri financiare scrie la fel, ca incepand de astazi sau "shortly" ne vom putea folosi de cardurile emise de ei, intelegand si cardurile noastre paxum. Acum, intrebarea me este: de ce ne propune paxum sa ne mutam banii inapoi in cont daca e clar ca restrictiile au fost ridicate? Cam ciudatel :D

Comentariu

• Cardurile apar tot blocate deocamdata. Am citit si eu informarea : On 29 June 2020, the FCA provided written consent to allow Wirecard to resume issuing e-money and providing payment services. The restriction on activities will lift at 00.01 on 30 June 2020.
                          Nu stiu cum e mai bine.. sa trimitem cerere pentru reintoacerea banilor in cont sau sa asteptam sa ii scoatem din cardul asta.....

Comentariu

• Daca se deblocheaza cardul ii scoti instant, daca ii trimiti inapoi in contul paxum ai bataia aia de cap cu transfer spre bancile din Romania, plus ca dureaza... Voi cum v-ati gandit sa procedati?

Comentariu

• Postat în original de aimee Vezi post
                              Daca se deblocheaza cardul ii scoti instant, daca ii trimiti inapoi in contul paxum ai bataia aia de cap cu transfer spre bancile din Romania, plus ca dureaza... Voi cum v-ati gandit sa procedati?
                              am apucat sa trimit cererea , dar sper sa isi revina totusi cardurile , sa le putem folosi

Comentariu

• Postat în original de jospesede Vezi post
                                Buna tuturor! Din ce citesc aici https://www.fca.org.uk/news/news-sto...doLAO4TJ4ud-Us inteleg ca au fost ridicate restriciile la wirecard azinoapte
                                Pe alte site-uri de stiri financiare scrie la fel, ca incepand de astazi sau "shortly" ne vom putea folosi de cardurile emise de ei, intelegand si cardurile noastre paxum. Acum, intrebarea me este: de ce ne propune paxum sa ne mutam banii inapoi in cont daca e clar ca restrictiile au fost ridicate? Cam ciudatel :D
                                '' certain requirements continue to remain in force'' ///posibil in unele cazuri sau pe unele activitati sa nu se dea allow ...ma gandesc ? sau poate ei au dat anuntul asta dupa ce paxum sa dea acele email-ri si inca nu se cunostea stirea asta ....
                                o sa vedem ce o sa fie de pe 1iulie cred

Comentariu

Lovense

Adună
                                Procesare...
                                X