Studio Models4models Bucuresti

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Buna, v-au intrat banii in contul paxum de pe chaturbate?

Comentariu

• Salut va -ți primit bani de la cb pe paxum, vad ca cei de la cosmote iau primit ieri ?

Comentariu

• Încă nu baby si eu am paxum din nu am.primit de la.cb in schimb o.prietena.ia primit ieri pe.cosmo

Comentariu

• Multumesc frumos, cine stie ce motiv au de au întârziat aici, de obicei pe 17 se bagau

Comentariu

• Dureaza 2 3 zile
            in seara asta sau maine dimineata ii aveti in paxum!!

Comentariu

• Poate nu sunteti la curent cu ultimele stiri , in lume circula un virus Covid-19 , multe institutii sunt inchise , evident ca bancile nu o sa se inchida dar o sa lucreze mai greu , e la mintea cocosului, nu e de mirare ca multe lume panicata ca si voi golesc rafturile magazinelor .

Comentariu

• Confirm ce zice Chill bancile lucreaza mai greu un transfer de pe paxum pe ing a durat doua zile ,pe epayservice au intrat o sa intre si la voi pe paxum

Comentariu

• La contul paxum mai aveți posibilitatea de a transfera banii de pe versiunea veche ?

Comentariu

• Nu mai e valabilă interfața veche, au intrat bani pe paxum

Comentariu

• De mai bina de un an fac transfer EFT in contul de euro la banca transilvania din contul de paxum .Azi pentru prima data am primit urmatorul mesaj :'Local bank transfer (EFT) Rejected', Unable to process the transaction, please instruct EFT RON.
                      Mai este cineva in situatia aceasta ? Multumesc frumos pentru eventualele reply-uri

Comentariu

• Incearca de mai multe ori sau pune o suma mai mica o sa mearga am mai primit si ieri si acum 2 sau 3 luni
                        doar pe interfata veche nu dadea eroare

Comentariu

• Postat în original de Sara.delicious Vezi post
                          Incearca de mai multe ori sau pune o suma mai mica o sa mearga am mai primit si ieri si acum 2 sau 3 luni
                          doar pe interfata veche nu dadea eroare
                          Buna si mersi pentru reply .

Am discutat cu cei de la BT si cu cei de la paxum .Bt ul mi - a adus la cunostinta ca nu mai primesc transferuri de la DEK-CO LTD adica de la banca de tranzactie din uk de la care se primeau banii .Cei de la paxum mi-au confirmat ca sunt promlemele astea cu cei de la /bt pr EFT in contul de euro . Si ca sa incerc EFT pe cont de ROn ca se fac tranzactiile prin alta banca si ca nu ar trebui sa fie probleme . Doar ce am facut asta si voi vedea daca imi este aprobat sau mi se intorc banii in paxum account din nou .
                          In cazul in care nici RON EFt nu merge ... as avea nevoie de unele sfaturi in ceea ce priveste tranzactiile posibile prin alte banci de la ei . Daca este cineva care face EFT pe cont de EUR/RON cu alta banca as aprecia daca ar putea sa imi souna numele bancilor .
                          Stiu de varianta pe external card insa sunt limitari pe zi din cate stiu si as dori o varianta care sa ma lase sa imi transfer banii toti o data in contul bancar .Stiu ca ING-ul este banca care permite tranzactiile paxum insa nu stiu detalii . daca e vb de transfer pe external card sau transfer EFT

ps : acum 2-3 luni nu au fost probleme . Azi e prima data caci cei de la BT au schimbat anumite politici acum cateva zile

Va multumesc frumos

Comentariu

• Buna,

Se poate face transfer, de pe paxum, direct pe card BRD? A mai facut cineva la brd, direct transfer pe card?
                            Acum 1 an si ceva ...scria lumea pe net ca nu merge la brd.

Merci .

Comentariu

• Sunt noua in domeniu si nu stiu ce metoda de plata sa aleg... paxum am auzit ca vine greu si in perioada cu virusul probabil si mai greu.. ma poate ajuta cineva va rog

Comentariu

• Alege paxum apoi deschide un cont la raffaisen si faci eft transfer pana vine cardul , e cea mai buna solutie

Comentariu

Lovense

Adună
                                Procesare...
                                X