Studio Models4models Bucuresti

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Azi au intrat bani de pe cb, intrebare si la voi apare pe contul.paxum order aditional card si arata un card alb cu numele tau inscriptionat pe el stie cineva despre ce este vorba?

Comentariu

• Stie cineva la update aditional documents
      ce sa uploadez proof addres si document addres parca

eu am.decat buletin nu am permis sau pasaport

ce se poate urca ...factura abonament ceva sau...

Comentariu

• Din ce am inteles vor verificarea adresei din buletin, fie ca e vorba de factura electricitate/telefon/extras bancar. Important este sa fie pe numele tau, si sa coincida cu adresa din buletin.
        PE SCURT.Universul rasplateste efortul, nu scuzele

Comentariu

• La.mine a.mai aparut pe.langa cardul.sepa inca un card adițional pe care l as putea comanda la voi a apărut asa ceva in cont?

Comentariu

• Si la mine a aparut acel 'aditional card'.Am intrat aici sa aflu.Daca ii scrie cineva lui Octav ,sa posteze aici ,va rog, sa nu ii trimitem zeci de mailuri cu aceeasi intrebare.Din cate stiu ,nu se poate sa aibe cineva 2 carduri identice(adica datele posesorului si aceeasi banca)

Comentariu

• Stie cineva ce este unionpay prepaid card ? Apare la paxum apply ...

Comentariu

• buna seara
                legat de noul card unionpay cine are SEPA deja nu are nevoie de noul card
                cine nu are card de loc poate sa face cerere pentru noul card

We only have what we Give

Comentariu

• Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	85037054_490827658247938_1393364794723008512_n.jpg 
Afișări:	415 
Mărime:	86,9 KB 
ID:	43900
                  We only have what we Give

Comentariu

• Salut, va functioneaza paxum?
                    Promovez gratuit contul tau CHATURBATE pe Twitter cu 250k urmaritori -> PM

Comentariu

• Postat în original de Sara.delicious Vezi post
                      Stie cineva la update aditional documents
                      ce sa uploadez proof addres si document addres parca

eu am.decat buletin nu am permis sau pasaport

ce se poate urca ...factura abonament ceva sau...
                      o factura pe care sa fie adresa si numele tau sau o hartie de la banca din tara natala unde la fel sa aiba adresa si numele tau

Comentariu

• Cumpara ceva pe numele tau de la emag cu adresa ta.
                        sau factura telefon etc.

Comentariu

• Buna, aseara am fost anuntata , pe mail, ca de obicei, de o plata efectuata de catre site in paxum (bani confirmati de site ca au intrat in paxum).
                          Ei, in paxum, azi dimineata , nu se vad pe nicaieri.

Mai are cineva aceasta problema? Stiti ceva ? Multumesc.

Comentariu

• Asteapta cateva ore
                            de obicei la cb primesti ca au fost primiti si la cateva ore sau minute primesti al doilea email si au si intrat in paxum..

Comentariu

• Postat în original de Sara.delicious Vezi post
                              Asteapta cateva ore
                              de obicei la cb primesti ca au fost primiti si la cateva ore sau minute primesti al doilea email si au si intrat in paxum..
                              Banii erau intrati in paxum. Foloseam o interfata veche la paxum, pt ca o aveam la favorites.
                              Logati va doar de pe interfata noua, cea curenta , aici am vazut banii si am facut si transferul pe card.

Comentariu

• Buna, știe cineva daca se poate da retragere in 3 ore de pe chaturbate in contul paxum ? Stiu ca era posibil cândva dar acum nu stiu daca merge, multumesc

Comentariu

Lovense

Adună
                                Procesare...
                                X