Studio Models4models Bucuresti

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• La ing cel mai bun curs paxum-monese.

Comentariu

• Buna tuturor!
      Am intampinat o problema. Am mers pe data de 1.10.2019 la bancomat la Banca Romaneasca sa scot suma de 2000 de lei. Am incercat sa fac retragerea iar bancomatul mi-a dat o eroare in prima faza iar retragerea a fost cu succes din a doua incercare. Acum cand am intrat pe cont am vazut ca am -307.64 ca si cum eu as fi scos suma de 2000 de lei de doua ori ceea ce nu s-a intamplat iar acum sunt disperata nu stiu ce sa fac. I s-a mai intamplat cuiva? Ce as putea face?
      Pls daca ma poate ajuta cineva cu un sfat.
      Multumesc!

Comentariu

• Postat în original de thinkpositive Vezi post
        Buna tuturor!
        Am intampinat o problema. Am mers pe data de 1.10.2019 la bancomat la Banca Romaneasca sa scot suma de 2000 de lei. Am incercat sa fac retragerea iar bancomatul mi-a dat o eroare in prima faza iar retragerea a fost cu succes din a doua incercare. Acum cand am intrat pe cont am vazut ca am -307.64 ca si cum eu as fi scos suma de 2000 de lei de doua ori ceea ce nu s-a intamplat iar acum sunt disperata nu stiu ce sa fac. I s-a mai intamplat cuiva? Ce as putea face?
        Pls daca ma poate ajuta cineva cu un sfat.
        Multumesc!
        poti da un mail lui octav@paxum.com si o sa te ajute cu siguranta , daca a fost o eroare de la ei.

Eu personal scot doar de la ING si nu am avut niciodata probleme cu paxum.

Comentariu

• Aiurea la sume asa.mici nu da cu erori ce card ai utilizat monese sau paxum.sepa, ce suma ai avut initial inainte de tranzactie, si alta chestie naspa la -307 dolari sa primesti doar 2000 ron adica 3.258 lei dolarul in cazul in care suma.retrasa era 614$ ceva nu se pupa ori nu ne explici bine ori.nu înțelegi ce vezi acolo pune un printscrean si acopera idurile.tranzactiilor, au mai fost altfel.de pățani insa.sau rezolvat cu greu dupa ce sa luat legatura cu banca cardului emis

Comentariu

• Buna, ma puteti ajuta cum sa fac transferul din contul paxum pe cardul paxum pe noua interfata ? Nu am mai folosit de ceva vreme si am vazut ca s a schimbat , multumesc

Comentariu

• Postat în original de Baby Vezi post
              Buna, ma puteti ajuta cum sa fac transferul din contul paxum pe cardul paxum pe noua interfata ? Nu am mai folosit de ceva vreme si am vazut ca s a schimbat , multumesc
              In partea de jos a paginii scrie cu litere mici,albe "switch back to classic view".Eu asa am reusit pana acum,nu nimeresc nici eu pe noua interfata.Poate te ajuta cu ceva!Succes!

Comentariu

• Transfer money to external card daca e adaugat selectezi suma si dai send

Comentariu

• Va multumesc, i am trimis mail lui octav, poate ne ajută cu etapele, revin cand voi primi raspuns

Comentariu

• Dar e foarte simplu de ce dati email pt chesti asa banale minore iti.zic eu cum pune un.print screan aici si iti explic eu cum

Comentariu

• Curs valutar paxum sepa banca romaneasca retras ieri doll cu 4.1 lei iar la brd cu 4.182 lei

Comentariu

• ACCOUNTS-PAYMENTS DIN PAYMENTS SELETEZI LOAD PAXUM DEBIT CARD simplu

Comentariu

• Va rog,cum pot trece pe interfata noua cand intru pe paxum? ( se schimbase de ceva vreme, ma obisnuisem cu interfata noua si acum am gasit din nou interfata veche)

Comentariu

• Stie cineva cum pot transfera banii din cont paxum p card paxum cu interfata noua? Mersi

Comentariu

• Postat în original de Alexabubu Vezi post
                              Stie cineva cum pot transfera banii din cont paxum p card paxum cu interfata noua? Mersi
                              vezi in lista din stanga, "Loading ..." te duci acolo si in urmatoarea pag alegi, scrii ce suma transferi (in spatiu, o sa vezi cand mousul iti arata sageata ca poti tasta)
                              Eu vreau sa revin la interfata noua si nu stiu cum si dece m-a intors paxumul la cea veche

Comentariu

• Postat în original de Greta Vezi post
                                Va rog,cum pot trece pe interfata noua cand intru pe paxum? ( se schimbase de ceva vreme, ma obisnuisem cu interfata noua si acum am gasit din nou interfata veche)
                                URL-ul pt interfata noua e https://portal.paxum.com/accounts
                                Si pe mine m-au trecut pe interfata veche o vreme, dar azi vad ca m-au trecut iar pe cea noua dupa ce m-au pus sa fac iar pasii KYC (confirmare identitate, adresa, rezidenta fiscala...). Interesant a fost la ultimul pas unde te pune sa declari o estimare a veniturilor si cheluielilor lunare, si valorile pestabilite erau cam cu 60% mai mari decat am avut in medie pe ultimele 3 luni. Te mai intreaba de la cine astepti sa primesti bani, si pentru ce servicii.

Comentariu

Lovense

Adună
                                Procesare...
                                X