Announcement

Collapse
No announcement yet.

experienta mea cu paxum recente

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Iai multumit degeaba eu am.retras la un bancomat brd 8000 lei exista limita la bancomat ? Nu

Comment

• 3000 lei au majoritatea ca limita. ING stiu ca da 4000 lei (cu 15000 lei limita pe zi, era afisat la bancomat). Alte detalii nu am habar.

Comment

• Am.scos eu azi 4000 ron de la brd deci merge acum.depinde si.de atm.daca are bani da daca nu zice sa incerci o suma.de 2000 dolarul.la cursul.de azi 4 lei in cap daca e asa cum.spune colega imi vor returna o suma de bani peste 2 zile vedem

Comment

• Hei am si eu o intrebare. Voi declarati veniturile la ANAF ? De pe site.ul de cb nu prea scot poate 100$-200$ pe luna dar in ultimele 2 saptamani tot am primit prin Paypal. Ce ziceti sa fac? Multumesc si scuze ca am postat aici

Comment

• Aici se vorbeste de paxum deschide tu un topic nou anaf si posteaza acolo si ei vor fi bucurosi sa citeasca parerile voastre :)) si puneti clienti daca nu gaesti soluti sa.iti dea bani pe cb daca nu dai de nici o solutie stiu ca paypal.la.un.moment dat iti blocheaza contul cand vei primi o bucurie de la.un client care a furat bani si ti trimite asa ca nu e mare combinatie paypal la.fel.si western acelasi lucru se i tampla stai si te uiti si te.intrebi de ce nu iti mai intra bani :)) mai te ia si alti la intrebari apoi cand nu poti sa inchizi un cont bancar
            Last edited by jony111; 10-05-2019, 14:39.

Comment

• Stiu foarte bn ca se vorbeste despre paxum si cu bani furati nu mi se poate intampla ptr ca primesc de la un singur membru . Dar in fn mc

Comment

• Tocmai am fost la bancomatul brd sa scot bani , limita era de 4000 lei , nu cere nici o conversie deci la 1000 dolari am pierdut 150-160 lei

Comment

• Eu am scos in data de 9 mai de la ATM BRD, 7000 lei, nu m-a intrebat de conversie, mi-a pus in asteptare o suma in dolari echivalenta cursului de 4 lei/$, iar decontarea a facut-o doua zile mai tarziu, la cursul de 4.11 lei/$. Mi se pare ca pierd cam mult la curs, avand in vedere ca cursul oficial era de 4.24 lei/$.

Comment

• Si.la.transfer eft tot cu suma aia ti-o da 4.1 lei dolarul asa ca e tot bine ce sa ne mai.plangem.si bancile.manaca comision fie ca e tranfer direct sau intermediar

Comment

• Deci,care bancă are un curs mai bun pt.$? Multumesc!

Comment

• Ma poate lamuri cineva va rog , daca asa e si la voi , dar eu cand am scos cu cardul Paxum de la ATM am avut un curs extrem de mic 3.9 -4 lei maxim dolarul . Am scos de la Raiffasen si Banca Romaneasca. Cand faceam Withdraw by EFT direct pe cardul meu BT , aveam un curs chiar bun la $ , undeva la 4.2 lei dolarul :(

Comment

• Brd da peste 4 lei ,de raffaisen sau mai plans.pe.aici ca la.dat cu 3.9 eu am.facut si eft cu raff si.mia dat la.cursul.de 4.15

Comment

• multumesc pt raspuns , o sa scot zilele astea de la BRD si chiar o sa scriu aici cu cat mi-a dat cursul.

Comment

• sa calculezi cursul folosind suma decontata la 2-3 zile dupa extragere, nu suma ce ti-o blocheaza initial.

Comment

• a incercat cineva sa adauge cardul paxum in aplicatia Curve? (imaginecurve.com , sa nu va ganditi la altceva)

Comment

Lovense

Collapse
                                Working...
                                X