Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Asa deci 2500 euro mai dar nu scrie nicaieri asta unde sa.ma uit ca leam citit tot agreemantul

    Comentariu


    • Top -up by debit card este si la Revolut.Practic iti is de pe un card Ro(exemplu) si iti alimenteaza contul monese.Incoming payments are alte limite.Sm valut ca Franta le are f ridicate.Stiam 3k pe luna dar cred ca Ann are dreptate si sunt la 2500.

      Comentariu


      • Am vazut* ....scz...autocorrect-ul....

        Comentariu


        • Totusi daca asa e cum spuneti faceti-mi si mie un print scren acolo unde spune 2500 euro, ca a spune ca cred ca presupun si a afirma ca asa a fost e neclar si nu mi dovedeste ca asa o fi .In acord scrie ca tu iti asumi raspunderea si esti deacord ca daca incalci acordul in caz ca parteneri lor au probleme tu sa suportii cheltuielile de aparare a lor si consecintele asta ai bifat cand ai semnat acordul, daca (ann ) trage 2500 euro inseamna ca locuieste in franta pe mine vreau sa ma convingeti cu ceva ca asa e scris acolo nu pe vorbe dati un print screan acolo unde scrie 2500 euro ca eu nu am gasit oi fi eu mai prost
          Ultima editare de jony111; 05.mai.2019, 00:18.

          Comentariu


          • Review 2019.Eu nu incerc sa te conving ☺️Nu simti, nu faci!....si aia e
            Fișiere atașate

            Comentariu


            • Comentariu


              • Practic limita maxima a fost impartita la cele 12luni ale anului si asa s-a stabilit suma.Monese este o banca online prin urmare e important sa nu depasesti praguri mari.Daca citesti in topicul dedicate Monese vei gasi diverse experiente.Dar top-up la care te referi este altceva.Acolo scanezi sau completezi datele (nume,Cvv,expiry date) de pe cardul care va alimenta contul tau.Sper ca am explicat bine

                Comentariu


                • Keke articolul a fost scris in 2018 intre timp lucrurile sau mai schimbat am vazut si cum e treaba inchideri contului o poti face numai daca esti pe sold 0 si cum bancomatele noastre nu iti da posibilitatea de a retrage pe 0 si a variatiei valutare te poti trezi pe minus sold in care ori trebuie sa adaugi fonduri si o iei de la capat ori iti trimit factura sa le platesti diferenta sunt destepti ca practic ca imigrant te transforna in clientul lor permanent sclav financiar si zic asa ca sa termini cont sal inchzi trebuie sa ai soldul 0 daca ai ceva banuti pe card trebuie transferat bani intrun cont britanic care il deti deci pulix sufletul si la cate am mai citit in agrement imi pare rau ca lam deschis azi noroc ca paxum.imi ofera posibilitatea sa convertesc bani prin ei din dolari in euro am activat multiple account currency cea ce am si facuto si le voi trimite cei 14.5 euro fix sa acopar cheltuielile mele de prostie si gata il inchid voi folosi banca mea locala ca nu am facut nici o combinatie cu astia iar articolul prezentat de tine este din 2018 lucrurile sau mai modificat in accord de atunci citestel si tu si pune acordul scris in romana sa inteleaga toti cititori nosti ca nu toti stiu bine engleza
                  Fișiere atașate
                  Ultima editare de jony111; 05.mai.2019, 10:15.

                  Comentariu


                  • Articolul(al 2-lea link)este din April 2019.E bine de stiut acest detaliu cu 0 pe cont de care zici,merci.

                    Comentariu


                    • Postat în original de Keke Vezi post
                      Articolul(al 2-lea link)este din April 2019.E bine de stiut acest detaliu cu 0 pe cont de care zici,merci.
                      Acum mi am adus aminte de ce am renuntat la a mai posta pe forum. Pierzi minute din viata ta incercand sa ajuti oameni, le explici si degeaba.Practic pierzi timpul aiurea.Stai linistit/a ca si eu mi am inchis contul Revolut cu acordul meu sa renunt la acei 10-15 $ dolari pe care ii aveam in cont fara sa fie nevoie sa merg sa ii scot. Intradevar, trebuie sa fii la zi cu plata fee-ului, fara sa incerci sa inchizi contul cu datorii.

                      Comentariu


                      • Categoric nu impingem pe nimeni sa faca/creada ceva ce li se pare absurd sau nedovedit indeajuns....suntem aici sa ne ajutam cu info din propriile experiente .Fiecare alege ce crede ca este corect

                        Comentariu


                        • Ca imigrant ai tu cont bancar sa ti ofere posibilitatea sa transeferi centi pe u cont european nu deci afirmatia.mea.este corecta sclav financiar contul nu poate fi inchis asa, Ei sa fie de acord sa renunti la bani aia in favoarea lor ? nu exista aceasta optiune in acord la revolut poate o fi ,afirmatia mea e corecta si intemeiata in baza paragrafelor din acord , alt lucru esti responsabil pentru folosirea abuziva a cardului nu acum dar poti da socoteala mai tarziu femeia de la suport a fost foarte clara la intrebarea mea din cont de ewallet poti transfera max 600 euro pe card restul se face prin depunere paypoint sau iban ce faci intra la folosire abuziva a cardului e decizia tot ce am spus e bazat pe acordul semnat cu ei ce faci in afara lui e folosire abuziva pt care poti sa raspunzi la un moment dat si inca ceva inca nu ai venit cu nimic concret care sa mi spuna uite 2500 euro , vrei sa ma inveti sa folosesc abuziv un servici nu e problema asta o pot face din prostie crezand pe cuvant pe cineva
                          Ultima editare de jony111; 05.mai.2019, 12:28.

                          Comentariu


                          • Postat în original de jony111 Vezi post
                            Ca imigrant ai tu cont bancar sa ti ofere posibilitatea sa transeferi centi pe u cont european nu deci afirmatia.mea.este corecta sclav financiar contul nu poate fi inchis asa, Ei sa fie de acord sa renunti la bani aia in favoarea lor ? nu exista aceasta optiune in acord la revolut poate o fi afirmatia mea e corecta si intemeiata in baza paragrafelor din acord , alt lucru esti responsabil pentru folosirea abuziva a cardului nu acum dar poti da socoteala mai tarziu femeia de la suport a fost foarte clara la intrebarea mea din cont de ewallet poti transfera max 600 euro pe card restul se face prin depunere paypoint sau iban ce faci intra la folosire abuziva a cardului e decizia tot ce am spus e bazat pe acordul semnat cu ei ce faci in afara lui e folosire abuziva pt care poti sa raspunzi la un moment dat si inca ceva inca nu ai venit cu ninic cobcret care sa mi souna uute 2500 euro , vrei sa ma incwti sa folosesc abuziv un servici nu e problema asta o pot face din prostie crezand pe cuvant pe cineva
                            Poti sa incerci sa vorbesti si in romana, te rog? Tu nu stii nici macar sa faci diferenta dintre top-up si transfer bancar. Din cauza celor ca tine au disparut toti cei dupa forum care puteau sa raspunda la intrebari. O sa ramaneti si sa va intrebati unii pe altii si sa nu va raspunda nimeni.

                            Comentariu


                            • Top up prin debit card care iti apartine
                              transfer bancar doar prin iban swif cod furnizat de ei
                              Eu raspund la intrebarile tale tu nu imi raspunzi la ale mele unde scrie 2500euro limita? Nicaieri eu nu am vazut asta nicaieri am tot belit ochii

                              Comentariu


                              • Noi am incercat sa te ajutam pt ceva ce ar fi relativ temporar din propriile experiente.Nu ai indeajunse dovezi?E ok.Faci cum stii tu mai bine.Nu e debate aici.Good luck si toate cele bune.

                                Comentariu

                                #2 Charm Studio - Banner

                                Adună

                                Lovense

                                Adună
                                Procesare...
                                X