Glorya Agency

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

experienta mea cu paxum recente

Adună
X
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • N..................



    ...
    Ultima editare de jony111; 05.mai.2019, 16:31.

    Comentariu


    • @jony....acum cateva zile am transferat aproape 1400 euro pe monese intr-un singur transfer.Si in trecut am transferat 1800 (tot intr-un singur transfer).E vorba sa nu depasesti 3k euro pe luna.Nu stiu cum functioneaza planul tau dar ceva e gresit in ceea ce spui....

      Comentariu


      • Postat în original de Keke Vezi post
        @jony....acum cateva zile am transferat aproape 1400 euro pe monese intr-un singur transfer.Si in trecut am transferat 1800 (tot intr-un singur transfer).E vorba sa nu depasesti 3k euro pe luna.Nu stiu cum functioneaza planul tau dar ceva e gresit in ceea ce spui....
        Lasa l ca cere sfaturi, i se raspunde (din proprie experienta) dar crede probabil ca el stie mai bine. Sunt 3 topicuri in forumul asta despre Monese, daca si ar fi dorit sa afle totul ar fi citit. Cine stie in ce limba s au inteles ei

        Comentariu


        • hey fetelor ce se intimpla trebuie sa comandam un card nou permanet?sau e ceva o problema la ei de timp si in curind se va rezolva?paxum leam trimis vreo 10 mesaje si nici un raspuns de parca au murit acolo...

          Comentariu


          • eu nu sunt din romania si nu am monesse...sau altceva mie imi trebui un card de la paxum pentru ai scoate din bancomat doar....la noi aici prin banca nu merg cardurile...ce sa fac?trebuie sa fac rost de un card seba paxum?sau cum

            Comentariu


            • Uite conversatia si am.luat planul.tarifar cel.mare prin care beneficiez de retrageri nelimitate o sa fac un downgrade luna viitoare acum.ce sa inteleg de la cucoana i am.explicat ca am ewallet cont care imi permite dar ea nu mai.mult.de.600 nu se poate si.mia pus pantoful in prag
              Ultima editare de jony111; 05.mai.2019, 00:16.

              Comentariu


              • @jony....acolo specifica “if you have both euro and GPB accounts’’.Tu le ai pe amandoua sau doar cel euro?maximum amount to top up pt planul tau este de 600 euro dar poti face 10transzactii(600 x 10) in decurs de 30zile.Luna urmaroare poti face alte 10 a 600 fiecare.Daca vrei daily e 300 x2.Pe sapt 300x 5. Alegi In functie de income-ul tau care este mai convenable.Eu am planul cu 4.95 pe luna.Nu cunosc detaliile celui care iti apartine dar iti pot garanta 100% ca pot transfera mai mult de 600

                Comentariu


                • .......8..........
                  Ultima editare de jony111; 05.mai.2019, 15:42.

                  Comentariu


                  • Atentie la “limits are shared between the accounts”daca le ai pe amandoua.

                    Comentariu


                    • Hmmm....acum citesc ce a rasp support-ul.Doar 600??e ciudat....

                      Comentariu


                      • Nu keke am.doar euro ca asta am.ales nu am si pounds

                        Comentariu


                        • Daca aveai ambele conturi si limitele se imparteau intre ele ar fi fost 6000(600x 10 cum am crezut):2 si erau exact acei 3k pt fiecare.Eu zic sa verifici din nou totusi.

                          Comentariu


                          • N...............
                            Ultima editare de jony111; 05.mai.2019, 16:32.

                            Comentariu


                            • Tu transferi din Paydek catre un alt Paydek, nu faci top-up. Top-up este altceva. Asta daca crezi sau vrei sa intelegi. Limita/luna este de 2500€. Cardul il poti folosi dar provizoriu, nu poti rula sume mari. Noi ti am dat o alternativa pana iti soseste cardul

                              Comentariu


                              • Keke ce intelegi din ce spune cucoana ca maximul de bani pe care ii poti incarca pe card este de 600 top up.asta inseamna 600 euro.pe luna care poate fi divizata in 10 transferuri adica 60 o dat 60 a doua oara si asmd la cre ii raspun pai sistemul.meu wallet poate inteo singura tranzactie sa faca asta la care ea raspunde atunci doar 600 euro ai voie in cele 30 de zile

                                Comentariu

                                #2 Charm Studio - Banner

                                Adună

                                Lovense

                                Adună
                                Procesare...
                                X